Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

A jde se tábořit: Skladná samonafukovací karimatka Haven

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Jaklová

Karimatka je vybavena ventilem High-Flow, který umožní maximální průnik vzduchu při nafukování a zároveň zabrání vniknutí nečistot. Je odolný proti sešlápnutí a jinému mechanickému poškození.

Tak co na ni říkáte? Dobrá, že? A ještě k ní dostanete převozní vak a lepící kit na drobné opravy."

Pak prosím opravte chybu v inzerátu!!

Haven.cz

Součástí balení je opravdu samolepící záplata. Ta je praktičtější, než dříve dodávaný set nelepícího kusu látky a lepidla, kde mohlo docházet k vylití nebo vyschnutí tubičky s lepidlem.

Kateřina Jaklová

Dobrý den,
dnes mi byly doručeny 2 karimatky a ani u jedné není lepící kit na drobné opravy.
Jak je to možné?

Děkuji

Jaklová

Haven.cz

Dobrý den paní Jaklová,
lepící kit není součástí karimatek.
Hezký den

Haven.cz

Dobrý den.
Opravuji odpověď kolegyně. Součástí balení je samolepící záplata. Je to praktičtější než dříve dodávaný set s malou tubičkou lepidla, kde docházelo k vylití nebo vyschnutí.

Šalátová Dagmar

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda nemáte širší pro dvě osoby čili dvoulůžko

Haven.cz

Dobrý den paní Dagmar,

máme pouze jednolůžkové karimatky.

Přeji hezký den

Hanka

mám stejný dotaz na rozměr

Haven.cz

karimatku přeložíte v polovině a srolujete, důležité je pořádně vytlačit všechen vzduch. Pak má rozměry 18×28cm.

Maja

Dobrý den, mám ten samý dotaz, jako Míša, děkuji

Haven.cz

Karimatka ve složeném stavu má rozměry 18×28cm. Pokud nevyfouknete všechen vzduch, je trochu větší, ale toto jsou její standartní převozní rozměry.

Míša

Dobrý den, zajímal by mě rozměr karimatky když je zabalená, děkuji.

Haven.cz

Dobrý den.
Omlouvám se za opožděnou odpověď – je to 18×28cm. Samozřejme záleží na tom, jak moc karimatku vyfouknete.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru