Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Držte záda v teple: Bavlněný ledvinový pás pro děti i dospělé

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Denisa Štěpánová

Tak děkuju moc za Vaši odpověď

Radka Příplatová

Dobrý den, lze za 1 poštovné si objednat ledvinový pás na holá záda a ledvinový pás proti ofouknutí? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Radko,

ano samozřejmě =) Za zboží od jednoho prodejce se Vám načte poštovné pouze 1×. =)

Mějte se hezky! Adéla

Denisa Štěpánová

Dobrý den, máte momentálně malinovou barvu ve velikost S? Při objednávce malinové barvy se mi tam objeví místo ní fialová.

Gare Sports

Dobrý den,
od zítřka pojede akce na edvinové pásy klasik a tam budou všechny barvy k dispozici i ve velikosti S.
Hezký den
 Janina

Ila Štěp

Dobrý den,
prosím jaká velikost tak asi odpovídá vel. 40 popř. vel. 42?
Moc děkuji za odpověď :-)

Jana Březinová

Dobrý den,
už jsem si objednala, ale zapomněla jsem ještě vzít mamince. Šlo by vzít voucher bez poštovného a vám pak napsat aby jste to dali do jedné zásilky?

Gare Sports

Dobrý den,
ano určitě je to možné, zadejte osobní odběr a objednávky spojíme, není problém. Hezký den
 Janina

Eva

Dobrý den,
bude ještě v nabídce větší velikost v bílé barvě?
Děkuji.Eva

Gare Sports

Dobrý den,
momentálně v nabídce nebude větší velikost .
Hezký den
 Janina

Eva

Pohodový den, už jsem využila jednou vaší nabídky ze slevomatu a velká spojennost. Škoda, že není rozšířena o veliksot XXL a barvu spíše pro muže -tj tmavě modrá .

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

moc vám děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojena a pokusíme se tedy příště větší velikosti a jiné barvy :-)

Hezký den. Míša

Petra B.

Dobrý den, před rokem jsem ledvinový pás koupila babičce velikost XL. Říkala, že je jí trošku volný. Nyní bych chtěla objednat L, ale v nabídce máte jen velikost M-L. Nemáte velikosti L?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

bohužel v nabídce jsou pouze tyto velikosti. Nicméně M-L by měl odpovídat i velikosti L.

Hezký páteční den. Míša

Ema

Dobrý den,
fialový pás v nabídce je fialový nebo pastelově fialový obrázky tady a na Vašem eshopu liší. Děkuji

Gare Sports

Dobrý den,
v nabídce je pastelově fialový pás .
hezký den
 Janina

Alenka

Dobrý den,
budete v nejbližší době nabízet se slevou i ostatní Vaše produkty (pás pro těhotné, pás body) a pás klasik i v jiných barvách?
 Děkuji

Gare Sports

Dobrý den,
momentálně neplánujeme akci na ostatní náš sortiment, pouze pásy klasik. Hezký den
 Janina

Tereza

Dobrý den, ráda bych využila nabízenou slevu, ale zároveň objednala i jinou barvu, která je v nabídce pouze na stránkách ledvinovepasy.cz za plnou cenu (zelenou), zjistila jsem ale, že po zaplacení zde nedostanu voucher, ale rovnou uzavírám objednávku, jak tedy objednat za jedno poštovné 2ks se slevou a jeden navíc bez slevy?

Děkuji. Hezký den.

Gare Sports

Dobrý den,
bez slevy lze objednat pouze na našich www stránkách a objednávky můžeme sloučit . Za jedno poštovné zaplacené přes Slevomat . Toto je potřeba uvést v poznámce při objednání na našem shopu.
Hezký den
 Janina

Pavla Egermajerová

Dobry den,jak objednat po jednom kuse od jine velikosti potrebuji m a xl .Vice kusu jde objednat jen v jedne velikosti

Gare Sports

Dobrý den,
musíte vždy postupně objednávat. Nejprve zvolíte barvu a pak velikost , přidáte do košíku a pokud chcete více ks od velikosti nastavíte v košíku, pokud chcete jednu ponecháte pouze jednu a vrátíte se zpět k nákupu. Opět vyberete např. jinou barvu a jinou velikost a přidáte do košíku. Snad jsem pochopila správně v čem je problém, pokud ne prosím napište.
Hezký večer
 Janina

SIMONA

Dobrý den,
velikost XXL není v nabídce ?
Děkuji Simona

Slevomat.cz

Dobrý den, Simčo,

moc mě to mrzí, ale bohužel není :-( Zkusíme tedy příště i větší velikosti.

Hezký den. Míša

Hanýz Peterová

Dobrý den, lze objednat více kusů za jedno poštovné? Děkuji, Peterová

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanýzi,

ano samozřejmě, stačí si poždovaný počet vložit společně do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Jana Lálová

Doplňuju dotaz: rozměr uvedený na obrázku je tedy polovina obvodu?

Gare Sports

Viz níže odpovězeno.
Hezký den
Janina Prokešová

Jana Lálová

Dobrý den, rozměry A,B, a C jsou v centimetrech nebo v palcích? Na cm mi to přijde málo…

Gare Sports

Dobrý den, rozměry jsou v centimetrech a míry A a B jsou polovina obvodu .
Hezký den
Janina Prokešová

Věra Houdková

Dobrý den, chci se zeptat zda je pás vhodný i pro těhotné?

Gare Sports

Dobrý den,
tento pás není vhodný. Pro těhotné ženy máme k dispozici jiný typ pásu.
Hezký den
Janina Prokešová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru