Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Badmintonová raketa carbon

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jaroslav Vaňhara

Dobrý den. Nemohu nalézt Vaše další pobočky (údajně jich je 16). Máte, prosím, nějakou v Olomouci, nebo kolem Olomouce?

Unison

Dobrý den,v Olomouci je možné si zboží vyzvednout na Uložence-Myslbekova 429/9. S pozdravem-Unison.

Jaroslav Vaňhara

Dobrý den. Uvádíte 16 poboček. Nikde se nemohu dopátrat kde jsou. Zajímá mě, jestli máte pobočku někde v Olomouci, nebo kolem Olomouce. S díky JV.

Unison

Dobrý den,v Olomouci je možné si zboží vyzvednout na Uložence-Myslbekova 429/9. S pozdravem-Unison.

Lenka Charvátová

Dobrý den,
na jakou váhu je možné raketu vyplést? (udáváno v kg)
Děkuji.

Unison

Dobrý den, raketu je možné vyplést na 8–9 kg. S pozdravem-Unison.

Jana Haňková

Děkuji za odpoveď, stačí mi to vyzvednout na recepci. Jen nevím, jak to mám zadat, abych nemusela platit poštovné.

Unison

Dobrý den, zadejte při objednávce osobní odběr a zboží bude naúčtováno bez poštovného.
S pozdravem-UNISON

Jana Haňková

Dobrý den.Je možné si zboží vyzvednout na Veverkově ulici u vás ve firmě jako minule ?

Unison

Dobrý den, ano, zboží si můžete po dohodě vyzvednout v sídle firmy, nebo v přízemí na recepci. Pěkný den-UNISON.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru