Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3–6 podzimních dní plných úžasného wellness hýčkání na Vysočině

4,3 / 5 Hotel Renospond Východní Čechy (mapa) 209 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné zakoupit pobyt na 3 dny (2 noci) pro 3 osoby v termínu 16.-18.12.? Je možnost přikoupení přistýlky pro třetí osobu či nás ubytovat v pokoji pro 3 osoby? Jaká by byla cena pro třetí osobu? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi líto, ale v tomto termínu Vám již nemohu nabídnout volný pokoj. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Eliška Chytilová

Dobrý den, ráda bych vás požadala o informaci, zda je ještě volný termin 11.11.-13.11 tedy varianta 3 dny (2 noci) s vlastním sociálním zařízením. Dekuji. Eliška Chytilová

Hotel Renospond

Paní Chytilová, je mi velmi líto, ale víkendové termíny jsou již všechny vyprodané. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Veronika Kafková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte volný pokoj v termínu 28.11. – 4.12. 2016?
Děkuji za odpověd

Michaela Trbušková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte ještě volný pokoj s vlastním soc. zařízením v termínu od 11.-13.11.? Děkuji

Bara

Dobry den mate volno 28–30.10 Dva volne pokoje?

Hotel Renospond

Paní Báro, je mi líto, ale termín 28.-30.10. je již vyprodaný. Přeji krásný večer. Sabina Shorná

Tereza

Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda mate volny pokoj pro 2 osoby. Od patka do nedele, kterykoliv termin do data 4.12.
 Dekuji

Hotel Renospond

Dobré ráno Terezo, bohžel nemohu nabídnout volný termín pátek – neděle. Víkendové termíny jsou již do konce roku obsazené. Přeji krásný nedělní den. Sabina Shorná

J.Z.

Mate,prosim volny termin 18.11? Do 19.11.

Hotel Renospond

Dobrý den,je mi velmi líto, ale víkendové termíny máme již obsazené. S pozdravem Sabina Shorná

Cindy Votíková

Dobrý den, 1× „procedura“ znamená, že to je 1× pro obě osoby? Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý večer, 1× procedura znamená 1× pro jednu osobu. Sabina Shorná

Iva Václavíková

Dobrý den, měli byste prosím dva volné pokoje s vlastním sociálním zařízením v termínu 27.-30.10.? Děkuji

Hotel Renospond

Dobrý večer, je mi líto, ale tento termín máme již obsazený. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Lucie Štainzová

Dobrý den prosím máte volný pokoj od 21–23.10 s vlastním soc.zařízením dě­kuji

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi velmi líto, ale termín 21.-23.10. máme již obsazený. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Zuzana

Dobrý den, je možné ubytování v termínu 28.10. – 30.10.2016 pro 4 osoby+ dítě (7let). Děkuji. Zuzana

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi moc líto, ale tento termín Vám už nemohu nabídnout. Je plně obsazený. Hezké odpoledne přeji. Sabina Shorná

Václavíková

Dobrý den, máte prosím k dispozici dětský koutek nebo herničku? Děkuji Václavíková

Hotel Renospond

Paní Václavíková, v prostorách wellness je i vybavený dětský koutek. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Lucie

Dobrý den,

máte ještě volný termín pro 2 os. od 24. nebo 25. – 28.9. nebo pak ještě termín od 12. – 16.10.? Děkuji a přeji hezký den.

Hotel Renospond

Paní Lucie, termín 25.-28.9. máme již obsazený. Druhý termín bych Vám mohla nabídnout jen do 15.10. Příjemný den přeji. Sabina Shorná

Zvolánková

Dobrý den,
včera večer jsem psala email ohledně objednání termínu na 17.18.19.11.2016­. Chtěla jsem zarezervovat 1 čtyřlůžkový pokoj,ale nedostala jsem odpověď,jestli tato objednávka platí. Děkuji Zvolánková

Hotel Renospond

Dobrý den, Váš mail nám bohužel ještě nepřišel. Termín 17.-19.11. pro Vás ráda rezervuji. Poprosila bych Vás o poslání objednávky na mail renospond@renospond.cz. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Kučerová Jarmila

dobrý den, chtěla jsem se zeptat ,jestli by byly volné v měsíci říjnu nebo listopadu dva dvojlúžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.? děkuji

Hotel Renospond

Paní Kučerová, mohu Vám nabídnout pobyt v termínech: 9.-14.10., 16.-21.10., 23.-26.10., 30.10. – 3.11., 6. – 11.11., 13.-30.11. Přeji hezký den. Sabina Shorná

Zvolánková

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat, jestli máte volné termíny pro 4 osoby na 28.29.30.10, nebo 17.18.19.11 2016 . Chtěly bychom buď 1 čtyřlůžkový nebo 2 dvoulůžkové. Děkuji Zvolánková

Hotel Renospond

Paní Zvolánková, první termín máme bohužel již obsazený. V termínu 17.-19.11. pro Vás mohu rezervovat pokoj čtyřlůžkový. Přeji krásný večer. Sabina Shorná

OLGA KVĚTOŇOVA

Zdravím.máte volný termín OD 26.11 potřebovali bychom pokoj s vlastním sociálním zařízením,varianta B pro dvě osoby a Dceru 11 let,Děkuji za info

Hotel Renospond

Dobrý den, v termínu od 26.11. máme volný pokoj s vlastním sociálním zařízením. Přistýlku pro dceru je možné doobjednat. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Jiří

Dobry den chtel bych se zeptat zda li mate volne 2 dvouluzkove pokoje s vlastnim soc.zarizenim od 28.10 do 30.10 Děkuji

Hotel Renospond

Pane Jiří, je mi velmi líto, ale tento termín máme již obsazený. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Monika Obršálová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jaké máte jěště volné termíny na víkend?A bylo by to pro dva vouchery po dvou osobách. Děkuji Obršálová

Hotel Renospond

Paní Obršalová, víkenodvé termíny pro dva vouchery mohu nabídnout: 11.-13.11., 18.-20.11., 25.-27.11., 2.-4.12., 9.-11.12., 16.-18.12. Příjemný večer přeji. Sabina Shorná

naďa

Dobrý den, když si objednám dva vouchery po dvou osobách (celkem pro čtyři) mohu získat dva pokoje vedle sebe se společným soc. zařízením, nebo bude každý pokoj na jiném místě v budově. A ještě jeden dotaz, máte volný termín pro ty dva pokoje 8,9,10,11,12.10­. nebo 15,16,17,18,1­9.10.2016 ?

Hotel Renospond

Dobrý večer, v termínu 8.-12.10. mohu nabídnout pokoje se společným sociálním zařízením pro tyto dva pokoje. Sociální zařízení je přes malou /cca 1,5 metrů širokou/ uličku. V termínu 15.-19.10. mohu nabídnout pokoje s vlastním sociálním zařízením. V prvním i druhém termínu jsou pokoje vedle sebe. S pozdravem Sabina Shorná

Jana Severová

Dobrý den,
měli byste volný termín 7.10 – 9.10 pro dvě osoby a dva psy?
 Děkuji

Hotel Renospond

Paní Severová, v požadovaném termínu mohu nabídnout pouze levnější variantu poukazu…ubytování v pokoji se společným sociálním zařízením pro dva pokoje. Přeji příjemný večer. Sabina Shorná

Renata

Dobrý den měla bych zájem o pobyt na 3dny s vlastním sociálním zařízením ale pouze pro jednu osobu jak by to bylo se stravou a ubytováním?Myslím tím s platbou,děkuji za odpověd.

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato,

v tomto případě by se ve řídilo dle aktuálního ceníku hotelu. Popřípadě můžete vzít kamarádku a vyrazit spolu na dámskou jízdu :-)

Mějte se krásně. Míša

Anna Šikulová

Dobrý den,
je možné využít poukaz od 30.9– do 2.10., a máte tento termín volný pro 2 osoby se ve variantě se samostatným sociálním zařízením ?Nebo poukaz musí být uplatněn až od 1.října?
Děkuji Šikulová

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šikulová,

moc mě to mrzí, ale bohužel voucher lze uplatnti opravdu až od 1. 10. :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Bára

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín ve dnech 15.-17.9.? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Báro,

moc mě to mrzí, ale poukaz lze uplatnit až od 1. 10. :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Kateřina Hosovà

Dobrý den, máte prosím volný termin od 7.10– 9.10, pro čtyři osoby?. Děkuju za odpověd.

Hotel Renospond

Dobrý den, je mi velmi líto, ale tento termín máme již obsazený. Víkendový termín mohu nabídnout 28.-30.10. Přeji příjemný den. Sabina Shorná

Libor Kabelka

Dobrý večer.
Rádi bychom využili slevového vocheru na víkend 16.-18.9. Zajímá nás, je v daném termínu ještě volno? Dále bychom chtěli přiobjednat výřivku, je to problém? Příjezd a ubytování v hotelu je vázán nějakou přesnou hodinou? Děkuji

Iva Pomahačová

Dobrý den, prosím Vás máte volné dva dny v tomto datumovém rozmézí 17.9 – 22.9, děkuji za odpověď

Lenka Vitešníková

Dobrý večer. Máte v hotelu bazén. Jaké procedury si lze přiobjednat. Děkuji. Vitešníková

Hotel Renospond

Dobrý den,
bazén bohužel v areálu nemáme. Wellness procedury a jejich ceník naleznete na www.renospond.cz
Hezký den
Mauerová – recepce hotelu

Alena

Dobrý den,
psali jste že zde mohou být domácí mazlíčci také, vadí když máme dobrmana?
Děkuji za odpověď

Hotel Renospond

Dobrý den,
pobyt s pejsky je možný, v případě dobrmana prosíme, aby mel stále náhubek, také aby se po areálu nepohyboval bez vodítka a doprovodu majitele. Dále ja také nutné mít s sebou očkovací průkaz.
Hezký den
Mauerová – recepce hotelu

Franta

Mám dotaz,potřebuji pokoj s vlastním soc.zařízením.Jak tom mám udělat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Franto,

stačí si zvolit variantu s vlastním sociálním zařízením a požadovaný počet dní a objednávku dokončit :-)

Pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký pátek. Míša

Lucie Trnková

Dobrý den,
děláte i variantu pro 3 osoby? (s tím, že i třetí osoba má polopenzi a procedury, ne jen ubytování).
Děkuji
Trnková Lucie

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

moc mě to mrzí, ale bohužel máme pouze variantu pro dvě osoby :-(

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Dominika Ipserová

Dobrý den,
lze využít poukaz i pátek-sobota-neděle?

Děkuji
Ipserová Dominika

Slevomat.cz

Dobrý večer, Dominiko,

pokud bude mít hotel ve vámi vybraném termínu volno, tak určitě bez problému můžete využít i víkend :-)

Hezký zbytek pondělí. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru