Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Módní dámské tenisky se zlatým zipem nebo lakovanou špičkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Martina

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jsou boty ve vnitř ploché nebo mají alespoň nějaké tvarování na plosku nohy? Případně jestli jsou měkké a nebo jen takové ty šlupky, jak je přes ně cítit každý kamínek?
Děkuji a přeji hezký den,
Martina

Sboty.cz

Dobrý den, potřebujeme znát kód obuvi o kterou máte zájem. Váš tým Sboty.cz :-)

Hana

Dobrý den, lze objednat vice ks na 1 postovne?Slo by do objednavky přidat i boty z vašeho webu mimo tuto nabídku?

Sboty.cz

Dobrý den, paní Hanko,
samozřejmě lze objednat více zboží na Slevomatu za jedno poštovné. Co se týče druhé části Vašeho dotazu…také lze. Vytvořte si objednávku na Slevomatu a zaplaťte jí vč. poštovného. Pak si vytvořte objednávku na Sboty.cz, do poznámky napište, že chcete objednávky spojit a číslo voucheru. Objednávku Vám posléze pošleme upravenou, bez poštovného (Sboty.cz).
Váš tým Sboty.cz

Lenka

Dobrý den,
chci se zeptat, zda velikost boty cca odpovídá běžným velikostem v obchodech?
Mám velikost 39 (výjimečně i 38) a když jsem si měřila délku podle návodu, vyšlo mi 22 cm, to by znamenalo, že by mi byla velká i velikost 36.
Mohu tedy zhruba počítat s tím, že velikosti jsou podobné jako v obchodech?
Děkuji moc za odpověď.

Sboty.cz

Dobrý den, paní Lenko,
každý výrobce má délku stélky u jednotlivých velikostí individuální. Proto ji přeměřujeme a uvádíme přímo v akci. Řiďte se proto přeměřenou délkou stélky :-)
Váš tým Sboty.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru