Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Adventní Königstein s plavbou Saským Švýcarskem a zastávkou v malebné Pirně

4,4 / 5 CA Hello Tour Německo 306 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zuzana Koldová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete tento zájezd ještě nabízet? Děkuji moc

CK Hello Tour

Dobrý večer, tento bohužel ne – je dán kapacitou lodi…:(( V příštích dnech ale nabídneme jinou variantu, tak pak neváhejte…!
CK Hello Tour

Olga

Dobrý den, ze čtyř nabízených termínů je již volný pouze jeden, který se mi nehodí. Chci se zeptat, jestli plánujete zvýšit kapacitu termínů, nebo už to není možné a mám vybírat z jiných zájezdů…
Předem děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den a děkujeme za Váš zájem. Kapacitu bohužel navýšit nelze, je dána kapacitou lodi, nicméně napište nám prosím na mail hellotour@email.cz – pohlídáme neuhrazené rezervace. Díky! CK Hello Tour

Barbora

Dobry den daji se u vas uplatnit uniseky+ a nebo cadhocky, jestli ano tak v kolika procentech. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barčo,

moc mě to mrzí, ale akceptujeme pouze Benefity, Benefity plus či elektronické Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Markéta

Dobrý den,
mohu se prosím zeptat na časový plán výletu? Tedy v kolik cca přijedeme, yda je nějaký rozchod a na jak dlouho atd.
 Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, přijedete cca v 10 hodin, následuje volno k prohlídce pevnosti cca 2,5 hodiny, poté se přesunete na plavbu, která trvá cca 1, 5 – 2 hodiny a následně přejedete do Pirny, kde bude volno cca 2,5 hodiny. Odjezd je v 18 hodin, návrat cca ve 21 hodin.

Monika Hamrlíková

Dobrý den, máte, prosím, ještě volná místa na termín 17.12.? Raději se ptám vzhledem k velkému množství prodaných voucherů :) Předem děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem, místa ještě máme, můžete objednat.

Jarka

Dobrý den,chci se zeptat,počkal by autobus na případný zpožděný vlak?první vlak mi do Prahy přijíždí v 6.38 a ani nevím,jak daleko je to na Florenc.Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, pakliže se včas ozvete průvodci a Vaše zpoždění nebude delší než 10 minut, tak autobus může počkat. Z Hlavního nádraží je to k odjezdu jen jedna zastávka metrem a pak cca 5 minut chůze, z Masarykova nádraží jen cca 5 minut chůze. Děkujeme za zájem.

Áda Marková

Dobry den zajima me jak dlouho se cestuje autobusem?tam a zpet
 Dekuji

CK Hello Tour

Dobrý den, cesta trvá cca 2,5 hodiny. Děkujeme za zájem.

Naďa Čížková

Dobrý den, nástupní místo v Praze je kde? děkuji Naďa

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem, nástup je v ulici Na Florenci, Praha 1.

Marie

Dobrý den, jak je to prosím s nástupem v Ústí nad Labem? Nástupní místo, cena? Nikde to nemohu najít. Děkuji za pomoc. :))

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem – jedná se o ulici Žižkova, zastávka MHD Drogerie. Je to výpadovka od Labe směr Teplice a DRážďany v centru města. CK Hello Tour

Hanička Ondráčková

mate porad volne misto pro dva na 26.11?

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Ano, místa máme.

Zuzana

dobry den, mam zajem o koupi zajezdu pro sebe a sve syny, 14 + 11let
asi moji chybou, ale varianta zobrazuje pouze výběr různých termínů… nikoliv změnu počtu osob…jak prosim postupovat? a jeste jeden dotaz, mam zajem o termín 3.12; a na stránkách je zmínka o nejake platnosti do konce října?? děkuji, Zuzana

CK Hello Tour

Dobrý den, objednávku prosím změňte na klientském oddělení Slevomatu. Do října je třeba aktivovat u nás zakoupený kupon.

Iva

Dobrý den,
jaký je přesnější časový plán, např. od kolika hodin a jak dlouhá je plavba lodí

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem, plavba trvá cca 1, 5 – 2 hodiny.

Farkačová Gabriela

Dobrý den, před chvílí jsem zakoupila tyto dva vouchery a na email mi nic nepřišlo. Jak je to možné? Děkuji za vyřízení Gábina

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabi,

zaslala jsem vám voucher ještě jednou na tento email. Prosím raději koukněte i do spamu či do složky hromadné.

Užijte si výlet :-) Míša

Lucie

Dobrý den, proč nemáte víkendové termíny v nabídce?

CK Hello Tour

Dobrý den, v nabídce jsou pouze víkendové termíny :-) Jedná se o všechny adventní soboty. Děkujeme za zájem.

Jana

Dobrý den, mohu se zeptat, zda-li bude ještě další termín? Tento termín, bohužel, nemohu:-( Děkuji za pomoc! Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru