Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aktivní pleťové krémy Topvet s originální recepturou

4,9 / 5 Topvet 2 190 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana

kdy budou na slevomatu olejíčky, popř. peeling a jiné zboží?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

zatím akci v plánu nemáme. Vše se ale může změnit brzy, obzvlášť před Vánoci :-) Určitě nás tedy sledujte.

Hezký den. Míša

Věra

Dobry den,chtěla bych zeptat je mi 24let hodí mi ten krem ?? Nebo tohle hodí pro stará ?? Chci vedet,dekuji mej se hezky vecer

Petra Pavlásková

Dobrý den,firma Topvet má na Slevomatu více nabídek.Lze si objednat z každé nabídky a zaplatit pouze jedno poštovné? Děkuji za odpověď.

Topvet

Dobrý den, ano můžete kombinovat výrobky z různých akcí. Postupně přidávejte do košíku výrobky o které máte zájem a až na konec vyberte způsob poštovného. Jakmile se vybere poštovné, tak již není možné přidat do objednávky další výrobky.

Vlaďka Nováková

Dobrý večer, chtěla bych si z nabídky objednat 2 krémy, ale nabídka mi nepustí přidat další krém jiného druhu do 1 zásilky. Vždy mě to nutí dokončit nákup, nemůžu se vrátit zpět do nabídky a přidat další. Lze to? Děkuji. V. Nováková

Topvet

Dobrý den, je možné se vrátit a vybrat další položky i například z jiné akce, je za potřebí „ťuknout“ například na název výrobku v nákupním koši, nebo se vrátit zpět v přohlížeči. Tímto způsobem se vrátíte a můžete nakupovat dále.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru