Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční předplatné časopisu Creative Amos – originální tipy pro tvoření s dětmi

4,6 / 5 Efkoart Blansko  (mapa) 86 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Petra Cervena

Dobry den, kdyz objednam casopis nyni, prijde mi aktualni cislo nebo mi zacne chodit od cisla 2/2016, tak jak mate v popisu. Dekuji za odpoved, Petra

Efkoart

Správně by Vám mělo jít číslo tak jaj je to v popisu. Ale když uvedete do poznámky k číslu voucheru od jakého čísla budete chtít časopis dostávat tak to zařídíme. Efkoart

Lucie

Dobrý den,
dnes jsem ze schránky vyndala 3. číslo časopisu a ráda bych ho dceři předplatila i pro příští rok. V popisu máte uvedeno, že jako první zašlete číslo 2/2016. Bylo by možné voucher použít i pro předplatné 1/2017 až 4/2017. Pokud ano, jak mám postupovat. Děkuji

Efkoart

Dobrý den, bohužel tohle nejde. Voucher Slevomatu platí jen na konkrétní časový úsek, kdy akce probíhá. Jsou dvě možnosti. Počkat na další slevovou akci. Teď ovšem nejsme schopni Vám říci kdy a od kterého čísla bude. Nejsnadnější je objednat předplatné přímo u našeho distributora společnosti SEND na adrese http://www.send.cz/casopis/504/creative-amos?keyw=Creative+Amos a domluvit se s nimi od kterého čísla budete chtít dále časopis zasílat. Hezký den, Efkoart – vydavatel

Kamila Vašourková

Dobrý den. Dostanu za cenu 199,– čtyři čísla časopisu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Kamilo,

ano přesně tak, jedná se o roční předplatné tedy 4 čísla.

Hezký zbytek dne. Míša

Efkoart

Ano, samozřejmě…

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru