Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Superhrdina v péči o chrup – sada 3 nebo 6 přírodních zubních kartáčků Yoni

4,3 / 5 Yoni 185 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana Hladíková

Dobrý den. Včera jsem poprvé zkoušela vyčistit si zuby kartáčkem. Kůra šla odloupnout velmi dobře, lehce jsem rozkousala kartáček a začala si zuby čistit. Tam nastal pro mě jediný malý problém. Při čištění se mi z kartáčku uvolňovala vlákna a bylo to nepříjemné.. Chtěla jsem se zeptat, udělala jsem něco špatně nebo je to normální? Děkuji za odpověď :)

Yoni.cz

Hezký den,

Menší počet vláken se uvolňuje ceklem běžně. Nicméně pokud je to ve větším množství tak je to možná způsobeno tím, že jste moc tvrdě kousala xylém. Zkuste více jemně, spíš tak požužlávat :)

Jirka Adámek

Dobrý den, je možno zakoupit voucher a vyzvednout na prodejně?

Yoni.cz

Hezký den,
Tato varianta pro vouchery možná není.

Tomáš Háza

Dobry den, je sada 6 kartacky hygienicky zabalena? Myslim tim, zda je kazdy balen zvlášt.
 Děkuji

Yoni.cz

Hezký den,

Ano, každý kartáček je balený zvlášť. Kartáčky máme baleny do 24h po sklizni ze stromu, a tedy jsou velmi šťavnaté a plné silice.

Jana Jana

Ještě jednou dobrý den :-) Jakou má, prosím, kartáček životnost než ho poprvé použiji?

Yoni.cz

Hezký den,

Kartáček je možné skladovat za tmy a do 25 stupňů celsia 1 rok.

Jana Jana

Zajímalo by mne, co to je za rozměry? ■délka: 14 cm
■šířka: 9 až 12 cm
Délka – chápu, ale šířka? Podle obrázku je šířka tak 1cm, max dva…
Děkuji za odpověď.

Yoni.cz

Hezký den,

Děkujeme za dotaz a zároveň upozornění na chybu. šířka má být v milimetrech nikoliv centimerech.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru