Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

12 párů pánských nebo dámských ponožek s bambusovým vláknem

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr Horváth

dobrý den zasílání poštou mně nevyhovuje,lze to zaslat přes zásilkovnu nebo jinou přepravou??

Daniela Tomanová

Dobrý den,dnes mi ponožky dorazily.byla jsem překvapená,že ponožky jsou pod kotníky.nikde v popisu produktu toto nezmiňujete ani obrázek tomu nenasvědčuje.O ten­to typ ponožek nemám zájem. Z jakého důvodu nemáte pořádně popsané zboží? Dle komentářů nejsem sama,kdo nalitl.

EshopPoint

Dobrý den,
je zcela zřejmé, že se jedná o ponožky nad kotníky viz. foto, nejedná se o klasické vysoké, které dosahují až do půlky lýtek. Pokud nejste se zbožím spokojena, lze jej do 14dnů vrátit, obratem vám budou vráceny peníze. Hezký den

Lukáš Karpíšek

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat jak sedí číslování velikostí?
Přítelkyně standardně všude kupuje velikost 37. Což by mi vycházelo na velikost 35–38.

V celkových recenzích pár lidí poukazovalo na menší shodu velikostí. Že jsou menší a prý měli radši vzít o kategorii větší. (což si zase myslím by už bylo příliš, když jsou 39–42)

Mám tedy vzít spíše co logicky odpovídá? (35–38)

Děkuji Vám za odpověď

EshopPoint

Dobrý den,
v tomto případě bychom vám tedy doporučili vzít větší. Výměna je samozřejmě možná. Hezký den

Jitka Pavlíčková

Platí tato nabídka ještě dnes 11.11. 2016?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jíťo,

pravděpodobně je u vás posun času, u nás dnes máme 26. 11. a nabídka stále platí :-)

Hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den, nejsem si jistá velikostí, bylo by možné, že bych si pro jistotu objednala větší velikost, na místě při osobním odběru si jej vyzkoušela (nebo alespoň se „live“ podívala) a případně vyměnila za menší, popř. naopak? Nejčastěji si kupuji velikost okolo 38, ale v tomhle případě to nedokáži posoudit… Děkuji a přeji pěkný den.

EshopPoint

Dobrý den,
samozřejmě vám rádi vyjdeme vstříc, na výdejně můžete svůj výběr upřesnit a vyzvednete takové, které vám budou ideálně sedět. Hezký den

Zdenka

Dobry den, je mozne si objednat ponozky ze slevomatu na dobirku? Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko,

moc mě to mrzí, i když nevylučujeme do budoucna změnu, zatím to na dobírku není možné.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Roman

Dobrý den, nejsou to náhodou tyto ponožky z této nabídky? https://www.slevomat.cz/sleva/927287-16-paru-kotnikovych-ponozek-s-bambusem

Nebo nemáte tam nějaké takové pod kotníky, s prohnutým lemem?

EshopPoint

Dobrý den,
nabídku, kterou jste zmínil jsme nezajišťovali, dle fotek se jedná o jiný produkt. Tyto námi nabízené ponožky jsou kotníčkové, tzn. nad kotníky, pokud chcete, abyste je měl pod kotníky, pořiďte si menší velikost. Ponožky obsahují elasten, jsou pružné. Záleží jen na vás, jak chcete ponožky nosit. Hezký den

Karolina

dobrý den, jsou tyto ponožky nad kotníky či pod kotníky? Děkuji

EshopPoint

Dobrý den,
ponožky jsou nad kotníky, nejsou to však klasické vysoké, ty nabízíme zde: https://www.slevomat.cz/sleva/1032883-pet-paru-panskych-bambusovych-ponozek
Hezký den

Pavel Zítka

Dobrý den,
Objednal jsem si u Vás ponožky 1 × 12 párů pánských nebo dámských ponožek s bambusem (Dámské 12 párů)
Velikost: 35–38 | Barva: Bílá 1 × 12 párů pánských nebo dámských ponožek s bambusem (Pánské 12 párů)
Velikost: 44–47 | Barva: 6× černá | 6× bílá
s dotazem zda můžu objednávky spojit. Bylo mi odpovězeno,že ano.Je pro mne logické, že platit dvojí poštovné za ponožky, by pro mne nebylo už tak výhodné.Jaké však bylo moje překvapení, když jste mi poslali jen půl objednávky. Nevím jestli to posíláte takhle úmyslně a pokud ne, tak postrádám přiložený dopis s vysvětlením­.Nehodlám platit poštovné dvakrát a v budoucnosti si velmi rozmyslím zda využiji další službu.

EshopPoint

Dobrý den,
prosíme kontaktujte nás na e-mailu shop21@post.cz, kde nám prosíme sdělte taktéž číslo objednávky, dané obratem prověříme, zda-li je vše v jedné objednávce, případně zda-li nemáte více objednávek , které byly vyřizovány samostatně. Zjistíme kde je problém a ten vyřešíme. Hezký den

Martin

Dobrý den, rád bych si objednal ponožky jak nízké (pod kotník), tak vysoké (nad kotník) lze tuto objednávku spojit a platit jedno poštovné?

Děkuji Martin

EshopPoint

Dobrý den,
ano, klikněte na ikonku „koupit“, produkt se vám vloží do košíku, poté z jiné námi nabízené akce stejný postup. V košíku pak dokončíte objednávku, automaticky se vám účtuje jen jedno poštovné.
Hezký den

Tomas

Dobrý den, můžete mi vysvětlit, proč v popisu zboží není uvedeno, že se jedná o nízké ponožky?? Pokud si zákazník objedná vel. 40–43,tak při velikosti nohy 43 je ponožka sotva pod kotník. Kdyby to bylo v popisu zboží, nikdy bych si je nekoupil. Jsem velmi nespokojen…

EshopPoint

Dobrý den,
na obrázcích produktů je jasně zřetelné, že se jedná o ponožky nízkého typu, taktéž byl vznesen dotaz níže, kde bylo dané objasněno. Pokud vám zboží nevyhovuje, lze jej v zákonné lhůtě vrátit, případně vám můžeme ponožky vyměnit za větší velikost. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme dané řešit. Hezký den

Alexandra Tichá

Dobrý den,
můžete mi, prosím, napsat, zda jsou ponožky kotníčkové-nízké(při nošení tedy pod kotník) nebo kotníčkové-vyšší(při nošení těsně nad kotníkem)..na fotce vypadají jako ty vyšší-což bych uvítala, ale zdání může klamat =o) . Děkuji za odpověď, A.T.

EshopPoint

Dobrý den, ponožky jsou vyšší, při nošení těsně nad kotník. Hezký den

Jaroslav Sedlář

Objednal jsem dnes 26.8 2druhy ponozek.Vyse mate uvedeno,ze od daneho terminu zasilate pouze vysoky druh coz mi vyhovuje.Je zde tedy shoda?Dekuji za odpoved.

EshopPoint

Dobrý den, klasické vysoké ponožky s bambusem můžete zakoupit zde: https://www.slevomat.cz/sleva/1018671-pet-paru-panskych-bambusovych-ponozek Hezký den

Lenka Markovicova

Dobry den,dnes nam dosly panske ponozky a budou zrejme male.manzel ma velikost 46–47.nevsimla jsem si,ze jsou kotnickove.jde zbozi vratit po vyzkouseni jednoho paru?a nemate kdyztak na vymenu vysoke ponozky?dekuji

EshopPoint

Dobrý den, zboží můžete samozřejmě vrátit, zašlete jej zpět na naší adresu, uveďte číslo objednávky a informace o vrácení, obratem dané vyřídíme. Vysoké bambusové ponožky budeme ve spolupráci se Slevomatem nabízet od 26.8.2016 -https://www.sle­vomat.cz/sleva/1018671-pet-paru-panskych-bambusovych-ponozek . Hezký den

Jakub

Dobrý den,
ponožky jsou vysoké nebo kotníčkové?Děkuji

EshopPoint

Dobrý den, ponožky jsou kotníčkové. Hezky den

Pepa

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak dlouho budete mít ponožky na výdejně po zaplacení. Nevím totiž kdy bych byl schopen si je osobně vyzvednout. Děkuji za odpověd

EshopPoint

Dobrý den,
standardně je zboží na výdejně po dobu 10 dní, případné prodloužení je samozřejmě možné, stačí nám zaslat e-mail s číslem objednávky a vaším požadavkem na shop21@post.cz, rádi vám vyjdeme maximálně vstříc. Hezký den

Lorddort Tureček

Dobry den,
jeste jsem omylem zadal adresu pro zaslani ponozek Kloubouky u Brna, ale jde o Klobouky u Brna.
 Dekuji

EshopPoint

Dobrý den,
zašlete nám vaše číslo objednávky na e-mail shop21@post.cz, abychom dané prověřili a zajistili expedici na správnou adresu. Hezký den

Lorddort Tureček

Dobry den,
pokud jsem nyni na delsi dobu v zahranici, kdyz si objednam tyto ponozky ve dvou parech, muze je v CR prevzit i clen rodiny kdyz nejsem v CR? Nebo napsat po domluve na nekoho jineho a poslat to na jmeno osoby pobyvajici v CR?
Dekuji Martin

EshopPoint

Dobrý den, stačí když vyzvednutím pověříte osobu, které sdělíte data vaší objednávky (číslo objednávky a jméno, na které byla objednávka učiněna), zboží bude bezproblému vydáno. Hezký den

Nikola

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by šly v jednom balíčku poslat pánské a dámské ponožky, ať nemusím platit dvě poštovné.
Předem děkuji za odpověď

EshopPoint

Dobrý den, samozřejmě v jednom balíčku lze zaslat dámské i pánské ponožky, v procesu objednávky poté volíte formu dodání, kde bude následně přičteno i poštovné v případě zaslání poštou. Hezký den

Dana Voříšková

Dobrý den, bylo by možné si ponožky zakoupit v prodejně v Rakovníku. Děkuji, Dana.

EshopPoint

Dobrý den,
osobní odběr zde zakoupené nabídky zajišťujeme pouze v Praze a je zdarma, případně lze zaslat poštou kamkoliv v ČR za poplatek 65,–Kč. Způsob dodání si volíte při objednání. Hezký den

Neochucené Jídlo

Zdravím, jaký je rozdíl mezi pánskými a dámskými ponožkami??

EshopPoint

Dobrý den,
rozdíl mezi pánskými a dámskými ponožkami je pouze v rozměru resp. malé velikosti jsou dámské, větší pak pánské. Hezký den

Eva

Dobrý den,
bylo by při osobním odběru případně možné vyměnit velikost? Mám hraniční velikost 39/40, tudíž mi často 39–42 bývá velké a těžko se mi správná velikost předem odhaduje. Děkuji, Eva

EshopPoint

Dobrý den,
rádi vám vyjdeme vstříc a při osobním odběru si budete moci vybrat vámi vyhovující velikost. Zakupte tedy jakoukoliv velikost, vše ostatní poté vyřešíme osobně. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru