Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kabelky David Jones

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika Kamešová

Dobrý den,

můžu se prosím zeptat budou i jiné barvy nebo ta šedobéžová je poslední varianta? Děkuji

Asapstore.cz

Dobry den,

ostatni barvy bohuzel jiz k dispozici nebudou. Dekujeme za pochopeni.

Hezky vecer, Muchova

Vera Novakova

Dobrý den, chtěla jsem objednat kabelku David Jones černou.
Potřebovala jsem to jako dárek a jsou vyprodány . Je naděje , že jeste budou
k mání ? Děkuji. Novakova V.

Asapstore.cz

Dobry den,

behem zitrka by mely byt vyprodane varianty opet k dispozici.

Hezky vecer, Muchova

Dana

Dobrý den, ještě jsem nenakupovala přes slevomat. Můžete mi, prosím, napsat jak mám objednat. To mi přijde na e-mail voucher? A co s tím pak mám dělat? Děkuji

Asapstore.cz

Dobrý den,

objednání je velice jednoduché. Stačí v akci vložit zboží do košíku, vyplnit adresu, vybrat způsob doručení, zaplatit a je to. :-) Objednávku přijmeme do systému a tím je zhotovena. S voucherem nic dělat nemusíte.

Hezký den, Muchová

Petra Holcová

Dobrý den, kabelka mi dorazila, ale vámi uváděná šířka 37 cm není pravda, naměřila jsem 32cm, je sice hezká, ale čekala jsem širší.

Asapstore.cz

Dobrý den,

pokud nejste se zbožím spokojena, můžete ho bez udání důvodu do 14-ti dnů vrátit. Kontaktujte nás prosím na email: obchod@asap-store. cz a reklamaci s Vámi rádi vyřešíme.

Hezký den, Muchová

Lenka

Dobrý den, vejde do kabelky dokument A4? Děkuji

Asapstore.cz

Dobrý den,

bohužel, nevejde.

Hezký den, Muchová

Zdenka Kounovská

Dobrý den,
chci se zeptat zda je kabelka obdelníková, nebo je nahoře zúžená. Z obrázku to není úplně patrné. Dá se kabelka nosit i přes rameno ? Děkuji za odpověď.
 Zdenka

Asapstore.cz

Dobrý den, kabelka se nahoře lehce zúžuje. Ano, lze ji nosit přes rameno.

Hezký den, Muchová

Petra Zapotocna

Jiz v nedeli jsem si objednavala a odesilala penize a do ted jsem neobdrzela zadne potvrzeni objednavky, coz me lehce zneklidnilo. Do kolika dnu tedy chodi ono potvrzeni? Dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

moc mě to mrzí, ale na tomto emailu nemáte žádnou objednávku. Mohu vás poprosit o zaslání variabilního symbolu?

Předem moc děkuji. Míša

M

Dobrý den, chtěla jsem se Vás prosím zeptat, u jaké barvy kabelky je v balíčku přídavný popruh, zde v komentářích jsem četla, že popruh je dostupný jen na variantu č. 3, ale vzhledem k tomu, že 2 varianty jsou již vyprodané, není to úplně zřejmé.
Děkuji za odpověď. Markéta

Asapstore.cz

Dobrý den,

ramenní popruh je u kabelky s názvem David Jones 3, v akci to jsou tedy poslední 4 varianty. Ani jedna z variant vyprodaná není. :-)

Hezký den, Muchová

xxx

Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat, jestli ke kabelce přijde připínací popruh.
Děkuji za odpoveď

Asapstore.cz

Dobrý den, připínací ramenní popruh dostanete ke kabelce typ 3, který se připevní pomocí kovových kroužků. V akci je detailní fotografie. :-)

Přeji hezký den, Muchová

Jana

Dobrý den, prosím Vás bude kabelka při dopravě složená nebo vycpaná a přepravovaná tak aby tam nebyly sklady? Už jednou jsem takovou kabelku vracela, nešla vyrovnat, byly vyditelné sklady na materiálu. Děkuji.

Asapstore.cz

Dobry den, u typu 1 a 2 je kabelka pevna bez prehybu. Typ 3 se přehnout da. Hezky den, Barbora Muchova

pilar

Dobrý večer v úterý jsem si objednala kabelku David jones bezohneda a nenapsala jsem si údaje ohledně platby tak nevím jak to mám provést. Volala jsem na číslo 725777456 ale nikdo to tam nebral. Můžete poradit? Je to na jméno. Gallardova a vyzvednout v Luxemburske ulici c 8. děkuji Gallardova

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Gallardová,

zaslala jsem vám platební údaje ještě jednou na email. Prosím raději zkontrolujte i složku spam či hromadné, aby se tam nezatoulal :-)

Hezký páteční den. Míša

Líba

Dobrý den,

prosím Vás o informaci, v jaké barvě je kovové zdobení (zlaté nebo stříbrné)?
Děkuji za odpověď
 Líba

Asapstore.cz

Dobry den, kovove detaily jsou stribrne. Hezky den, Barbora Muchova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru