Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Domácí pohoda provoněná levandulí: Nahřívací polštářky a papuče

4,7 / 5 Juřena 2 741 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Elblová

Dobry. Den nneviim. Jestli jsem. Obesla objednavku na tyrkysovej polstarek a byloto nekdy kolem 3–4.1 .2017 dekuju elblova

David

Dobrý den. Dnes, tj. 20.12 je již asi pozdě objednávat s doručením do Vánoc, že? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Davide,

moc mě to mrzí, ale již bohužel není možné garantovat doručení vašeho zboží do Vánoc :-(

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Kubínová

Dobrý den, když dnes objednám a zaplatím kartou, je nějaká možnost, že dorazí do 23.12? Děkuji

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
uděláme maximum, aby jsme vše odeslali a balíčky jste měla před svátky.

Dominika

Dobrý deň, chcem sa spýtať či aj na Slovensko zasielate. Ak áno príde tovar do vianoc? Aké by bolo poštovné? A aké bude doručenie? Kuriér, pošta, zásielkovňa? Dakujem

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den, na Slovensko zasíláme, ale musíte si objednat zboží v našem obchodě. Ceny jsou dle ceníku doručovatele, kterého zvolíte.
Pokud zboží zašleme v pondělí nebo úterý – mělo by vše dorazit včas před Vánoci.

Pavel Šnajdr

Dobrý den, chtěl bych se jenom zeptat, dnes jsem objednal zboží a zajímalo by mě zda dorazí do 23.12. i když tam je uvedeno nejbližší datum 27.12? Děkuji
Hezký den. Pavel

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
pokud proběhne platba přes víkend nebo do 19.12. – mělo by vše přijít před Vánoci.

Nikola Zinková

Dobry den,
papuce i polstarek pouzivam uz tri roky a jsem moc spokojena,porad nadherne voni:-)

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
jsme rádi, že jste spokojená :-)

Jana

Dobry den, pokud bych papuce objednala zitra rano tj. 15.12. stihnou mi prijit do 23.12? Dekuji

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
ano přijdou.

Monika Böhmová

Dobrý den,jsou papuče vhodné i pro diabetiky?

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
nevím o ničem co by mohlo diabetiky ovlivnit.

Miichaela

Dobrý deň,
kebyže zajtra objednám papuče do zásilkovne stihne mi to prísť do 16.12. ? Viem, že sa tam píše doba dodania 6 dní, ale či náhodou to zvyčajne nechodieva aj rýchlejšie. Vďaka

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
po přijetí platby odesíláme balíčky většinou do druhého dne. Pokud platba přijde v pondělí do 16:00 měl by tam být balíček ve středu – nejpozději ve čtvrtek 15.12.

Standa L.

Dobrý den,
Manželka má standardně velikost 40 nebo 41 (jak kde), jakou velikost mám tedy u vás objednat? Děkuji. Standa L.

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
doporučuji Vám velikost 36 až 40.

Veronika

Dobrý den vzhledem ke škodlivosti záření mikrovlnky jsme si ji nepořídili. Je nějaká jiná možnost ohřevu? Topení, kachlová kamna, na litinové poličce při vaření atd? A mohla bych objednat najednou asi 20ks? Děkuji

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
ohřívat naše produkty jde i na topení. Litinovou podložku či kachlová kamna nedoporučuji – pokud mají vysokou teplotu, Mohlo by dojít ke vznícení nebo zničení výrobku.
Můžete jich objednat i 20 – určitě Vám je zabalíme do jednoho balíčku.
Hezký den

Tereza Plištáková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli nevíte kdy mi příjdou papuče s polštářkem protože já ještě chodím do školy a já potřebuji vědět v kolik mám být doma abych to stihla?

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den, pokud to půjde přes českou poštu dostanete od nich kód balíčku a můžete si domluvit čas dodání – nyní dělají doručení 3× za den.

Radek

Dobrý den,
lze polštářek použít i opačně? myslím tím, zda ho můžu dát na několik hodin do mrazáku a pak bude ochlazovat. Děkuji

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den, ano lze jej užít i takto. Doporučuji dávat ho do mrazáku v sáčku.

Nikola

Dobrý den, chci objednat papuče pro dědu, ale muži mají většinou větší velikost nohou než 40, cca 42–43… jak moc objektivní je Vámi uváděné číslo? Může se stát, že budou pro dědu s velikostí běžné obuvi 43 malé? Děkuji

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den paní Nikolo,
kupte tedy papuče velikost 41 až 46.

Eva Záklasníková

Dobrý den,
chci si objednat 3ks, ale každý jiný, objednávvka mě pouští pouze na jeden, takže musím objednat každý zvlášť a za každý platit poštovné?
Děkuji Eva

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
pokud si vložíte do košíku jeden kus, z košíku se dostante na další možnosti přes odkaz v levo nahoře „Vybrat další nabídku“.

Šárka Procházková

Dobrý den,
jak se, prosím, výrobky čistí? dají se vyprat v pračce?
Děkuji za odpověď

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
čistí se vlhkou hadřičkou. Prát se nedá.

Tereza Zaoralová

Dobrý den, lze za jedno poštovné vzít dvoje papuče? Děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko,

samozřejmě, stačí si vložit dva kusy do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Jarda

Dobrý den, kdyz nahreji boty v mikrovlnné troubě po dobu 90s jak dlouho cca vydrží hrát ? Děkuji

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den, měli by hřát alespoń 30 minut – pokud Vám 90 sekund nebuse stačit (máte třeba slabší mikrovlnou troubu) můžete to dát na delší dobu. Vše je poté možné do nekonečna opakovat. Jen prosím opatrně s prodlužováním doby ohřevu, aby jste papučky nezničill vysokou teplotou.
Věřím, že si náš výrobek koupíte a budete spokojen(a).

jaromír cihlář

děkuju za odpověď, ale jsem invalidní důchodce , držitel průkazu ZTP / P,špatně chodím a tak se chci zeptat, jsem z Hloubětína a kde je pro mne nejbližší Zásilkovna, děkuji.

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den pane Jaromíre,
můžete si zvolit dopravu poštou, a oni vám doručí balíček až do domu.

Eli

Dobrý den,
jaké jsou jiné možnosti nahřátí polštářku než mikrovlnou troubou, neboť tu nemáme. A topení je pouze sezónní záležitost. Děkuji Eli

Warmees spol. s r.o.

Dobrý den,
jiná možnost než kterou jste uvedl není. Do trouby to prosím nedávejte.

jaromír cihlář

dobrý den zboží nelze vzít na dobírku??

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaromíre,

moc mě to mrzí, ale bohužel nelze, protože jsme pouze zprostředkovatelé.

Hezký den. Míša

Jana

Dobrý den,

dá se zboží vyzvednout osobně?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

zboží je možné vyzvednout pouze v Zásilkovně či si můžete nechat zboží zaslat poštou až domů :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru