Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zpět do formy – 4týdenní fitness kurz

4,6 / 5 Lovci tuků® (3 pobočky) Praha - Veleslavín  (mapa) 64 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka Zderadičková

Dobrý den, mám zdravotní komplikaci – výhřez ploténky na L5 a ráda bych se zase dostala do kondice a shodila nadbytečné kilogramy, ale sama to nezvládnu. Našel by se vhodný program i pro mě? Děkuji za odpověď, Lenka

LovciTuku.cz®

Hezký den Lenko,

program máme samozřejmě i pro vás. :-)

Začnete společně s ostatními a cviky, u kterých bude namáhána bederní část, budeme upravovat pro vaše pohodlí. Postupně budeme přidávat zátěž a dostávat se do formy. Zdravotní stav je u nás ten nejmenší problém. Jsme profesionálové a poradíme si prakticky se vším, záleží jen na vás, kdy chcete začít. :-)

Doufám, že jsem vám vše zodpověděl. :-)

Kdybyste měla další dotazy, klidně nám brnkněte na infolinku nebo napište maila. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný den Lenko.

Rada Petr, jednatel projektu lovcituku

Martina Kalinová

Dobrý den,

ještě se chci zeptat, zda je možné zakoupit 2 vouchery a objednat se do po sobě navazujících fitness kurzů.

Děkuji moc za informaci!

LovciTuku.cz®

Hezký den Martino,

určitě je to možné. :-)

Vytvořte si svůj plán jak byste chtěla vše absolvovat a můžeme vlítnout na to. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme krásný den.

Rada Petr, jednatel projektu lovcituku

Viktorie Knezkova

Dobrý den,

Jsou stále v plánu ranní kurzy na Vinohradech a pokud ano, od kdy? Pokud se nepletu, v létě jste o nich mluvili.

LovciTuku.cz®

Hezký den Viktorie,

ranní kurzy na vinohradech plánujeme od Ledna 2017. Také zde budeme pořádat polední kurzy a odpolední kurzy pro děti. :-)

Děkujeme za dotaz a přejeme úspěšný den.

Rada Petr, jednatel projektu lovcituku

Martina Kalinová

Dobrý den, obdržela jsem od Vás voucher s neplatným kódem. Když se chci na lovcituku.cz zapsat do kurzu, píše mi to, že kód je neplatný nebo byl již použit. Jak mám dále postupovat? Martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

kód voucheru prosím zašlete na info@lovcituku.cz ve kterém uvedete jméno/a, kódy voucheru/ů + název a číslo kurzu.

Hezký nadcházející víkend. Míša

Leona

Dobrý den,
nemáte nějaké kurzy i v dopoledních hodinách?
Děkuji za odpověď
 Leona

LovciTuku.cz®

Hezký den Leono,

ano máme. Dopolední kurzy probíhají na Praze 1 v Soukenické ulici, kde máme pobočku. Zasílám odkaz. Jedná se o kurz 1009, 1010 a 1013, 1014. http://www.lovcituku.cz/fitness-kurzy/fitness-cviceni-praha-1-nove-mesto/

Určitě se vyberete. :-)
Moc vám děkujeme za dotaz a přejeme krásný den Leono.

Rada Petr, jednatel projektu lovcituku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru