Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Misky na psí krmení a vodu: Protiskluzové, proti hltání i nerozlitelné

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra

Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč na vašich stránkách je v možnostech uloženka v Brně na Hybešově, ale při objednání ve slevomatu už ne? Díky

Labet.cz

Dobrý den, platí výběr Uloženek zde na Slevomatu.
Děkujeme za pochopení,
Tým Labet.cz

Katka

Dobrý den, na vašich stránkách se mi nezobrazují pobočky uloženek, po rozkliknutí to vždy přesměruje jen na hlavní stránku. Na které uloženky je tedy zboží možné zaslat? Díky

Labet.cz

Dobrý den, při objednávce zaškrtnete Uloženku a dole napíšete město nebo psč a vyhledají se Vám nejbližší výdejní místa.
Hezký den, Labet.cz

Karolína

Dobrý den, lze prosím umývat misku s protiskluzem i v myčce? Děkuji.

Labet.cz

Dobrý den, výrobce tuto informaci nezmiňuje. Raději bychom nedoporučovali plastové misky dávat do myčky. Tým Labet.cz

NenOnyM .

Vy tady (už více jak 2 měsíce…!) NEODPOVÍDÁTE na dotazy???

Labet.cz

Dobrý den,
jaký dotaz máte na mysli? Na všechny je zde zodpovězeno.
Tým Labet.cz

NenOnyM .

Dd,
aha, ale to je POŘÁD JEN TO, co máte uvedeno na stránkách vaší slevy…

Proč jste mi tedy minule – když jsem se ptal na možnost OSOBNÍHO VYZVEDNUTÍ Z D A R M A – psali o té rozvozové SLUŽBĚ?

Vždyť – to tam máte uvedeno už od samého počátku…

Když hledám na www stránkách (té vaší slevy) možnost OSOBNÍHO převzetí ZDARMA, a nenajdu to, tak přece NELZE PŘEHLÉDNOUT (fakt nelze!), že tam máte ten PLACENÝ ROZVOZ!

Kdybych tam ten rozvoz neviděl, tak bych se přece neptal na možnost OSOBNÍHO převzetí ZDARMA, nééééé…???
To bych se přece ptal na možnost JAKÉHOKOLIV doručení, néééé…???
Hmmm, co myslíte…???

Ufff…!!!

Mimochodem: nabízet misku za 39,–Kč (krom jiné), a požadovat za její dopravu 49,–Kč –
PŘIPADÁ VÁM TO NORMÁLNÍ…???

Mně tedy ne! Spíš mi to připadá, že nabízenou „slevu“ si (skrytě-neskrytě, ale NESTOUDNĚ!) zase berete zpět, a to zpoplatněním dopravy.

A pro jistotu: ještě znemožněním – celkem běžné praxe – osobního vyzvednutí.
Z D A R M A(!) vyzvednutí…

SICHR IST SICHR…

Zcela v duchu „NEDÁME přece SLEVU ZADARMO“, že…???

Labet.cz

Osobní převzetí neumožňujeme – prozatím nemáme kamennou prodejnu. Rozvoz po Hk a Pardubicích Vám byl nabídnut, jako alternativa.
Za zboží je standardní platit dopravu.
Hezký den, tým Labet.cz

NenOnyM .

Dd, píšete, že – cituji: „Můžete využít našeho rozvozu po Hradci Králové a Pardubicích.“

OK. A je to tedy ZDARMA?

Labet.cz

U této akce je za poplatek 49Kč.
Hezký den,
Nádaská

Nen Ony M .

Dobrý den,
kde je možné si zboží vyzvednout osobně?
Samozřejmě, když OSOBNĚ, tak – logicky – BEZ POPLATKU!
Tedy ZDARMA – když si pro to přijedu sám…

Labet.cz

Dobrý den, osobní vyzvednutí neumožňujeme. Můžete využít našeho rozvozu po Hradci Králové a Pardubicích.
Děkujeme za pochopení,
S pozdravem, tým Labet.cz

Martina

Dobrý den, zajímá mě velikost nerozlitelné misky. Na obrázku se zdá docela malá, zvládne se z ní bez problémů napít i větší pes? A chápu to dobře, že pes při pití „nerozcintá“ vodu kolem misky, jako když pije z klasické misky?

Labet.cz

Dobrý den,
nerozlitelná miska je o rozměrech 22 cm (průměr) x 9,5 cm (výška).
I větší pejsek by se z misky měl napít. Nerozlitelná neboli cestovní miska je primárně určena na cestování například za jízdy, kdy se potřebuje pejsek napít. Miska má vyšší okraje, které nedovolí, aby se voda rozlila nebo vycákala.
Hezký den, tým Labet.cz

AB

Dobry den,
I ja se chci zeptat na misku NA VODU. Jaky ma prumer miska a jaky ma prumer otvor na piti.
 Dekuji

Labet.cz

Dobrý den,
napište mi prosím, kterou misku přesně máte na mysli. Děkuji, tým Labet.cz

Iveta

Dobrý den,
jaký je průměr „prostoru pro pití“, zda je miska vhodná i pro kokršpaněla? Děkuji za odpověď,
 Iveta.

Labet.cz

Dobrý den paní Iveto,
pro kokršpaněla bychom doporučili misky s protiskluzem 700–1000 ml. Proti hltání střední 23,5 × 6,5 cm o objemu 950 ml. Hezký den, tým Labet.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru