Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Babí léto s čertovským programem pro malé i velké nebo pekelné menu

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Peklo Čertovina Hlinsko  (mapa) 792 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lukáš Malina

Dobrý den, rezervace máte po 60 mintách, znamená to, že u Vás můžeme být jen 60min nebo jak je to? Díky

Peklo Čertovina

Dobrý den, 60 min trvá prohlídka v podzemí s programem, kde vás baví 7 čertů a dozvíte se vše o pekle. Jinak vstup do PEKLA a restaurace je zdarma a neomezen žádnou dobou.
 Líba

Lenka

Dobrý den, je program vhodný pro dvouleté dítě? Postačí zakoupení voucheru na jídlo pro 2 osoby a vstupu na program pro 2 osoby? Děkuji, Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

děti jsou vítané a do tří let jsou zdarma. Budou vám tedy stačit vstupenky pro dospělé.

Hezký den. Míša

Roman

uz to zmizlo, mate pravdu.

Peklo Čertovina

Znova omluva, ráda Vám odpovím, zašlete prosím původní zprávu.
 Děkuji

Roman

Nevim jestli myslite vasi akci nebo v pekle, ale na internetovych strankach se nic nezmenilo. Ale myslim ze kdo tam chce se podiva a uvidi sam. Hezky vecer Roman

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane,

akci bohužel již nevidím. Pouze již proběhlou v září :-) Pokud jsem však něco přehlédla, budu ráda, když mi pošlete odkaz.

Hezký den. Míša

Roman

Tyden resite a nic nevyresily. Vouchery uz sme pouzily, kdyz uz jsme koupily. Pro Darinu ano jeden dospeli + dite zadarmo

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane,

akce již byla smazána, bohužel se jednalo o omyl. Vše je tedy zase v pořádku :-)

Hezký den. Míša

Alena

Dobrý den,
rezervační formulář nabízí prohlídku s průvodcem nebo se zábavným programem. Prosím o info jaký je v tom rozdíl a zda lze voucher uplatnit na obě varianty. Děkuji.

Peklo Čertovina

Dobrý den, pokud máte voucher, tak je to na prohlídku s programem, který trvá 1 hodinu. Celou dobu se o vás stará 7 čertů a čertic.
Prohlídka s průvodcem je pouze s jedním čertem, který vás provede prostory PEKLA a trvá 0,5 hod. Toto vše probíhá dole v podzemí.
V nadzemní části Pekla a v restauraci se můžete pohybovat libovolně dlouho.
 Líba

Darina

Chápu to dobře že když jsme dva dospělí a dvě děti tak děti v měsíci říjen kupovat nemusím jelikož je akce děti zdarma? Děkuji za info

Peklo Čertovina

Dobrý den, akce děti zdarma platí, pokud máte platnou vstupenku na tuto akci.
Cempírková

Roman

Tak si odpovim sam. Peklo si udelalo lepsi slevu. Zase se sleva nevyplatila. To je ŽIVOT co uz.

Peklo Čertovina

Omlouvám se, ale váš dotaz se ke mě opravdu nedostal, tak nevím, na co odpovědět.
 Líba

Roman

Dobry den, proc prodavate vstup deti za 149,– kdyz deti do 15 let maji v rijnu vstup s dospelim zdarma to i v patek. Koupily jsme a znami nas na to upozornily ze sme se nechaly napalit. Diky za odpoved Roman

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane,

děkujeme vám za upozornění. Při schvalování nabídky žádná takováto akce spušťěna nebyla a proto to našemu oku uteklo, naštěstí vašemu ne a již vše řešíme.

Přeji vám krásný den. Míša

Jana Prekopová

Dobrý den,

je možní si objednat pekelné menu pro 2 osoby na sobotu 8.10. někdy v odpoledních hodinách (16-…) ?
 Terka

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

rezervaci je možné vytvořit zde: http://rezervace.peklocertovina.cz/krok-2.html. Volný termín by byl ještě od 19 hodin.

Mějte krásný den. Míša

Lenka

Dobrý den, chápu dobře, že za dva dospělé a dvě děti zaplatím v rámci akce 696 Kč a dle ceníku za rodinné vstupné (2+2) 690 Kč? V čem spočívá výhoda? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Leni,

naše akce je určena spíše pro 4 dospělé osoby, s dětmi byste určitě měli problém tolik sníst :-) Pokud si tedy zakoupíte rodinnou vstupenku, jsme rádi, že jsme vás mohli alespoň inspirovat.

Mějte krásný den. Míša

Sandra

Na Vašich stránkách jsem se dívala na jidelní lístek a chápu správně, že o víkendu pekáčky a vidle nepodáváte? To by byla myslím dost škoda, když to má někdo dál a může jen o víkendu, aby přišel o tak hezké servírování. Děkuji za odpověď.
PS: Mikulášská akce super, celkově se mi Váš nápad líbí, ale 340 Kč za dospělého, to je tedy mazec, dva rodiče, jedno dítě a jste v tom za tisíc korun, bez cesty a jídla. Nápad super, oceňuji, ale ta cena tedy..

Peklo Čertovina

Dobrý den, o víkendu skutečně nemáme pekáčky a vidle v nabídce, nicméně pokud toto přání někdo má a a objedná si alespoň 2 hod předem, jsme schopni přání splnit. Mikulášská akce je nestandartní program s vyžitím pro děti, ale dá se využít rodinného vstupného – 890,– rodina, tady je
sleva výrazná pokud jsou 2 dospělí a 2 děti.
Děkuji za pochopení
 Líba

Jana Jelínková

dobrý den, bude u vás probíhat Mikulášská? Rádi bychom si objednali termín, pokud bude, bude prosím kolikátého? Děkuji J.

Peklo Čertovina

Dobrý den, speciální Mikulášský program bude probíhat v období od 2.12. do 6.12.2016. Re­zervace je nutná a můžete se těšit na spoustu čertovské zábavy.

Marta

Dobrý den,
voucher se vztahuje rovněž na předmikulášské období? Na vašich stránkách se kolem Mikuláše mění ceník…
Děkuji
 Marta

Peklo Čertovina

Dobrý den, platnost voucheru je pouze do 15.11.

Peklo Čertovina

Voucher lze využít dle pokynů v části podmínek uplatnění.Na Mikulášské období se bohužel nevztahuje.

Černohousová Evžena

Jak si mám objednat návštěvu /prohlídku/ pro 4 osoby v sobotu 24.9.2016 od 13,00 hod?

Peklo Čertovina

Dobrý den,
prohlídku si můžete objednat přes rezervační formulář na našich webových stránkách na rezervace.peklo­certovina.cz/krok-2. Budeme se na vás těšit.

Marie

Dobrý den,chci se zeptat,zda při odběru více jak 20 ks voucherů by bylo možné využít nabídku v sobotu.Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, bohužel ani v tomto případě nemůže voucher využít o víkendu.

DANA

Dobrý den, je problém, když jsem do poznámky zapomněla napsat číslo voucheru?

Peklo Čertovina

Dobrý den, prosím o doplnění prostřednictvím peklofonu 468 005 005.

Roman

Zdravím,beru zpět dotaz,kouknul jsem se na vaše stránky,zmátla mě platnost voucheru po-čt.Omlouvám se :-)

Peklo Čertovina

Nevadí, jsme rádi že je vše v pořádku

Roman Manych

Dobry den,chci se zeptat,proč neděláte programy pro děti i o víkendech?Dě­kuji

Peklo Čertovina

Program i o víkendech je přizpůsoben jak pro dospělé, tak pro děti. Speciální programy máme pro školní výlety, resp. pro děti z MŠ
a děti na prvním stupni ZŠ.

Cempírková

Lucie

Dobrý den,máme dvě děti 5 a 7 let. Zvládnou to?Z čertů mají respekt :-)

Peklo Čertovina

Dobrý den, nemusíte se bát, čerti jsou na rarášky hodní. Jsme pohádkové peklíčko :)

Rudolf Nedorostek

Proč mně cpete na monitor nabídky jiné, než mám zadané ve výběru? Když zaškrtnu Ostravu, tak je to snad jasné, ne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Rudolfe,

je léto a lidé cestují, jedná se tedy pouze o tipy co navštívit :-)

Mějte krásný den.

Karel Kožoušek

Když si objednám voucher na vstup a pak jídlo mohu vybrat v jeden den, od kolika a kolikrát denně probíhá čertovský program

Peklo Čertovina

Dobrý den, zavolejte si na Peklo recepci 468 005 005. Pro­gram začíná v každou celou hodinu.

Dagmar

Dobry den,chtela bych se zeptat,co vse obsahuje Pekelne menu pro 2osoby,pro 4osoby a Pekelne vidle. Dekuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, po rozkliknutí vybraného menu se vám ukáže obsah všech našich pekelných specialit.

Jana

Dobrý den,plánujeme koupi voucheru a chtěla bych se informovat,zda je možné ho využít ve státní svátek 28.9.2016?Děkuji z odpověď a přeji pěkný den.Jana

Peklo Čertovina

Dobrý den, bohužel voucher se nevztahuje na státem uznané svátky.

Marie

Dobry den!Chci se zeptat,pokud zakoupim pekelne menu pro 4 osoby,tak v te cene 699Kc je pouze jidlo nebo i vstupne?Dekuji.

Peklo Čertovina

Dobrý den, cena zahrnuje Pekáč plný dobrot pro 4 osoby, bez vstupného.

ivaK

Zdravim, je moznost objednat stul pro 6 osob? mala narozeninova party…?

Peklo Čertovina

Dobrý den, určitě je to možné. Prosím zavolejte si na recepci na tel. 468 005 005 a nebo do šenku na tel. 720 959 474.

Štěpánka Sojková

Dobrý den,Peklo Čertovina je opravdu v Rané?

Peklo Čertovina

Dobrý den, Peklo Čertovina je v Medkových kopcích 35, Raná je obec, pod kterou spadají Madkovy Kopce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru