Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Photon Therma Wave – hubněte v kosmické lodi

4,5 / 5 Fit Lady Liberec  (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kateřina S.

Dobrý den, chci se zeptat, zda můžu touto procedurou projít i když mám problémy se štítnou žlázou.
Hezký den přeji. K.

Fit Lady

Dobrý den bohužel nedoporucuji…dekuji Fitlady

J.O

Dobry den, je toto vhodne pro kojici matky?

Slevomat.cz

Dobrý den,

moc mě to mrzí, ale bohužel v tuto chvíli raději nedoporučujeme.

Hezký den. Míša

Zítová Edita

Dobrý den jsem po operaci páteře se šrouby je to vhodne i pro mě Děkuji za odpověď s pozdravem Zítová Edita

Slevomat.cz

Dobrý den, Edito,

moc mě to mrzí, ale bohužel to není doporučováno v tomto případě :-(

Hezký den. Míša

Zdenka Nováková

Spaluje tuky (úbytek 3–5 kg tuků a 7–9 cm v pase již za tři týdny) – tohle zní dobře, ale kolik musí být návštěv za tyto tři týdny? Děkuji za odpověď. Zdenka N.

Fit Lady

Krásný den…pro nejvyšší efekt nejlépe každy druhy den po dobu 3 týdnu …s pozdravem Fitlady

Tereza M.

Dobry den, kolik navstev je potreba, aby byl efekt znatelny a v jakem intervalu navstevy doporucujete?? Je mozne kombinovat s neinvazivni liposukci nebo je lepsi tuto proceduru abolvovat az po kure neinvazivni liposukce. Dekuji Tereza M.

Fit Lady

Dobrý den…pro nejlepší výsledky je nejlépe 15 návštěv ob den a neinvazivní liposukce je naopak oto účinnější s výbornými výsledky,záleží ovšem také jaký mate metabolizmus a vaši predctavu o výsledcích poté je dobra konzultace,…dekuji Fitlady

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru