Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Unikátní black light adventure minigolf v centru Prahy

4,8 / 5 Prague Golf & Games Praha - Nové Město  (mapa) 2 255 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Nikola

Dobrý den, budete ještě obnovovat do Vánoc vstupy pro dospělé? Předem děkuji za odpověď.

Prague Golf & Games

Dobry den, vouchery pro dospele jiz byly pridany. Hezky den!

Lásková

Dobrý den,
je možné aby byly 4 osoby v jednom voucheru? Chceme jít dva dospělí a dvě děti, ale dceři je už 17. Jde mi o to aby byl pouze jeden voucher s různými typy slev.
Předem děkuji za odpověď

Prague Golf & Games

Dobry den, nejsem si jista, zda uplne rozumim Vasemu dotazu ohledne jednoho voucheru s ruznymi typy slev- chcete zakoupit rodinny voucher pro 4 osoby? Pripadne mne prosim kontaktuje na emailu golf@praguegolfandgames.com. Hezky den!

Rostislav Puščizna

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,když bychom přišli s přítelkyní a 4letým synem,jež měří pod 120 cm,tak nám budou stačit 2 vouchery pro dospělé?Děkuji.R.P.

Prague Golf & Games

Dobry den,

ano, presne tak. Tesime se na Vasi navstevu!

Markéta

Dobrý den, objednala jsem si po slevomatu neonový minigolf a platbu jsem zvolila přes Monetu osobně. Jak mi dorazí voucher? V jaké podobě? Do kolika dnů?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Markéto,

ihned následující den po zaplacení vám zašleme voucher na váš email.

Krásný zbytek neděle. Míša

Monika Vrbová

Dobrý den,synovi je 18 let, ale zároveň je student střední školy, jaký voucher je potřeba pro něj?
Děkuji za odpověď.
M.Vrbová

Prague Golf & Games

Dobry den, studentsky voucher je platny pro vsechny studenty do 26 let. Tesime se na Vasi navstevu!

Prague Golf & Games

Dobry den, studentsky voucher je platny pro vsechny studenty do 26 let. Tesime se na Vasi navstevu!

Julie Brabcová

Dobrý den,
mohla bych tam poslat svou 12ti letou dceru s kamarádkou samotnou, nebo musejí mít nutně dospělý doprovod?

Prague Golf & Games

Dobry den, dcera by mela prijit v doprovodu dospele osoby nebo osoby starsi 15ti let. Hezky vecer

Olga Mrázková

Jak objednat více voucherů?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Olgo,

an samozřejmě, lze objednat až 10 kusů na jednu osobu.

Hezký zbytek dne. Míša

Radka Macháčková

Dobrý den,

rodinné vstupné 2+2 se vztahuje na jak staré děti ? V mém případě mám děti ve věku 16,17.
 Děkuji

Prague Golf & Games

Dobry den, deti jsou do 15 let, pote je bereme jako studenty. Preji hezky den!

Jana

Dobry den,
mohu se zeptat, cim se prokazuje senior? OP co pasem? Hranice je 65 let?
 Dekuji

Prague Golf & Games

Dobry den,
OP nebo pas staci, ano 65 let je hranice. Tesime se na Vasi navstevu!

Radana Adámková

Dobrý den,
prosím, pokud bych si chtěla zahrát dvě hry bezprostředně za sebou, potřebuji dvě vstupenky, nebo mi stačí jenom jedna? Děti musí platit vstupenku vždy, nebo jenom když chtějí také hrát (tj. když chtěli bychom pro ně půjčit dětské hole)?
Děkuji.

Prague Golf & Games

Dobry den, hra je casove neomezena, muzete si zahrat tedy dve za sebou. Kazdy hrac potrebuje vstupenku, nehraci nepotrebuji vstupenku. Tesime se na Vasi navstevu!

Jana Koprivova

Ano ano zustala bych v prostorach, akorat bych si nekde sedla a dala kavu. Tak jen proto, jestli voucher potrebuji ci nikoli. Dekuji za zpravu

Jana Koprivova

dobrý den,
kdybych chtela jit s dcerou a jeji kamaradkou, ale ja pouze jako doprovd. potrebuji take voucher.
Dekuji az info.

Prague Golf & Games

Dobry den, jako doprovod voucher nepotrebujete, ale pokud je jim mene nez 15 let, bylo by dobre, abyste zustala behem cele hry. Tesime se na Vasi navstevu!

Eva

Takze kdyz nestacim dojit do hodiny ke konci hry,muze se prodlouzit aby se hra dohrala a nic se nedoplaci?Chci jit se 4letym vnukem.

Prague Golf & Games

Dobry den,

60 min je pouze orientacni udaj o tom, jak dlouho trva jedna hra. Vase navsteva neni nijak casove omezena a muzete hrat jak dlouho chcete. Tesime se na Vasi navstevu!

Kateřina Mayerová

Dobrý den, můžu se zeptat, jak moc závazné je to časové omezení na cca 60 minut? Pokud jsme totiž šli v minulosti na minigolf i s dětmi (ve čtyřech), obvykle nám to zabralo spíše 90 minut, ne-li 120. Předem děkuji za odpověď.

Prague Golf & Games

Dobry den,

pouze orientacni doba jedne hry. Hra je casove neomezena. Tesime se na Vasi navstevu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru