Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zaměřeno na bříško: 4týdenní trénink BetterBelly pro ženy

4,5 / 5 Better Belly (5 poboček) Praha - Černý Most  (mapa) 120 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Anča

Dobrý den, neplánuje se také možnost zakoupení tohoto voucheru i pro další pobočky, které expreska nabízí – konkrétně Praha 4 – Krč? Ráda bych si voucher zakoupila, ale 6 určených míst, kde je možné chodit cvičit je ve velké vzdálenosti..­...Děkuji za odpověď.

Better Belly

Dobrý den, bohužel neplánujeme :( Děkujeme za Vaši přízeň :)

Kateřina Jakšová

Dobrý den,
velmi mne tato nabídka zaujala, bohužel však nejsem z Prahy. Neplánujete takovou akci připravit také pro Ostravu? Díky za odpověď.

Better Belly

Dobrý den, bohužel nikoli, nicméně na www.betterbelly.cz najdete provozovny v Ostravě a případně můžete fitko, kam standardně chodíte, požádat o zakoupení setu :)

Kristýna

Dobrý den,
voucher jsem zakoupila a jsem zatím nadšená, plánuji zakoupit znovu. Bohužel se vyskytl problém a budu muset jít na operaci s rukou. Zatím jsem odchodila 3 lekce. Je možné posunout čerpání voucheru ( dalších 9 lekci) na přelom října a listopadu? Slečna v expresce mi zatím nebyla schopna odpovědět. Prý to musí zjistit u vedení.
Předem děkuji za odpověď

Better Belly

Dobrý den, samozřejmě lze udělat výjimku a dochodit později, obraťte se na pobočce s trenérkou nebo s provozní manažerkou pobočky. Děkujeme www.expresfit.cz

Michaela Venhauerová

Dobrý den, je na Černém mostě běžecký pás? Pokud ano, je možné ho s tim better belly využít, protože jsem četla předchozí komentář, že spíš preferujete eliptical. Tudíž není možné pás využít? Děkuji

Better Belly

Dobrý den, bohužel není :(
Na běžeckém pásu neprocvičíte celé tělo… viz např.
http://www.chytrazena.cz/jak-a-proc-si-vybrat-elipticky-trenazer-28646.html
nebo
http://www.bodybalantes.cz/kardio-zona/elipticky-trenazer
Těšíme se na Vás! www.betterbelly.cz

Eliška Fleischmannová

Dobrý den, je pro větší efektivitu nutné při cvičení dodržet přesnou návaznost (tzn. stále stejné tři dny v týdnu po celý měsíc), nebo stačí dodržet tři dny v týdnu (např. pondělí nahradit další týden z čas. důvodů středou apod.)? Také bych se ráda zeptala, jestli je možné chodit na Betterbelly kdykoliv během otevírací doby, nebo jen v určitých vymezených časech. Předem děkuji za odpověď.

Better Belly

Dobrý den, nejvíce efektivní je chodit ve stejných intervalech, tedy např ut-čt-so. Je vhodné vložit 1 den pauzu, nikoli chodit každý den. Nicméně, snížení efektivity je malé, důležité je odchodit 12 termínů během 4 týdnů – to již poznáte na měření.
Na termín se můžete přihlásit kdykoli, kdy bude volno. Doporučujeme zakoupit voucher, zavolat na vybranou pobočku, domluvit si první volný termín, a přímo na pobočce si domluvit zbývajících 11 termínů (ty lze později měnit 24 hodin předem nejpozději).

Těšíme se na Vás, www.expresfit.cz

Marcela

Dobrý den,mohu se prosím zeptat na jakou maximální velikost jde pás zapnout? Děkuji

Better Belly

Dobrý den, všechny pobočky mají k dispozici také XXL pás, který postačí na všechny velikosti. Děkujeme www.expresfit.cz

Monika

Dobrý den. Můžu cvičení absolvovat pokud kojím? Je možné po dobu cvičení nechat osmiměsíční dceru v kočárku, aby na mě viděla? Konkrétně mám zájem o Anděl. Děkuji

Better Belly

Dobrý den, ohledně cvičení na eliptikalu a vhodnosti při kojení se spojte s Vaším ošetřujícím lékařem a dbejte jeho doporučení. Cvičení náročné není. Na Andělu dopoledne je možné kočárek umístit, ale raději si před nákupem na Anděl zajděte a vyzkoušejte. Děkujeme www.expresfit.cz

Alena

Je možné kombinovat pobočky? Děkuji.

Better Belly

Dobrý den, ve výjimečných případech se lze domluvit, mezi uvedenými 6 pobočkami. Děkujeme.

Hana Dmitrijeva

Dobry den, mohu voucher vyuzit jestli jsem klientkou? Děkuji

Better Belly

Dobrý den, děkujeme. Iniciační akce je určena především pro nové účastníky programu.

Daniela Nitscheová

Dobry den. Je mozne po dobu jednoho mesice vyuzivat i kruhovy trenink nebo je akce omezena jen na better belly 3× tydne, tj. 12× cviceni v pernamentce? De­kuji

Better Belly

Dobrý den, přesně jak je v popisu, akce je na betterbelly nikoli kruhový trénink. Necháme Vás zkušebně si v kruhu zacvičit, ale akce je na betterbelly. Děkujeme :)

Michaela Cibulková

Dobrý den, máte na pobočce na Andělu běhací pás? Na fotografii na stránkách pobočky ho bohužel nevidím.
A jak moc předem je nutno se objednávat aby mi vyšly časy a skutečně jsem mohla přijít 3× týdně? Děkuji.

Better Belly

Dobrý den, preferujeme eliptikaly, jsou přínosnější. Rezervujte si první termín nejlépe telefonicky a další termíny přímo na první návštěvě. Děkujeme :)

Jana Nov

Dobrý den, jsem 6 měs po císařském řezu. Mohu toto cvičení již absolvovat?Děkuji

Better Belly

Dobrý den, otázku prosím směřujte na Vašeho ošetřujícího lékaře. Děkujeme.

Diana Ježková

Dobrý den, mým cílem je zpevnit brišní svalstvo, více než ztratit 2 konfekční velikosti. Je toto cvičení vhodné i na vyrýsování svalstva? Pokud ano, je pak možné navštěvovat Vaši pobočku na Proseku.

Better Belly

Dobrý den, nelze na Proseku s kuponem, pouze v 6 pobočkách. Pokud máte již poslední vrstvičku tuku na břišních svalech a jde Vám o vyrýsování, lze Betterbelly využít, i když ještě vhodnější je manipulace se sacharidy pomocí sacharidových vln. Nečekáte ovšem, že vrstvu tuku shodíte během 1 měsíce, to ani s pomocí Betterbelly není možné… :) Děkujeme www.betterbelly.cz

Kristýna Trefancová-Řezníčková

dobrý den voucher platí pouze na pěti pobočkách, které jsou uvedeny? měla bych zájem o pobočku expreska háje. tak zda mohu voucher uplatnit tam? děkuji za odpověď. kristýna

Better Belly

Dobrý den, bohužel nikoli, pouze na uvedených 6 pobočkách. Děkujeme www.betterbelly.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru