Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velkoformátové samolepky na zeď

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Daniela Nedvědová

Dobry den,
rada bych zakoupila samolepku http://www.dekorace-samolepy.cz/www-dekorace-samolepy-cz/eshop/1-1-Stromy/0/5/23-Samolepka-na-zed-strom-Strom-a-bicykl. Je text zobrazeny na samolepce jeji soucasti? Predem dekuji za odpoved.

Dekorace - Samolepy

Dobry den, ano, ale neni ho nutne nalepit. Hezky den.

Eva Polívková

Dobrý den mám zájem o samolepku akvárium a samolepku žraloka, jen mám obavy že zakoupím voucher a zdělíte mi , že již není. Co v takovém případě dělat,když jinou nechci? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

do 14 dnů můžeme objednávku vždy stornovat a platbu vám vrátíme zpět, pokud byste přišla na to, že vaše samolepku nemají :-)

Hezký den. Míša

Marek

Dobrý den,
koupil jsem si voucher za 179,– Kč a pak objednal samolepku Lávka v podzimním lese. Celková cena (i při použití voucheru) je 495,– Kč. Je-li to správně, zboží samozřejmě nezaplatím a 179,– Kč za voucher oželím. Máte i jinou cestu?
 Marek

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, při zakoupení voucheru v hodnotě 179 kč, doplatíte při převzetí zboží pouze 99 kč za dopravu řidiči. Ceny upravíme vždy až my na základě voucheru. Jinak pokud byste zakoupil voucher s poštovným v hodnotě 278 kč, již nedoplácíte nic, tedy buďte prosím bez obav. Hezký den.

Jarka

Dobrý den, mám zájem o 9 samolepek, mám tedy objednat 7 voucheru + 1 voucher s dopravou a ten 9 voucher dostanu zdarma ? Děkuji za rychlé info.

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, ano, jak píšete, dostanete 7 bez+1 voucher s poštovným, ale u nás si objednáte 9 samolepek a do poznámky stačí uvést těch 8 voucherů. Děkujeme. Hezký den.

Roman Novotný

Dobrý den, cena samolepek v eshopu je různá jaká je sleva na voucher, jaká bude konečná cena?

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane,

nejdříve je nutné si zakoupit voucher s poštovným, v případě více objednávek, další voucher již bez poštovného. Poté stačí voucher uplatnit na stránkách a nebudete platit již nic :-)

Hezký den. Míša

Mirka

Dobry den, co je kod voucheru? Co tam mam napsat? Dekuju

Slevomat.cz

Dobrý večer, Mirko,

kód voucheru vám od nás přijde na email po zakoupení a zaplacení. Stačí tedy kliknout na zelené tlačítko koupit, zvolit způsob platby a email :-)

Pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Honza

Dobrý den, kde byly samolepky vyrobeny? Jedná se o český výrobek? Děkuji a hezký den.

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, jedná se o zahraniční výrobek.

věra

Dobrý den,drží samolepky na dřevěné zdi? Stěna je hladká a ošetřená Osmolakem. Děkuji.

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, vyzkoušené to nemáme, ale myslím, že by neměl být problém, pokud je stěna hladká. Hezký den.

Michaela

Dobrý den, měla bych zájem o dvě samolepky. Mám se tedy zakoupit jeden voucher s poštovným a jeden bez poštovného? Lze to poslat najednou? Děkuji!

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, ano, přesně tak, 1 s poštovným a 1 bez poštovného. Ano, pošleme najednou. Hezký den.

Petra Vepilová

Dobrý den, jak jsou nálepky zhruba velké? Zajímali by mě konkrétně sloni? Děkuji

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, většina je na archu 90*60, některé 100*70, některé menší. Rozměry po nalepení jsou uvedeny vždy v detailu každé samolepky. Hezký den.

Nikol

Dobrý den,
lze objednané zboží osobně vyzvednou v Hoření v Ústí nad Labem?

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, zcela výjimečně to jde, napište na náš email. Hezký den.

Daniela

Dobrý den,
vztahuje se voucher i na nalepovací zrcadla, hodiny a další v eshopu?
Pokud ano, z jakého materiálu jsou zrcadlové samolepky? Plastové nebo skleněné?

Hezký den!

Dekorace - Samolepy

Dobrý den, ano, lze eventuálně využít i na zrcadlové, tabule, hodiny, nikoliv HD tapety, obrazy atd..Dnes budeme naskladňovat všechny chybějící motivy a objeví se spousta nových. Materiál je PVC. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru