Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sportovní pánský svetr Alpine Pro

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jan Kusyn

Dobrý den,
chtěl bych vyměnit svetr za větší, jakým způsobem mám postupovat?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

v tomto případě bude zboží nutné zaslat zpět na adresu. Na výměně je nutné se domluvit přímo se společností k-sporting, pokud by vaši velikosti neměli, objednávka bude stornována a platba se vám vrátí zpět.

Mějte krásný zbytek dne. Míša

Luboš

Dobrý den,
v případě že velikost nebude sedět je možné vrácení zboží ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Luboši,

určitě to není problé. Do 14 dnů od přijetí balíčku můžete zboží bez důvodu vrátit zpět.

Hezký den. Míša

L.

Ano ano, myslela jsem od podpaží k podpaží. Bojím se, že by to mému muži nebylo, on dost posiluje a padnou mu věci spíše širší a kratší než užší a delší. Děkuji.

K Sporting

Dobrý den L,

tak jsem Vám svetry přeměřila, délka od podpaží k podpaží je: M – 56 cm, L – 57 cm, XL – 60 cm. Dále Vám zasílám délku od ramene u velikosti XL: přední část 71 cm, zadní část 76 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

L.

Mohu se prosím ještě zeptat na šířku v rozparcích u vel. M, L a XL? Děkuji moc.

K Sporting

Dobrý den L,

bohužel nevím, jakou šířku v rozparcích u tohoto svetru myslíte. Chcete změřit svetr od podpaží k podpaží?
Děkuji.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenka

Dobrý den,
jaká je prosím délka svetru od ramene ve velikostech M a L? Jak moc je svetr tenký a je teplý? Jaké jsou vlastnosti materiálu? Děkuji.

K Sporting

Dobrý den Lenko,

změřila jsem Vám svetry od ramene: velikost M – 67 cm (přední díl), 72 cm (zadní díl), velikost L – 68 cm, 73 cm.
Materiál svetru je hřejivý, paropropustný a rychleschnoucí. Podšívka svetru je z fleece.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru