Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bezbolestné odstranění znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Praha - Břevnov  (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Barbora

Dobry den, mam vetsi vystouplou pihu mezi hyzdemi. Lze odstanit i na takovemto miste? Je nasledne nejake omezeni pohybu nebo treba koupani? Dekuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den. Ano, vystouplou pihu mezi hyžděmi lze odstranit pomoci laseru. Je doporučené 4dny nechodit do sauny a veřejného bazénu a 6 týdnu bez solaria a ÚV záření. Jiné omezení nejsou. S pozdravem M. Kráčmarová

N.L.

Dobry den, muzu odsraneni drobnych vyrustku v dekoltu abslolvovat, i když jsem v 1. trimestru tehotenstvi? Dekuji, s podravem N.L.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale laserové ošetření v těhotenství je zakázáno. Při hojení by Vám mohli vzniknout keloidní jizvičky. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotaz

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, jak je aplikována lokální anestezie před zákrokem? Jedná se o injekci nebo nějaký sprej? Děkuji.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, lokální anestezie je aplikovaná pomocí injekce. S pozdravem M. Kráčmarová

Lenka Jarmarová

Dobrý den, mám 5 znamének které chci odstranit, ale chci sse zeptat , když zakoupím voucher, domluvím termín, kdy se dělá to vyšetření ? Před odstraněním v tentýž den nebo jindy ? A coo když se zjistí, že nelze znaménko odstranit, lze voucher stornovat ? A vrátí mi peníze? děkuji, Lenka.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, vyšetření znamének probíhá před samotným zákrokem. Pokud znaménka nepůjde odstranit pomocí laseru, tak lze voucher stornovat a peníze Vám slevový portál vrátí na účet. S pozdravem M. Kráčmarová

alena

dobry den, je mozne pri navsteve take dostat od doktora recept na verrumal -k lecbe mensich fibriomu? dekuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, recept na verrumal je možné předepsat, ale klient si ho plně hradí. Naše estetické centrum nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. S pozdravem M. Kráčmarová

BB

Dobrý den, syn má několik bradavic, i větší ložisko na třech prstech u nohou, byli jsme již 4× na tek.dusíku. U laseru se musí také víckrát nebo stačí jedno ošetření? A jak je bolestivé?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, u odstranění bradavic CO2 laserem postačí jeden zákrok. Při zákroku je bolestivá lokální anestezie, následný zákrok už klient necítí. S pozdravem M. kráčmarová

Michala

Dobrý den, dcera má jedno znaménko a já dvě, můžeme koupit 1 voucher pro 1–3 odstranění nebo máme mít každá vlastní. Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, jeden voucher na více znamének lze rozdělit max. pro dvě osoby. S pozdravem M. Kráčmarová

Miloslava Hodánková

Dobrý den, jak je po zákroku místo ošetřeno? je třeba přijít na kontrolu?
Děkuji.

 Milka

EverGreen Medical Center

Dobrý den, po zákroku je místo ošetřeno framykoinovým zásypem a přelepeno. Případná kontrola po ošetření je dle klientů cca po 4. týdnech. S pozdravem M. Kráčmarová

Sabina

Dobrý den,

odstraňujete i kondylomata? Děkuji za odpověď.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pomocí laseru lze odstranit i kondylomata. S pozdravem M. Kráčmarová

lenka

dobrý den,mám na tváři již několik let něco jako bradavici nebo tukovou bulku má to pruměr asi pul cm ,na omak je to tvrdsí ale moc to nevystupuje,vtahuje se voucher i na to nebo je možne že to odstranit nepujde?co následně potom když voucher koupim?děkuji Lenka

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud se po vyšetření ukáže, že Váš útvar v obličeji nelze odstranit, tak lze voucher stornovat. Nebo Vám před zakoupením voucheru mohu nabídnout nezávaznou konzultaci, kde Vám útvar vyšetříme. S pozdravem M. Kráčmarová

Alena Cihlarova

Dobrý den,mohu si zakoupit voucher,když se jedna o bradavice v obličejove části? Mám jich 5,odstraníte vše při jedné návštěvě? Děkuji za odpověď

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pomocí laseru lze odstranit i bradavice v obličeji. Pět útvarů lze provézt při jedné návštěvě. S pozdravem M. Kráčmarová

Brokešová

Popřípadě mezi svátky 27.-30.12.2016? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ve dnech 27.12 a 28.12. máme volné termíny. S pozdravem M. Kráčmarová

Kateřina

Dobrý den,

jak by probíhal postup u zhruba 6mm znaménka, které mám na spánku ve vlasech? Musely by se kvůli tomu nějak oholit vlasy, ..?

Děkuji

 Katka

EverGreen Medical Center

Dobrý den, znaménko ve vlasech lokálně znecitlivíme a následně odstraníme. Před ošetřením není nutné dané místo oholit. S pozdravem M. Kráčmarová

Brokešová

Dobrý den, prosím Vás, máte volné termíny 12.12.2016? Děkuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, Vámi navrhovaný termín je plně obsazen. S pozdravem M. Kráčmarová

momomo momomo

Dobry den,rada bych se dotazala,zda je uspesnost u bradavice deti na noze v plosce a v jakem druhu anestezie zakrok delate?
 Dekuji

EverGreen Medical Center

Dobrý den, odstranění bradavice na plosce nohy se provádí v lokální anestezii. Úspěšnost u dětí je vždy individuální, záleží na rozsahu a následné péče. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru