Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Balíčky plné koření: Dejte svým pokrmům ten správný říz

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Alena Bláhová

Dobrý den, mám jen malý dotázek. Firma POHODA změnila místo sídlo a vyzvedávání objednávek? Vždy jsem vyzvedávala zboží U Tonasa a teď je v popisu ul.SNP. Já jen, abych se nehnala nějam jinam :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno,

ano nyní si můžete zboží vyzvednout na adrese SNP 2440, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem.

Hezký den. Míša

Hermanová Hana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jde zboží, které si objednám z této akce poslat se zbožím jiné akce( quinoa a balíčky plné zdraví), abych platila pouze jedno poštovné. Děkuji. S pozdravem Hermanová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hermanová,

pokud je zboží od jednoho prodejce, pak vám bude v účtováno pouze jedno poštovné. Je však nutné si vše vložit společně do jednoho košíku :-)

Hezký den. Míša

Jana

Na obrázku máte i chilli papričky, ale nevidím je v nabídce.
Lze nějak sloučit s jiným zbožím s obchodu Pohoda?( semínka, oříšky…)

Hanka

je možné sloučit objednávku předchozí nabídky a platit jen jedno poštovné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

určitě, je však nutné si vytvořit objednávku v rámci jednoho košíku.

Hezký den. Míša

Ludmila Stedinová

Dobrý den, mám takový problém. Nemohu sehnat nikde směs koření na maso a ryby. Všechno je to se solí. A tak se ptám jestli u vás pochodím. Děkuji za odpověď. Stedinová L.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo,

zkuste se kouknout zde: http://www.pohodausti.cz/Koreni-c21_0_1.htm Jestli vás nějaké na ryby zaujme :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru