Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětská postýlka s kompletní výbavou – vybírejte z 26 barevných variant

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Daniela Dvořáková

Dobrý den, postýlka s výbavičkou dorazila v pořádku a je nádherná, ovšem bez návodu, jak zavěsit baldachýn. Zkoušela jsem to různými způsoby, ale záclonka nijak nedrží na držáku. Můžete se, prosím, dotázat prodejce, jak na to? Popř. kde bych našla návod? Děkuji

Martina

Dobrý den,

dnes jsme obdrželi balík s postýlkou. Bohužel jsem hned při rozbalování zjistila, že kapsář na postýlku má ze zadní strany přišité zavazovací šňůrky. Nepůjde proto k postýlce přivázat. Je celkem nepochopitelné, že někdo prošije kapsář, přichytne k zadní straně poutko a ani si toho nevšimne!? Zajímá mne proto, zda je možné reklamovat jednotlivé části sady, nebo celý komplet?

Aleš Ondera

Dobrý večer, zašlete prosím foto na info@detsky-eshop.cz. Určitě se vše vyřeší.

Marie Adámková

Dobrý den,

v případě, že bychom měli zájem běžnou matraci vyměnit za matraci kokosovou a společně s touto objednávkou si dokoupit sadu povlečení navíc, je to možné? Pokud ano, je třeba vystavit zvláštní objednávku ve Vašem e-shopu, či stačí informace zaslat v poznámce k objednávce postýlky? A jaká by byla cena? Mnohokrát děkuji za informaci a přeji hezký den.

M. Adámková

Aleš Ondera

Dobrý den, po obdržení objednávky napište na mail info@detsky-eshop.cz, že máte zájem o dokoupení, aby připsali k objednávce. Doplatek za matraci kokos je 313,–kč.

Adéla Šnajdrová

Dobrý den, přijde postýlka zabalena v krabici? Budeme ji potřebovat pak ještě chvíli uskladnit.

Aleš Ondera

Dobrý den, ano, postýlka je zabalená v kartonu.

Iveta

Dobrý den, je možné objednat set bez postýlky, tu už máme. Líbí se mi model 5 (hnědé sovičky) ale ten už jsem na vašich stránkách nenašla samostatně. Děkuji za odpověď.

Aleš Ondera

Dobrý den.
Bohužel nelze ,akce je na set s postýlkou.

Katka

Dobrý den, jaký je vnitřní rozměr postýlky? Na jak velkou matraci? Díky

Aleš Ondera

Dobrý večer, postýlka je pro matraci 120/60cm

Míša

Dobrý den,
budete ještě v budoucnu obnovovat tuto akci na postýlky?

Aleš Ondera

Dobrý den, záleží na Slevomatu.

Petra Oudrnická

Pěkný den,

stejně jako paní Novákovou by mě zajímalo, zda postýlka vyhovuje všem požadavkům evropské normy EN 716–1: 2013.

Děkuji Oudrnická

Aleš Ondera

Dobrý den, ano, postýlky mají cerrtifikát PN-EN 716–1:2008, PN-EN 716–2:2008

Nováková

Dobrý den,
vyhovuje prosím postýlka všem požadavkům evropské normy EN 716–1: 2013 a má označení zřetelnou značkou (např. ryskou) na vnitřní straně postýlky nebo jiné označení, které uvádí maximální výšku matrace? Dále prosím info, zda dodáváte k postýlce návod v českém jazyce.
Předem děkuji za odpověď. Hezký den, Nováková

Vendula Vycpálková

Mohu se tedy zeptat jak tedy postupovat pri priplatku te postylky ? Dekuji

Aleš Ondera

Dobrý den.
Do emailu nás kontaktujte o výměně.Doplatek se hradí kurýrovi.

Aneta

Dobrý den, kolik by prosím stálo povlečení navíc? ( na polštářek i peřinku). Děkuji

Aleš Ondera

Dobrý večer, ano lze. Cena povlečení 359,–kč.

Vendula Vycpálková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné i po objednání zaměnit postýlku za bílou barvu ?

Aleš Ondera

Dobrý večer, ano lze s přplatkem 299,–kč.

Jana

Dobry den, je mozne za priplatek objednat jinou postylku? Meli bychom zajem o typ se stahovaci bocnici. Pokud ano,kolik by byl priplatek? Dekuji Jana

Aleš Ondera

Dobrý večer, příplatek za stahovací bok je 699,–kč

petra

Dobry den, lze objednat i bez postylky? Jestli ano, za jakou cenu. Dekuji

Aleš Ondera

Dobrý večer, bohužel, akce se vztahuje na postýlku s výbavou.

Lucie

Dobrý den,
bylo by možné vyměnit molitanovou matraci za jinou – za požadovaný doplatek? (http://www.detsky-eshop.cz/produkty/detske-postele/postylka-s-kompletni-vybavou/postylka-s-kompletni-vybavou-nove-vzory/2333.html – Součástí této komfortní sady je základní molitanová matrace.
Tuto je možno zaměnit za matraci:
1. pohanka – doplatek – 265,– kč
2. polokokos – doplatek – 173,– kč
3. kokos – doplatek – 313,– kč
Hezký den
 Lucie

Aleš Ondera

Dobrý den, matraci je možno s příplatkem zaměnit. Po přijetí objednávky postačí napsat mail na info@detsky-eshop.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru