Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Omládněte bez skalpelu – vyhlazení očního okolí a pozvednutí očních víček

4,2 / 5 Ronia Clinique: Centrum estetické péče Praha - Nové Město  (mapa) 133 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Renata

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda toto ošetření může podstoupit každý nebo má ošetření nějaká zdravotní omezení. Děkuji.

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Renato, mezi kontraindikace patří: těhotenství, otevřená zranění v ošetřované oblasti, herpes, akutní zánět, fotoepilepsie, světlem vyvolané záchvaty, vážné choroby kůže a podkožního vaziva, nádorová onemocnění, akutní onemocnění léčená antibiotiky. Všechny tyto kontraindikace jsou uvedené v akci na pravé straně po rozkliknutí odkazu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Martina Sedláková

Dobrý den,

jak dlouho efekt vydrží a dají se u vás uplatnit multi ticket benefits?

 Děkuji

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Martino, výsledný efekt tohoto ošetření se může pohybovat v rámci měsíců, až roků, to záleží na člověku. Pravidelným opakování je možné docílit i trvalejšího efektu. A ano je možné u nás uplatnit multi ticket benefits. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jana

Dobrý den,
tento voucher neplati pro Vaši pobočku V jámě 8/1371
110 00 Praha 1 ? Tam by to bylo pro mě schůdnější.
 Děkuji

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Jano, tento voucher sice platí pouze pro pobočku na Andělu, ale je šance se domluvit, pokud bude volný termín. Zmiňte se o požadavku během rezervace. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Martina Pospíchalová

Dobrý den, mohu koupit tři vouchery na všechny tři sezení? Děkuji Martina P.

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Martino, za 1 voucher dostanete 1 ošetření. Pro viditelné výsledky doporučujeme 3 opakování této procedury a rozmezí mezi jednotlivými ošetřeními doporučujeme 1–2 týdny. Během jedné návštěvy nelze využít 3 vouchery naráz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sandra

Kolik „procedur“ je třeba, aby to bylo na pleti znát a nějakou dobu to vydrželo? Je mi 54 let, je to možné i v tomto věku? Děkuji

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Sandro, ve většině případů doporučujeme pro trvalé výsledky alespoň 3 opakování v rozmezí 1, až 2 týdny. A je to možné, toto ošetření není věkem nijak omezeno. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Saja

Mohu podstoupit během kojení?

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Sajo, z preventivních důvodů nedoporučujeme podstupovat tuto proceduru během těhotenství, ani kojení. Děkujeme za pochopení.

Jana Biskupova

Dobrý den mám také dotaz,zda tato metoda má také účinky na pleť i ve věku těsně před sedmdesátkou.Děkuji

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Jano, ano toto ošetření má pozitivní výsledky i ve věku 70+. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Petr

Je to vhodné na kruhy pod očima nebo se pro to nabízí jiná procedura?

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Petře, ano toto ošetření je vhodné na zmírnění až odstranění kruhů pod očima. Popřípadě je možné ošetření po domluvě doplnit další procedurou. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Milena

Dobrý den, mám dotaz, zda ošetření má pozitivní vliv též na pleť po šedesátém roku věku. Děkuji

Ronia Clinique: Centrum estetické péče

Dobrý den, Mileno, ano toto ošetření je efektivní i po šedesátce. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru