Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Scholl Pocket Ballerina: Praktické skládací balerínky do kapsy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iveta Otavova

Dobrý den, budou prosím ještě ve všech barvách a velikostech do letošních Vánoc ? Potřebovala bych 3× černé ve velkosti 35–36. Na odpověď u předchozího dotazu jsem se podívala až teď a bohužel jsem to štěst neměla. Pořád se mi zobrazuje vevelikosti 35–36 v černé barvě nejsou. Dělám něco špatně? Děkuji za odpověď. Iveta

Radek Doležal

Dobrý den,

bohužel černé balerínky vel.35–36 již nelze objednat :-(

Iveta Otavova

Dobrý den, budou prosím ještě ve všech barvách a velikostech do letošních Vánoc ? Potřebovala bych 3× černé ve velkosti 35–36. Jsou úžasné -objednávám totiž všem dámám v naší rodině. Děkuji za odpověď. Iveta

Radek Doležal

Dobrý den,
momentálně skladem máme pouze 6ks černých balerínek vel. 35–36 a nevím jak rychle se vyprodají. Třeba budete mít štěstí…
Doležal

Lucie

Dobrý den, mám velikost bot většinou 37, délku nohy mám 23, jakou velikost zvolit? Děkuji moc za odpověď

Radek Doležal

Dobrý den,
doporučila bych Vám velikost 37/38. Když Vám balerínky nebudou sedět, můžeme Vám velikost vyměnit.
Hezký den

Lumik

Dobrý den, hned bych si je objednala, jenže mám velikost obuvi 42–43. Uvažuje výrobce o větší velikosti?? U School jsem nakupovala dříve (na ZŠ), nyní bohužel velikosti nedostačují, rodina je ale s vašimi botami velmi spokojená a mě mrzí, že je nosit nemohu. Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
maximální dámská velikost je 41/42.
Hezký den.

Marketa

Dobry den,mam stelku 25,2..jakou vel. mi doporucite,pro­sim? Dekuji

Radek Doležal

Dobrý den,
vaše stélka odpovídá velikosti 39/40.
Hezký den

Alena

Dobry den, budete akci jeste do Vanoc opakovat? Rada bych je daravala sestre, ale pokud je koupim ted a netrefim velikost, tak vymena nebude uz potom mozna… moc dekuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
ano, akci na balerínky budeme opakovat.
Hezký den

Petáková Renáta

Dobrý den, 22.10.2016 jsem poslala objednávku VS 5472931844 na 2 ks balerinek.
Bohužel jsem zadala omylem čenou barvu, chtěla jsem červenou.
Můžete udělaz v objednávce změnu, nebo mám nechat původní objednávku neuhrazenou a zboží objednat znova.
Předem děkuji za odpověď.

Radek Doležal

Dobrý den,
můžete mi prosím napsat číslo Vaší obvjednávky?

Kamila

Dobrý den,
objednala jsem si balerinky černé barvy vel.39–40, ale zaslali jste mi červené a černé vel.37–38. Psala jsem emailem jak Vám, tak i podpoře Slevomatu. Nikdo se mi doposud nevyjádřil a já bych chtěla mít u sebe zboží, za které jsem zaplatila. Doufám, že touto veřejnou cestou se chytnete za nos a začnete reagovat.

Radek Doležal

Dobrý den,
můžete mi prosím napsat číslo Vaší objednávky?

Eliška

Jdou balerínky použít k tréninkům mažoretek,děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
jak již plyne z názvu jedná se o skládací balerínky do kapsy. Zpěvněná podrážka je ve špičce a patě. Pro použití v hale na cičení mažoretek je balerínka určitě vhodná.

Jan

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je „podrážka“ protiskluzná. Mohou se používat místo „cviček – balerínek“ na cvičení? Děkuji.

Radek Doležal

Dobrý den,
podrážka je gumová, t.j. měla by být protiskluzová, ale podrážka je jen ve špičce a pať, není to celopodrážka.. jako cvičky.

Zuzka

Dobrý den,

navazuji na dotaz Petry, zda není možné si zboží vyzvednout na některé z prodejen SCHOLLu. Stejně jako Petra bych rada měla „dopravu“ zdarma. Existuje taková možnost?

Děkuji
 Zuzka

Radek Doležal

Dobrý den,
bohužel v současné době taková možnost není.
Hezký den

Petra T

Dobry den,je mozne vyzvednout I na Dopravaku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

je možné vyzvednout osobně na Zásilkovně, kterou máte nejblíže :-)

Hezký den. Míša

Ina

Dobrý den, jsou baleríny vhodné i na chůzi venku- byt třeba kratší , nebo jen do vnitřních prostorů ?

Radek Doležal

Dobrý den,

jak již plyne z názvu jedná se o balerínky do kapsy, nejedná se o obuv k celodennímu nošení. Je určena právě pro účely, které uvádíte v dotazu. Tzn. pro krátkodobý přechod i ve venkovním prostředí.

Hezký den

Sixtová

dobrý den, modrá ve velikosti 41/42 nebode? děkuji

Radek Doležal

Dobrý den,
bohužel velikost 41/42 v modré barvě,není skladem.

Monika Tony

Dobry den, mam velikost bot 38 – 38,5. Jakou velikost balerin Scholl byste mi spise doporucili, aby baleriny sedely na noze a netlacily? 37/38 nebo 39/40? Dekuji za odpoved. Pekny den, Nika

Radek Doležal

Dobrý den,
doporučila bych Vám velikost 39/40.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru