Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dětské fleecové deky s filmovými motivy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

petra pexová

dobrý den,

myslíte, že když dneska objednám, zaplatím hned (mám kredity na slevomatu, které se mi hned strhnou a hned mi přijde voucher), že to stihnete doručit do vánoc?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bohužel termín dodání do 23/12 nemůžeme na 100 % garantovat vzhledem k přetížení všech přepravních společností. Jediná možnost je osobní odběr na našich provozovnách ( Praha 9 a Brandýs nad Labem). Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Monika Princová

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat nejsme si jíst a zdá jsem opravdu objednala.Jedna se o dětskou flesovou deku.Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý večer, Moniko,

ano vidím, že máte objednanou deku Frozen a Avengers :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Václava

Dobrý den,obrázek je z obou stran deky? Popř. co je na spodní straně?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, jednotlivé motivy jsou z obou stran dětských fleecových dek.

Kafková Hana

Dobry den,muzu se jen zeptat,jake jine motivy budete nabizet? Neterince se zrovna tyhle motivy moc nelibi,ale pry by chtela mickey mouse apod. :-) Predem diky

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nové motivy fleecových dek se na slevomat.cz objeví začátkem prosince. Konkrétní vzory Vám bohužel sdělit nemůžeme, ale pevně věříme, že zaujmou i Vaše nejbližší…

Tým AARYAN TRADE

Helena Arenbergerová

Dobrý den, prosím Vás šlo by koupit deku Frozen v akci a další deku od Vas z obchodu za jedno poštovné? Děkuji Vám za odpověď. Helena

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, ano lze sloučit objednávky a zaslat za jedno poštovné. Do poznámky k objednávce z našeho e shopu uveďte prosím poznámku, že žádáte o sloučení objednávek ( s odkazem na číslo obj. na slevomat.cz).
Děkujeme
Tým AARYAN TRADE

Helena Arenbergerová

Dobrý den, prosím nemáte deku s jiným motivem než nabízíte pro malého chlapce? Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, akci na dětské deky budeme opakovat i s jinými motivy, sledujte proto naše nabídky na slevomat.cz.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Štěpánka Kolářová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, chci si objednat deku s motivem Frozen, ale nemám účet a ani platební kartu. Musela bych to zaplatit jedině penězi na ruku. Jde to? Při vypisování té objednávky jsem tam tu možnost neviděla. Jen přes účet a kartu a to nemám. Nějaká rada?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Štěpánko,

v tomto případě stačí, když si zvolíte způsob platby hotově na pobočce Moneta a je to :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Adriana Bernatikova

Jaké jsou rozměry deky? děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Adriano,

velikost deky je 100 × 150 cm. Ale když jsou na ni superhrdinové, jako by se zdála ještě větší :-)

Hezký den. Míša

Gabriella

Dobry den, prave jsem si u vas objednala vonavku. Rada bych si objednala i dve deky. Musim platit dalsi postovne PPL nebo mi to zabalite spolecne? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabčo,

vidím, že objednávku již máte vytvořenou. Je tedy vše v pořádku?

Hezký den. Míša

Irena

Dobrý den! Před týdnem jsem si u vás objednala deky z mikroflanelu a jsou na omak opravdu velmi příjemné. Chtěla bych se zeptat, zda je to tak i u těchto fleecových dětských dek. Děkuji za odpověď a přeji hezký den!

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den. Dětské fleecové deky jsou srovnatelné s našimi dekami z mikrovlákna nikoliv z mikroflanelu. Délka vlasu je u nich kratší a gramáž nižší. Jinak by nebyl možný jejich potisk.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Zdenča Teclová

Dobrý den,s auty mcqueen nemáte? Děkuji

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
bohužel deky s tímto motivem nemáme.
S pozdravem
Tým AARYAN TRADE

Charvátová Iveta

Dobrý den, kdybych si objednala 2 deky, jak by to bylo s poštovným? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivet,
poštovné za dvě deky zaplatíte pouze jedno, dle toho, jaké si sama zvolíte :)
Pěkný den, Danika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru