Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezbolestné odstranění znamének a kožních výrůstků pomocí laseru

4,8 / 5 EverGreen Medical Center (2 pobočky) Praha - Břevnov  (mapa) 108 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tereza

Dobrý den,
Je kontraindikací kromě těhotenství také kojení? Děkuji Tereza

EverGreen Medical Center

Dobrý den, v období kojení už lze provézt ošetření pomoci laseru. S pozdravem M. Kráčmarová

Jana Šimůnková

Lze na vaší klinice odstranit i stařecké skvrny na obličeji?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano, pomocí laseru lze odstranit i stařecké skvrny v obličeji. S pozdravem M. Kráčmarová

Michaela Patočková

Dobrý den,
mohu použít poukaz také na odstranění bradaviček na chodidle? Jsou vrostlé částečně dovnitř. Děkuji.
Michaela

EverGreen Medical Center

Dobrý den, voucher je možné použít i k odstranění bradavic na chodidle. S pozdravem M. Kráčmarová

Angie

Dobrý den odstraní se tim i Kuperoza?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, je mi líto, ale kuperóza se odstraňuje pomocí cévního laseru s NdYag hlavicí nebo pomocí IPL laseru. S pozdravem M. Kráčmarová

Linda

Dobrý den,
můj švagr je ukrajinské národnosti a nyní je u nás na pár týdnů na návštěvě a rád by si na klinice v Praze nechat odstranit znaménko na tváři. Mě by zajímalo, zda je to po zakoupení voucheru možné i když v ČR nemá zdravotní pojištění, je u nás pouze na turistické vízum, nebo zda by musel ještě něco doplácet nad rámec voucheru? Předem děkuji za informaci.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, voucher si můžete zakoupit. V ceně voucheru je zahrnuté kompletní ošetření. S pozdravem M. Kráčmarová

jana tichá

Dobrý den, je možné odstranit i pigmentové skvrny na obličeji? Děkuji Jana T.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pomocí CO2 lze odstranit i pigmentové skvrny v obličeji. S pozdravem M. Kráčmarová

Pepino

Dobrý den,
dcera má na tvářích bradavice v pouhých 9 letech, přesto se tím trápí, chtěl jsem se zeptat jestli se dalo realizovat odstranění.
Děkuji Pepa

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud se jedná o znaménka, tak se doporučuje odstraňovaní od 15 let. Jestliže se jedná o infekční bradavičky, tak je zákrok možné podstoupit. S pozdravem M. Kráčmarová

Ladka

Dobrý den, můžete mi prosím napsat do jaké velikosti lze odstranit znaménko laserem? Děkuji.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, na velikosti nezáleží. Vždy záleží na druhu znaménka a následně se zvolí vhodný způsob odstranění. S pozdravem M. Kráčmarová

Veronika Amounehová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, syn má kolem krku více velmi drobných fibromů. I tak drobné fibromy se počítají jako odstranění jednoho znaménka, bradavice? Děkuji. S pozdravem.A

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pomocí CO2 laseru lze odstranit i malé fibromky. Pokud se jedná o drobné výrůstky je možné jich odstranit cca 5ks za cenu jednoho znaménka. S pozdravem M. Kráčmarová

Lenka

Dobry den,jak je to s odstranenim znamenek v tehotenstvi? Jsem v 30 tydnu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko,
bohužel v těhotenství není ošetření možné.
Blahopřeji k miminku a přeji, ať se vám oběma daří :)
 Danika

Kateřina Ryvolová

Dobrý den,
mám na nose dvě malé asi tukové bulky. Jsou barvy kůže, nebolí, jsou bez problémů, ale vadí mi vizuálně. Nevím, jaký je odborný název, ale mohu poslat foto. Radá bych je odstranila, tak nevím, jestli to také děláte a jestli se na to vztahuje Váš voucher. Můžete mi dát info kam poslat foto a požádat o konzultaci? Děkuji a přeji krásný den K.Ryvolová

EverGreen Medical Center

Dobrý den, poprosím Vás o zaslání fotografie na email: info@arzano.cz
Fotografie zhodnotíme a objednáme Vás na konzultaci. S pozdravem M. Kráčmarová

Ladislava

Dobrý den,
vztahuje se voucher také na odstranění fibromu? Ev. je možné odstranit fibrom těsně pod okem (chytá se na něj řasenka)?

EverGreen Medical Center

Dobrý den, ano voucher se vztahuje i na odstranění fibromu. Pomocí laseru lze odstranit i výrůstky v očním okolí.
S pozdravem M. Kráčmarová

jana

Dobrý den, kdyby došlo k situaci, že znaménko není vhodné pro toto ošetření, jak to bude s penězi, které zaplatím za voucher? Děkuji.

EverGreen Medical Center

Dobrý den, pokud znaménka nepůjdou odstranit pomocí laseru, tak se voucher stornuje a peníze Vám budou vráceny. S pozdravem M. Kráčmarová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru