Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Cyklistické dresy a kraťasy

4,6 / 5 M M 877 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dagmar Kristkova

Dobrý den, mohli byste mi prosím sdělit míry u dresů 4×l? Děkuji

M M

Dobrý den,
u dresu RACE jsou rozměry u velikosti 4XL následující: délka zad od krku – 80cm, délka rukávu od krku – 48cm, šířka pod průramky – 68cm.
U dresu BIKE, velikost 4XL: délka zad od krku – 85cm, délka rukávu od krku – 47cm, šířka pod průramky – 67cm.
Jinak veškeré rozměry oblečení máme u akcí uvedené.
S pozdravem MM s.r.o.

Martina Dostalova

Dobrý den, prosím vás jak mohu dát do výběru 2 dresy. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

stačí si nejdříve vložit jeden, poté se vrátit vložit druhý do košíku a objednávku dokončit :-)

Hezký den. Míša

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možno dresy vyměnit, pokud by nevyhovovala velikost. Děkuji za odpověď.

M M

Dobrý den,
v případě nevhodné velikosti můžete dresy samozřejmě vyměnit za jinou velikost.
S pozdravem MM s.r.o.

Petra

Dobrý den, bylo by možné lépe specifikovat velikost L, XL, XXL u dámského dresu CINDY? Přes prsa a v pase je prosím kolik cm? Předem děkuji za odpověď.

M M

Dobrý den,
velikost L – prsa – 48cm, pas – 48,cm, šířka dolního okraje 50cm.
velikost XL – prsa – 50cm, pas – 50cm, dolní kraj – 52cm.
velikost XXL – prsa – 52cm, pas – 52cm, dolní okraj – 53,5cm.
S pozdravem MM s.r.o.

Jitka Dohnaliková

Dobrý den,
je někde blíže popsána tabulka velikostí dresů a cyklokraťasů? Myslím si, že velikost L – pánská by asi stačila, nicméně bych bližší informace uvítala. Nebo je možné si dres objednat a při osobním odběru si vyzkoušet?
Děkuji.
S pozdravem
JItka Dohnalíková

M M

Dobrý den,
při osobním odběru si můžete dres přímo vyzkoušet a v případě nevhodné velikosti vyměnit za jinou.
S pozdravem MM s.r.o.

Iva

Dobrý den, objednala jsem si kraťasy s laclem, na obrázku máte, že jsou na nohavicích červené. Přišli mi však černo-šedé. Je možné je vrátit zpět a vyměnit je? Objednávala jsem k tomu červeno-bílé triko aby to byl jako komplet.

M M

Dobrý den,
za chybu se moc omlouváme, nestává se nám to. Samozřejmě, že vám kraťasy vyměníme. Prosím pošlete je na adresu naší provozovny MM s.r.o., Areál VUT – Kraví hora, objekt č.15, 602 00 Brno.
Děkuji za pochopení a s pozdravem MM s.r.o.

Jan

Dobry den
měli bychom zajem o dresy v zelene barvě ( popr. kombinace ) .
Celkem cca 8 + 8 dresů. Muzete nabidnout ?
dekuji
Hajko Jan

M M

Dobrý den,
zelených dresů ACTIVE je stále k dispozici ve velikosti S – 10ks, ve velikosti M – 20ks a ve velikosti L –12ks.
S pozdravem MM s.r.o.

vlasta

Hezký den, cyklokratasy,s la­clem jsou dámské? Díky Vlasta

M M

Dobrý den,
cyklokraťasy s laclem jsou univerzální, jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. S pozdravem MM s.r.o.

Majinkas

Dobrý den. Udělala jsem klasickou objednávku na vašem webu. Když bych zde přes Slevomat objednala ještě cyklokraťasy, bylo by možné sloučit to s předchozí objednávkou za jedno poštovné? Děkuji za odpověď

M M

Dobrý den,
ano je to možné. Jen prosím o informaci na mail acstar@acstar.cz.
S pozdravem MM s.r.o.

Věra

Cyklistické dresy jsou pánské nebo dámské?

M M

Dobrý den,
typ CINDY a STAR jsou dámské dresy, mají dámské prvky jako kratší délka, projmutý střih. Ostatní RACE, ACTIVE a BIKE jsou dresy univerzální, jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy.
S pozdravem MM s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru