Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet vlakem na nákupy do Primarku i za poznáním Drážďan

4,6 / 5 CA Futura Drážďany - Německo (mapa) 349 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
V.

Chapu dobre, ze nejprve zakoupim voucher a az pak nahlasim do CK kdy a odkud pojedu? a co se tyce cesty, je individualni nebo je k dispozici pruvodkyne, uz z Prahy? nejsem si jista co se tyce tech prestupu co a jak..

CA Futura

Průvodce vyjíždí se skupinou již z Prahy a organizuje nástupy klientů po trase a přestupy na návazné spoje.

Alena S.

Dobry den,

rada bych se zeptala pro dite, ktere v zari oslavilo 6let je nutne zakoupit voucher, nebo jeste jede zdarma?
 Dekuji

CA Futura

Výlet zdarma je pro děti do dne jejich 6. narozenin.

Marek

Dobrý den,
mám dotaz, zda budou i prosincové termíny a případně od kdy budou v prodeji. Děkuji za odpověď.

CA Futura

Dobrý den,
prosincové termíny budou k dispozici do 14 dnů.

Alena

Dobrý den ! Chtěla bych se zeptat, zda se podobný zájezd bude konat i v nějakém pozdějším termínu, např. po polovině listopadu. Děkuji

CA Futura

Ano, budou i listopadové termíny.

Honza

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když mi eště nebylo 15 let mohu jet samotný? Předem děkuji za odpověď.

CA Futura

Není to ideální, ale pokud už máte pas nebo OP, tak věk nikdo nesleduje …

Dana Kupčeková

Dobrý den, minulý rok jsme byly s dcerou s Vámi na Vánočních trzích v Drážďanech okolo půlky prosince. Výlet byl úžasný, paní průvodkyně milá a ohleduplná, pan řidič taktéž, autobus hezký, čistý a vyhřátý. Budete v letošním roce pořádat opět tento zájezd? Děkuji za odpověď. D. Kupčeková

CA Futura

Ano, tento výlet se určitě konat bude :-)

Jana

Dobrý den, prosím o vysvětlení pojmu uplatnění voucheru. V nabídce se uvádí omezení uplatnit voucher do 21.10., ale termíny zájezdu je možno volit i po tomto datu, konkrétně 22. a 28.10. – není mi to tedy jasné. Děkuji.

CA Futura

Uplatnění voucheru u cestovní agentury je do 21.10.2016, tj. voucherem zakoupíte u cestovní agentury výlet, který se koná později – např. 28.10.

Petra

Dobrý den, chci se zeptat, včera jsem koupila 2 vouchery, přišel mi kód voucheru tak jsem to potvrdila emailem, ale nepřišla mi žádná odezva. Udělala jsem něco špatně? Děkuji za odpověď.

CA Futura

Dobrý den,
kód voucheru a kontaktní údaje jste měla zaslat na e-mail cestovní agentury Futura a to primark.futura@seznam.cz . Pokud jste tak učinila a nedostala jste odpověď, napište prosím ještě jednou.

Nikča

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné zajít na prohlídku města s průvodkkyní a pak ješte zajít do Primarku. Alebo opačne. Děkuji

CA Futura

No samozřejmě. Je to tak napsáno i v programu výletu :-)

Petra Luksova

Dobrý den, jsou ještě 2 volná místa na termin 28. 9.? Děkuji Lukšova

CA Futura

Ano. Místa není zapotřebí rezervovat předem, pokud je prodej přímo na konkrétní termín.

Lucie Jarošová

Dobrý den cena 349 korun je za cestu tam i zpátky?
V kolik hodin je odjezd z Drážďan a lze platit převodem z účtu?
Děkuji za odpověd.Jarošová

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

určitě vás v Drážďanech nenechá, jedná se tedy i o cestu zpět :-) Odjezd zpět je minutku před šestou. Ano můžete zvolit u způsobu platby bankovním převodem a platební údaje vám poté dorazí na email.

Hezký den. Míša

Bohumila Štěpničková

Dobrý večer,již jsem s Vami byla 2× a vždy jsme odjížděli v 16 hodin,nebude problém když pojedu domů opět v tuto hodinu?V 18 hod.je moc dlouho.Děkuji Stepnickova

CA Futura

Dobrý den,
všichni budou odjíždět až v 18 hodin. S odjezdy v 16 hodin počítáme až od listopadu.

HÁJKOVÁ

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda jsou 3 volna místa na termín 8.10.
 Děkuji

CA Futura

Ano, místa jsou.

Ayla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli ještě můžu dnes si koupit ten voucher a stihnu ho uplatnit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aylo,

pokud budete platit kartou online, pak by se mělo vše bez problému stihnout :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru