Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní vrstvený dort Napoleon s rozvozem až domů

4,7 / 5 Dorty Piaf Praha - Ďáblice  (mapa) 140 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Peter Petr

palmový olej a dort? to jste už potratili rozum a ten olej cpete všude, změnte to a koupím ale jen bez palmáku

Iveta

Dobrý den,píšete že je to s doručením až domů.To znamená pouze po Praze.Bylo by možné dort doručit i mimo Prahu/ Hovorčovice-Praha východ/?Bylo by to za příplatek?Děku­ji.Iveta

Slevomat.cz

Dobrý den, ivet,

moc mě to mrzí, ale v tomto případě rozvoz není možný. Nejlepší je domluvit se přímo s poskytovatelem, jestli by bylo možné se nějak přiblížit.

Hezký den. Míša

Milada

Již jsem jednou váš dort měla a byl opravdu výborný! Mám dotaz: potřebovala bych ho na 27.9., tedy s dovozem v pondělí 26.9.. Kdy se v pondělí dodávané dorty vyrábí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Milado,

moc se omlouvám za delší reakční dobu. Bohužel dotaz již pravděpodobně není aktuální, že? :-(

Hezký den. Míša

babi Lída

Dobrý den, dodáváte do některé cukrárny, kdy by bylo možné dort ochutnat?
Když si zadám že chci nakrájet, tak na kolik kousků je nakrájený?
Děkuji za informaci.
Ludmila

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo,

moc mě to mrzí, ale bohužel do cukráren se nedodává, zaručuji vám však, že nebudete litovat a jen se po něm zapráší :-) Bude nakrájen na 20 kousků.

Přeji vám hezký den. Míša

Iva Nováková

Dobrý den, i já bych ho potřebovala 10. 11. na oslavu Martina. Bylo by možné uplatnit voucher a dodat až v toto datum?
Děkuji za odpověď Iva Nováková Praha 7

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo,

moc mě to mrzí, ale bohužel je možné objednat pouze do konce října :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Hanka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , jestli by bylo možné, po objednání a domluvě, dopravit dort až 10.11. Bohužel ho nemám kde uskladnit. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

moc mě to mrzí, ale bohužel je možné objednat opravdu pouze do konce října :-( Určitě si můžete slevu přidat do oblíbených a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email, abyste o tuto dobrotu nepřišla :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru