Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzhůru do lázní i do hor: Podzimní a jarní pobyty v podhůří Jeseníků

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra

Hezky vecer,
chtela bych se zeptat,zda mate volno v terminu 15.(16.)-20.11.pro 2dospele a 2deti (9,12)a kolik by byl dopatek za deti.
Dekuji za odpoved.

Hotel Romantik

Dobry den, bohuzel v tomto terminu je jiz hotel plne obsazen.
Deti na pristylce 100kc

Michal Horak

Dobrý den chci se zeptat jak daleko od vlakového nádraží leží Hotel Romantik v Lipové když přijedeme vlakem a v okolí hotelu je prosím nějaká restaurace kde skvěle vaří za super ceny ohledně obědů a večeří děkuji za odpověď s pozdravem pan Horák

Hotel Romantik

Dobry den, vlakove nadrazi je do 1km od hotelu.
Doprucuji restauraci Rychta cca 300m, nebo restauraci Gemer vc 4km, nebo hotel Krizovy vrch spijeny s krasnou vyhlidkou na Jeseniky cca 10km

Michal

Dobrý den, máte volný 2-lůžkový pokoj na 2 noci v termínu 28.10.-30.10.2016?

Hotel Romantik

Dobry den v tomto terminu je jiz plno

S pozravem recepce Romantik

Zdeňka Kučerová

Dobrý den,
uvedené telefonní číslo není dostupné, proto se ptám zde. Prosím, máte volný pokoj v termínu neděle 30.10. až úterý 1.11.2016 (tedy 2 noci)?

 Děkuji

Hotel Romantik

Dobry den, ano v tomto terminu mame dostatecne volno. Prosim zaslete mi telefonni cislo budeme Vas kontaktovat
Recepce hotelu Romantik

Hana Prchlíková

Dobrý den
Mám koupeny voucher a rada bych provedla rezervaci. Tel číslo je několik dni vypnute ráno i večer. Tak jsem psala email a nikdo ani na ten neodpovídá. Online rezervaci si nejsem jista. Co dělat?

Hotel Romantik

Dobry den, prosim – poslete mi na sebe telefon, jmeno nebo email ze ktereho jste nas kontaktovala. Ihned proverim, zdravim Mh Recepce Romantik

Hotel Romantik

Dobry den, prosim – poslete mi na sebe telefon, jmeno nebo email ze ktereho jste nas kontaktovala. Ihned proverim, zdravim Mh Recepce Romantik

Tereza Harazimová

Dobrý den, byl by volný dvojlůžkový pokoj v termínu 26.-30.10.2016? Děkuji za odpověď.

Hotel Romantik

Dobry den, ano v tomto terminu mame zatim volno. S pozdravem recepce Romantik

Hotel Romantik

Dobry den v tomto terminu je jiz plno
Dekujeme za pochopeni Mh Recepce Romantik

mbuli

Dobrý den,,byl by volný pokoj v termínu od 30.9.-2.10.2016?Děkuji za odpověď

Hotel Romantik

Dobry vecer, bohuzel je obsazeno Recepce

Simona

Dobrý ráno, prosím máte volno pro 4 osoby od 28.9. – 30.9..A jsou u vás dostupné i masáže a koupele popřípadě objednat na sobotu a neděli? Děkuji

Hotel Romantik

Dobry den, mame dvoupokojove apatrma, nebo dva samostatne pokoje.
Koupele ne, masaze po domluve s recepci o vikendu ano.

Pavlína K.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín 30.9. – 2.10. 2016 (2 noci).
Děkuji za odpověď.
Pavlína K.

Hotel Romantik

Dobry vecer ano zatim mame volno. Recepce

Lucie Ondřejová

Dobrý den, dají se přikoupit večeře, případně za kolik prosím? Měli bychom zájem o termín od 28.10–30.10.2016 je v tomto termínu stále volno? Děkuji Juřenová

Hotel Romantik

Dobry den, v tomto terminu volno zatim mame. Bohuzel v nasem hotelu poskytujeme pouze snidane.
Tesime se na Vas. Recepce Romantik hotel

Michaela

Dobrý deň,

máte voľný termín 24.9. – 28.9. pre 2 osoby? A dajú sa vouchery kombinovať? Chceli by sme si kúpiť 2× voucher na 2 noci a prísť na 4 noci.

Ďakujem za odpoveď.

Hotel Romantik

Dobry den zatim volno mame, doporucuji spojit se s recepci a domluvit on-line rezervaci.
Spozdravem

Iveta

Dobrý den, čtyřleté dítě na přistýlce bude i se snídaní?Děkuji.

Hotel Romantik

Dobry den, ano to je samozrejmosti. Tesime se na vas. Hotel Romantik recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru