Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohádková dovolená v Praze s neomezeným wellness, fitness a bohatou polopenzí

4,1 / 5 TOP HOTEL Praha Praha (mapa) 138 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela Ivanova

Dobrý den, zajímá mě, zda máte volné 2 pokoje v termínu od 26. do 28. října.
Děkuji za promptní odpověď.

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pro ověření dostupnosti, prosím, používejte email revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Šárka Chvojková

Dobrý den, byl by volný termín od 20.10. do 23.10.2016. Díky Chvojková

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pro ověření dostupnosti, prosím, používejte email revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Simona Jonášová

Hezky den, před koupi voucheru jsem psala na email ohledně terminu, bylo mi obratem odpovezeno, ze je volno. Koupila jsem tedy voucher a psala opět na email, ze chci provest rezervaci. Na tento můj email nebylo dosud reagováno. Evidujete moji rezervaci? Dekuji

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Váš požadavek jsme již vyřídili. S pozdravem, Martin Švehla

jana sivoňová

Dobrý den,měli bychom zájem o dva pokoje pro dva páry na 3 noci od čtvrtku 28.9. do nedělě 2.10.Kolik by nás to stálo?Děkuji

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pro ověření dostupnosti, prosím, používejte email revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Barbora

Dobrý den, chtela bych se zeptat zda máte volná termín od 4.10.-6.10.16 Superior?

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pro ověření dostupnosti, prosím, používejte email revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Monika

Dobrý den,
možná by jste měli do popisku hotelu uvést i to, že se hotel nachází uprostřed největšího pražského sídliště Jížní město a všude okolo hotelu jsou paneláky. Máte to krásně nafoceno a paneláky nejsou vůbec vidět, ale když člověk přijíždí k hotelu nestačí se divit, kde je hotel umístěn.Myslím, že v tomto případě je to dost podstatná věc.A případní zájemci o ubytování by to měli vědět.

jana

dobrý den, píšete, že se dá uplatnit pouze od neděle do pátku, dá se uplatnit prosím , pokud bychom nastoupili ve čtvrtek? Čili noc ze čtvrtka na pátek a z pátku na sobotu a v sobotu ráno konec. Děkuji

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pokud pobyt zasahuje do víkendu, je potřeba zakoupit poukaz na víkendový pobyt. Pro více informací mne, prosím, kontaktujte na emailu revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Veronika Hanáková

Dobrý den. Jaký je rozdíl mezi pokoji Superior a Executive?
 Dekuji

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš zájem o Top Hotel Praha. Pokoje Superior jsou oproti pokojům Executive větší, mají dvě koupelny (jednu s rohovou vanou, druhou se sprchovým koutem) a mají klimatizaci. V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte na emailu revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Ladislav Kašpar

dobrý den, kolik by byl doplatek za 2 děti 9 a14 let s polopenzí a wellnes. Děkuji za odpověď Kašpar

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš zájem o Top Hotel Praha. V informacích o slevové akci můžete najít ceník přistýlek: Dítě ve věku 9–15 let se snídaní za 750 Kč/noc. V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte na emailu revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Zdeněk Plánička

Dobrý den, máte ještě nějaký volný srpnový termín na 2 noci nejlépe s nástupem od neděle? Děkuji za odpověď

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pro ověření dostupnosti, prosím, používejte email revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Magdaléna Chlanova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli v období srpna – září, jsou volne termíny na 3 – 4 dny. Děkuji za odpověď Chlanova

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz a zájem o Top Hotel Praha. Pro ověření dostupnosti, prosím, používejte email revenue@tophotel.cz. S pozdravem, Martin Švehla

Ivana Šobrová

Dobrý den, kolik by stála přistýlka? Měla bych zájem o pobyt pro sebe a své dvě dcery. Děkuji za odpověď. Ivana Šobrová

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den,
děkuji za Váš zájem o Top Hotel Praha. Cena přistýlky závisí na věku dcery. V informacích o slevové akci můžete najít ceník přistýlek:
Dítě ve věku 4–8 let se snídaní za 590 Kč/noc
Dítě ve věku 9–15 let se snídaní za 750 Kč/noc
Osoby od 15 let včetně snídaně za 890 Kč/noc
V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte na emailu revenue@tophotel.cz.
S pozdravem,
Martin Švehla

Ivana Šobrová

Dobrý den,
kolik by stála přistýlka? Měla bych zájem o pobyt pro sebe a své dvě dcery.
Děkuji za odpověď.
Ivana Šobrová

Top Hotel Praha & Congress Centre****

Dobrý den,
děkuji za Váš zájem o Top Hotel Praha. Cena přistýlky závisí na věku dcery. V informacích o slevové akci můžete najít ceník přistýlek:
Dítě ve věku 4–8 let se snídaní za 590 Kč/noc
Dítě ve věku 9–15 let se snídaní za 750 Kč/noc
Osoby od 15 let včetně snídaně za 890 Kč/noc
V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte na emailu revenue@tophotel.cz.
S pozdravem,
Martin Švehla

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru