Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bavlněné pánské boxerky FREE RIDE

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka

Dobrý den,
na Vašich stránkách máte i velikost XXL – proč tady v nabídce není? Děkuji za odpověď.

Lucie

Dobrý den,
šlo by objednat více kusů najednou?
Děkuji Lucie

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lucko,

samozřejmě, stačí si požadovaný počet kusů vložit do košíku a je to, na každý den budou jedny :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Jirka

Na webových stránkách dodavatele jsou tyto trenky za 169,– Kč. Tak nevím, co si mám o této slevě myslet…

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko,

děkuji za upozornění. Koukala jsem však na cenu v obchodu a je 269 Kč a 279 Kč. Je však možné, že jsem něco přehlédla a pokud ano, můžete mi zaslat odkaz na email.

Krásný den. Míša

BalestraOutlet

Dobrý den, trenky za 169,– kč máme na webu zlevněné je to kolekce 2015 a trenky , které nabízíme aktuálně na Slevomatu jsou nové 2016. Petra – Balestra eshop

Zoltan Meri

Dobrý den kolik kusů je v baliku .

Slevomat.cz

Dobrý den, Zoltane,

v balíku je jeden kus.

Hezký den. Míša

Lenka

DObrý den,

zboží jsem objednala, zvolila osobní odběr v Praze:
Streeto
Türkova 2319/5b
149 00 Praha – Chodov

Včera jsem si jej šla vyzvednou a našla jsem jen prázdnou zrušenou/vyklizenou prodejnu. Můžete mi dát vědět, kde si zboží mohu vyzvednout?

Děkuji Lenka

BalestraOutlet

Dobrý den,
moc se omlouváme, že jste jela zbytečně. Prodejna se zařizovala a dnes se otvírá od 10hod. Je otevřeno po-pa 10:00–19:00 . Balestra eshop

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru