Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úžasný závodní den za volantem supersportů na okruhu Showcars

3,7 / 5 Showcars Březina  (mapa) 183 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michal

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli v ceně 1499 Kč jsou zahrnuty 3 okruhy a sprint nebo jen 3 okruhy ? Děkuji

Showcars

Dobrý den,

sprint není součástí poukazu.

Katka

Dobry den,jak je dlouha trat?Diky

Showcars

Dobrý den,

jedno kolo je dlouhé cca 1,1 km

Antónia Jusková

Dobrý den. Ak by som chcela zakupit u vas voucher pre priatela k Vianociam šlo by, aby si u vas po sviatkoch zarezervoval termín?? Tonka

Showcars

Dobrý den,

sezona začíná vždy v dubnu. Začátkem sezony je i zpřístupněn rezervační systém ve kterém si budete moci dělat rezervace online.

Tereza

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda je možné vybrat si jen dvě auta a to kolo převést na jedno z těch aut nebo pokud je víc kol tak je rozdělit mezi ty dvě auta?

Showcars

Dobrý den,

potřeba je vždy vybrat jeden vůz z každé kategorie.

Lucie

Dobrý den chtěla jsem se ještě zeptat když příští rok vypisujete další termíny až v dubnu stihnem využít poukaz když platí do 30.6 2017?Děkuji za odpověď

Showcars

Dobrý den, termíny na nadcházející sezónu vypisujeme pravidelně někdy v průběhu března, tedy měsíc před zahájením sezóny.
Stačí jen k nám zavolat a my Vám v průběhu března termíny řekneme. Rovněž je vypíšeme do online kalendáře. S pozdravem, Showcars.

Lucie

Dobry den chtela jsem se jeste zeptat jestli dostanu pokaz postou abych to mohla dat,jako darek k vanocum a tim bych se chtela zeptat kdyz pisete,ze dalsi terminy roku 2017 budou vypsany v dubnu jestli ten poukaz stihnem uplatnit kdyz plati do 30.6 2017.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

voucher vám přijde na email. Můžete si poté vybrat dárkový vzhled a stačí ho vytisknout :-)

Ať se dárek líbí. Míša

Lucie

Dobry den chtela jsem se zeptat muze zakaznik ridit auto sam?A dostanu poukaz postou kdyz to chci mit jako darek?A chtela bych tech sest kol za 2tis.Musim to nejak objednat pri koupeni tohoto poukazu nebo az s rezervaci po telefonu.diky

Showcars

Dobrý den,

pokud má zákazník platný řidičský průkaz sk. B vůz samozřejmě může řídit on. Pokud chcete absolvovat šest kol, je potřeba si zakoupit odpovídající poukaz.

Jura

Dobrý den. Asi jsem to přehlídl. Kde je místo konání vašich jízd? děkuji.

Showcars

Dobrý den, vše máte ve vašem potvrzovacím emailu rezervace. Letiště Mnichovo Hradiště, mapu naleznete v potvrzovacím emailu rezervace. S pozdravem, Showcars.

Jan

Dobrý den,
jelikož se vám nedá dovolat, potřeboval bych potvrdit zítřejší ježdění. Nerad bych jel 200km a zjistil, že akce byla kvůli nepřízni počasí zrušena. Díky

Showcars

Dobrý den, samozřejmě se jezdí. S pozdravem, Showcars

Lucka

Dobrý den, s řidičem jede vždy nějaký instruktor? Nebo je řidič v autě sám?
Děkuji za odpověď.

Showcars

Dobrý den, řidičem je zákazník a v autě sedí instruktor. S pozdravem, Showcars.

Tereza

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá vyřízení zakoupeného voucheru??Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko,

to záleží, jaký způsob platby zvolíte. Pokud kartou online, voucher budete mít okamžitě. Pokud bankovním převodem, voucher obdržíte až za 2–3 pracovní dny.

Hezký páteční den. Míša

Zuzka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak dlouhé je jedno kolo? Děkuji za odpověď.

Showcars

dobrý den,

kolo je dlouhé cca 1,1 km.

Verča

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, lze to uplatnit jen ve městě Březina nebo i v Brně, prosím? Předem děkuji za odpověď.

Showcars

Dobrý den,

jízdy v Brně nenabízíme. Akce Závodní den se koná pouze na letišti v Mnichově Hradišti.

Jiří

Dobrý den,
může každé kolo jet jiný řidič?

Showcars

Dobrý den,

poukaz je vydáván pro jednu osobu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru