Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské luxusní kožené peněženky Pablo

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Jelínková

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat zda se vejde do přihrádek na doklady Občanský průkazu většího formátu? (starší typ OP)

V&P Studio

Dobrý den,
ano, peněženky mají vždy dvě velké průhledné přihrádky na doklady větších rozměrů, fotky apod. Hezký den

Tereza

Dobrý den chci se zeptat jaký je rozdíl mezi peněženkou S black a S black1? Předem díky za odpověď.

V&P Studio

Dobrý den,
druhý zmiňovaný model je rozměrově nepatrně menší viz. rozměry v popisu varianty, využitelnost a použitelnost je stejná, tzn. bankovky, karty atd. se bezproblémů vejdou. Pro někoho je tento model žádanější, nezabírá případně tolik místa např. v tašce, v kapse bundy apod. Neváhejte akce využít, peněženky jsou ideální dárek, navíc pokud vám nebude zboží vyhovovat, můžete vrátit, vyměnit. Hezký den

Nikola

Dobrý den, zboží mi přišlo, nicméně bez záručních listů, proto jsem Vás kontaktovala na info@vpstudio.cz. Bohužel mi od mého emailu (psaný 16.11.) nikdo neodepsal. Možná se nějak v mé schránce vytratil, a tak bych jej prosím potřebovala přeposlat znovu. Děkuji

V&P Studio

Dobrý den,
neváhejte nás vždy kontatkovat na e-mail info@vpstudio.cz, vždy vám rádi vyjdeme vstříc. Tato diskuze spíše slouží pro dotazy k nabízenému produktu, objednávky s vámi vždy pak rádi vyřešíme již konkrétně na e-mailu. Hezký den

Michaela Glacová

Dobry den. Dnes mi byla dorucena penezenka,ale zadny zarucni list na 36 mesicu jsem neobdrzela. Co s tim? Dekuji Glacova

V&P Studio

Dobrý den,
prosíme kontaktujte nás na e-mailu info@vpstudio.cz, fakturu vám zašleme e-mailem. Hezký den

Petra Rybecká

Dobrý den, nebyl mi odeslán záruční list nebo účtenka. Psala jsem e-mail, nebylo mi odepsáno. K čemu 36 měsíční záruka, když nemám žádný doklad?! S pozdravem Rybecká

V&P Studio

Dobrý den,
faktura vám byla zaslána e-mailem 19.10., prosíme prověřte případně v nevyžádané poště. E-mail vám znovu přepošleme. Hezký den

jouzovai@seznam.cz jouzovai@seznam.cz

Dobrý den, vejde se do peněženky technický průkaz od auta? Děkuji předem za informaci. S pozdravem Ilona

V&P Studio

Dobrý den,
vnitřní přihrádky na doklady jsou vhodné pro velikosti dokladů typu ORV (osvědčení o registraci vozidla) nebo-li malého technického průkazu. Ilustrační foto zde: http://vpstudio.cz/191-large_default/penezenka-pablo-vp-lifestyle.jpg
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru