Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pánské stylové pásky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hedvika Malá

Dobrý den, když zakoupím voucher, jak mám pokračovat dál? V e-shopu není kolonka pro napsání slevového kuponu ani možnost vybraní místa pro Zásilkovnu. Děkuji H. Malá

Módní šaty

Dobrý den, u nás se již neuplatnuje kupon, stačí zakoupit zde na Slevomatu a vyplnit potřebné údaje

Alča Šidlová

Dobrý den, před týdnem jsem Vám odeslala pásek, který jste mi slíbili vyměnit za větší a ještě mi nic od Vás nepřišlo ani mail. Děkuji za Vaši odpověď Alena Sidliva

Módní šaty

Dobrý den,

přebíráme poštu každý čtvrtek a následně 2–3 dny. Navíc byl Nový rok, Silvestr, tedy pošta moc nefungovala

Alča Šidlová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Koupili jsme tatkovi vás pásek, je tedy nádherný, ale nějak jsme neodhadli velikost a je mu malý. Šlo by pásek prosím vyměnit? Děkuji za Vaši odpověď
Alena Sidlova

Módní šaty

Dobrý den,

ano pošlete pásek zpět a napište nám vzkaz ohledně požadované výměny do balíčku

Evča Struhařová

Dobrý den, vzor Crazy v délce 130 cm, přijde mi balíček do Vánoc, když nyní objednám?

Děkuji,

Módní šaty

Dobrý den, s páskama ted momentálně trochu bojujeme, jestli vyjdou tak pásky rozešleme

Lenka Machulová

Dobrý den, je možný odběr přímo v Rožnově p.R.
Děkuji.

Módní šaty

Dobrý den, bohužel není to možné

Iveta Fejtková

Dobrý den, je nějaký pásek, který mi pošlete do Vánoc? Chtěla jsem si objednat Black pásek ve vel. 110cm a doručení je až po Vánocích. Děkuji Iveta

Módní šaty

Dobrý den, zboží budeme rozesílat do Vánoc

Iveta

Dobrý den, mám dotaz, zda máte pásek black ve velikosti L. Chtěla jsem to jako dárek. Děkuji .Iveta

Módní šaty

Dobrý den, až bohužel po Vánocích, tento vzor a délka je nyní vyprodaná

Lenka

Dobrý den,
výše jste napsal že pokud máme pásek skladem, tak jej odesíláte obratem, některé druhy se občas vyprodají a musíte je doobjednávat, a proto je u akce napsané 12 dnů. Zajímá mě jestli máte skladem pásek ve vzoru Truck v délce 130 cm. A jestli je reálné, že by mi došel do Vánoc.
Předem děkuji za odpověď.

Módní šaty

Dobrý den,všechny pásky bychom měli dodat do Vánoc

Miroslav Řehula

Nikde jsem se nedočetl jak je opasek široky. Děkuji za odpověd.

Módní šaty

Dobrý den, šířka pásků je přibližně 3,5 cm

Soňa H.

Dobry den, opasek kupuji jako vanocni darek. V pripade, ze by byl kratky, je mozno ho vymenit za delsi?
Dekuji za odpoved.

Marta

Dobrý den, budete mít opasek Vzor Black ještě ve velikosti 130 cm ? děkuji

Módní šaty

Dobrý den, bohužel před Vánoci již ne, máme omezené kusy, tak abychom vše mohli dodat do Vánoc

Veronika

Dobry den, jiz jsem od Vas jeden pasek pred dvemi lety zde v akci kupovala velikosti 130 cm, ale v akci bylo vylozene napsano, ze se da bez problemu zkratit, tedy zastrihnout, ze neni problem. Zde v akci nic o zkracovani nevidim, tak bych se pred koupi jeste rada zeptala, zda jde o stejny typ pasku. Nejsem si totiz jista velikosti. 130 cm, co jsem kupovala predtim, jsme nakonec o nekolik cm zkracovali, ale nepamatuji si presne o kolik, tak nechci riskovat. Dekuji za radu.

Módní šaty

Dobrý den, jedná se o stále stejný pásek a v akci to máme také i uvedené, je zde i návod na zkrácení

valentovicova

Zaklikla som pri objednávke opasku že je to dárek, ale neprišlo to v tej peknej krabičke iba v nejakom papieri :/

Módní šaty

Dobrý den, bohužel nemáme žádné dárkové obaly či krabičky

Eva Baborová

Dobrý den,
mohu změnit adresu zásilkovny po dokončené objednávce? Je možné se domluvit telefonicky nebo přes e-mail.
Děkuji za odpověď.

Módní šaty

Dobrý den,

ano pošlete nám novou zásilkovnu na e-mail info@modnisaty.com

Demjenova

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli je pasek hladky nebo s nejakym vzorem jako je na obrazku?
Dekuji za odpoved

Módní šaty

DObrý den,

z dálky vypadá pásek hladký, ale má na sobě velice jemný vzor

Eva

Dobý den, obchod modnisaty.com avizuje dodání 2–4 dny, Vy 12 dní. Jaká je skutečná doba dodání? Pásek potřebuji do týdne. Děkuji.

Módní šaty

Dobrý den,

pokud máme pásek skladem, tak odesíláme obratem, některé druhy se občas vyprodají a musíme je doobjednávat, a proto je u akce napsané 12 dnů

Habásková Pavlína

Dobrý den, prosím délka pásku je včetně spony nebo je měřena beze spony? Děkuji Pavlaína

Módní šaty

Dobrý den, není důležítá ani tak délka se sponou či beze spony, ale spíše délka možného zapnutí. Zoubky na kterých pásek drží jsou v délce cca 10 cm od konce pásku a jsou dlouhé také zhruba 10 cm. Tedy zapnutí 130 cm dlouhé pásku je v rozmezí 110–120 cm přes obvod pasu. 120 cm dlouhý pásek je v rozmezí 100–110 cm.

Olga Dohnalová

Dobrý den,je možnost dárkové krabičky na pásek? Děkuji

Módní šaty

Dobrý den, bohužel nemáme krabičku v nabídce

Pavel

Dobrý den,
při objednání pásku Star bude dodán ten co je na fotce a nebo ten co máte na fotce v eshopu (ten má kovovou část černou)?

Módní šaty

Dobrý den, dodáme ten ve stříbrné barvě co je zde v akci

Pavel

Dobrý den,
při objednání pásku Star bude dodán ten co je na fotce a nebo ten co máte na fotce v eshopu (ten má kovovou část černou)?

Módní šaty

Dobrý den, dodáme ten ve stříbrné barvě co je zde v akci

Martina Martina

Dobrý den, poprosím info – šířku pásku. Děkuji.

Módní šaty

Dobrý den, přibližně 3,5 cm. Děkuji

Pavel Řezníček

Dobry den. To zni dobre. Muzete mi fotku toho hnedeho poslat na email pavel@rezna.info? dekuji

Pavel

Dobrý den, pásek je vyroben z jakého materiálu. Děkuji za odpověď.

Módní šaty

Dobrý den, vše by mělo být uvedeno v textu. Kovová spona, samotný pásek kombinace kůže a koženky

Pavel Řezníček

Dobry den, je mozne zakoupit opasek i v hnede barve kuze? dekuji

Módní šaty

Dobrý den,

jeden pásek v hnědém bych tady našel, kdybyste měl zájem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru