Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Ristora sypká směs pro přípravu nápoje s příchutí čokolády – dobrota bez lepku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

václav .

dobrý večer, opravdu si nepamatuji že zrovna na vás výrobek jsem se již ptal. Za 2 výrobek který prodáváte je z příchutí čokolády. A zde je ten kámen úrazu. V popisu na obalu čokoláda, tedy susina a hlavně použity tuk neboli kakaové maslo nějak chybí. A mě dnes již zajímá jak kvalitní výrobek si mohu koupit. je pro vaši informaci.

Tuk – největší čokoládový hřích, který se neodpouští! Přirozenou součástí čokolády je kakaové máslo, které se v průběhu výroby oddělí od kakaové sušiny a poté se do čokoládové hmoty vrátí. A protože kakaové máslo je velmi drahá ingredience, zlé čokoládovny ho nahrazují jiným přidaným tukem (ve složení najdete mléčný tuk, ztužený tuk, kokosový tuk, palmojádrový tuk). Tyto tuky mají jednak jiné vlastnosti (čokoláda je pak mazlavější, rychleji taje a chutná zvláštně) ale také chemické složení (více mastných kyselin má negativní vliv na srdce a cévy, hladinu cholesterolu atd. Tedy proto mě zajímá co tam výrobce dal.

Bevande Wine&Grappa

Dobry den presne slozeni naleznete v popisu akce a na obalu, popis je schvalen dle legislativy pro cesky trh. S pozdravem M.Kaskova

václav .

jak můžete prodávat výrobek o kterém na víte základní parametry jako z čeho je složený?

Bevande Wine&Grappa

Dobry den co by vas konkretne zajimalo? Vyrobek obsahuje etiketu s ceskym textem schvalenym pro Ceskou rep. Popis uvadime na nasich strankach. Zajima-li vas nektere dalsi informace, odpoved so necham primo potvrdit i vyrobcem. Proto mi napiste, co se vam nezda z nasi strany dostacujici. Rada vam odpovim. Michaela Kaskova

Bevande Wine&Grappa

Dobry den pane Vaclave, 9.3.2016 jsem vam odpovidala na vas dotaz relativne vycerpavajici odpoved. O vyrobku vime slozeni, kaloricke hodnoty, zeme puvodu a doplnujeme dukladnym navodem k priprave. Napiste mi prosim s cim nejste spokojen z nasi strany a jake informace vam chybi i pro precteni diskuse z brezna 2016, na ktere jsme vam odpovidali. Dekuji M.Kaskova

Eva Chmelová

Prosím o odpověď na nízě uvedený dotaz: jaký je obsah % kakaové sušiny a % tuku v tomto výrobu? Mělo by se dát vyčíst z etikety.
 děkuji

Bevande Wine&Grappa

Dobry den čekám na odpověď od výrobce. M.Kaskova

Bevande Wine&Grappa

Smes obsahuje zhruba 20% kakaove susiny. Tuk se uvadi pouze u smesi s prichuti bile cokolady. Je pro vas tato informace dostacujici? Michaela Kaskova

Jaromir Vrastil

Prosím, pošlete mi na sebe kontakt, abych Vám mohla poslat čísla objednávek. Děkuji

Bevande Wine&Grappa

Info@bevande.cz 606550017 Michaela Kaskova

Jaromir Vrastil

Dobrý den, chtěla bych si objednat jak čokoládovou tmavou tak bílou, lze to na jedno poštovné. Děkuji

Bevande Wine&Grappa

Ano melo by to jít. Případně kdyby to neslo tak dejte jednu čokoládu jako osobní odběr. Ale prosím hlavně mi čísla objednávek pak pošlete. Abychom vse spravne vyexpedovali.

václav .

jaký je obsah % kakaové sušiny a % tuku v tomto výrobu
 děkuji

Bevande Wine&Grappa

Zjistim vam u výrobce a dam vědět.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru