Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 noci v předvánoční Budapešti s návštěvou lázní – výběr ze dvou hotelů

4,2 / 5 CK Arcadia Air Budapešť - Maďarsko (mapa) 192 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Masha

Dobry den, radi bychom zmenili termin z 24.11 na 1.12. Je to ta drazsi varianta, jak tedy postupovat?

CK Arcadia Air

Dobrý den, pokud ještě nemáte podepsanou smlouvu o zájezdu, je třeba kontaktovat zákaznickou linku portálu Slevomat.

simandl

dobrý den, prosím mám ještě dotaz- chci si zajistit autobusovou dopravu pro 2 tam i zpět,jak postupovat a kdde se přihlásit cena 1050Kč 2×, děkuji za odpověď

CK Arcadia Air

Dobrý den, požadavek na autobusovou dopravu stačí připojit do emailu, až budete zasílat údaje do smlouvy o zájezdu.

Simandl

v kterou dobu je v hotelu sraz s průvodcem? a též rozchod? děkuji

CK Arcadia Air

Prohlídka začíná v 9:00 hod. a konec je okolo 16:00 hod.

Jakub Plecitý

Dobrý den,

práve jsem provedl platbu na jeden voucher termír 8–11.12 nicméně potřebuji 4 pobyty.. co mám dělat, je možné, že se ještě místa uvolní nebo… ?

 Děkuji

CK Arcadia Air

Dobrý den, na termín 8.12. – 11.12. máme volno už jen v hotelu Gloria. Pokud jste tedy zaplatil 1 voucher, kontaktujte prosím zákaznickou linku portálu Slevomat a požádejte je o refundaci. Následně si můžete zakoupit vouchery na Vámi požadovaný termín v hotelu Gloria, případně můžete zvolit jiný termín v hotelu Manzard kde jsou 2 volné pokoje ještě v termínech: 24.11. – 27.11.

Markéta

Dobrý den, zajímalo by mě, zda je stanoven nějaký čas, kdy se máme první den pobytu ubytovat na hotelu. Děkuji.

CK Arcadia Air

Dobrý den, Check-in v hotelech je po 14:00 hod. a check-out do 12:00 hod. V hotelech funguje úschovna zavazadel, kde si můžete nechat své kufry a odcestovat tak zpět domů později.

Černá

Dobry den, kdyby jsme si zakoupili autobusovou dopravu od kud je odjezd z Prahy a casy odjezdu z Prahy a pak i z Budapesti. Dekuji za info

CK Arcadia Air

Dobrý den, nástupní místo v Praze je UÁN Florenc. Časy odjezdu jsou 5:00, 7:00, 11:00, 13:00 a 15:00 Z Budepešti pak 6:45, 9:15, 11:15, 14:45 a 17:45. Celková délka cesty je cca 7h a 15 min.

Milan

Dobrý den ,chceme si objednat Budapešť v termínu 24.11–27.11 pro dva v září 2016
jsme s vámi byli v Tatrách opět jste nás informovali o slevě na další zájezd ,mohli by jste nás informovat jak uplatnit slevu, dále máme prosbu , chceme čerpat z FKSP je to možné s vámi vyřídit.

CK Arcadia Air

Dobrý den, předpokládám, že reagujete na mailing portálu Slevomat. Ohledně čerpání příspěvku od zaměstanvatele a uplatnění slevy prosím kontaktujte zákaznickou linku porátlu Slevomat.

Martina

Dobrý den,
je nezbytné využít služby průvodce?

CK Arcadia Air

Dobrý den, prohlídka města je v ceně voucheru, ale pokud nechcete nemusíte se jí zůčastnit.

asamaha

Dobry den, 1den Budapest, 1den lazne a co zbyvajici dny? To je volny program nebo ty se pocitaji na cestu? Dekuji

CK Arcadia Air

Dobrý den, první a poslední den je vyhrazen na cestu a individuální program. Check-in v hotelech je po 14:00 hod. a check-out do 12:00 hod. Pak si ale můžete nechat zavazadla v hotelové úschovně a odjet zpět domů později.

Denisa

Dobry den, je mozne s sebou do hotelu vzit psa? Dekuji!

CK Arcadia Air

Dobrý den, malého domácího mazlíčka je možné vzít sebou do hotelu Gloria za příplatek 590,–

Péťa Píšová

Dobrý den,
pokud si připlatím dopravu, jedná se o dopravu tam i zpět, že?

CK Arcadia Air

Dobrý den,
ano uvedená cena je za zpáteční jízdenku.

Roman

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je možnost jedné přistýlky.

CK Arcadia Air

Dobrý den, přistýlka je možná u obou hotelů. Pokud by byla přistýlka pro dítě do 4,99 let, je cena pobytu 1.270,– u hotelu Gloria. U hotelu Manzard je cena pro děti do 4,99 let bez nároku na lůžko 1.380,–. Pro cestující osoby starší 4,99 let je přistýlka za cenu voucheru.

Gábinka Červená

Dobrý den,

chci se zeptat, zda by na zájezd + dopravu bylo možné vystavit fakturu? Děkuji, Červená

CK Arcadia Air

Dobrý den, ano na zájezd je možné vystavit fakturu. Stačí nám do emailu (madarsko@arcadia-air.com) napsat iniciály, na koho má být faktura vystavena.

Petr

Dobrý den,

díval jsem se správně, že oba hotely jsou od sebe vzdáleny pár metrů nebo jsem se špatné díval? :)

CK Arcadia Air

Dobrý den, ano hotely jsou od sebe vzdáleny jen pár metrů.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru