Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dokonalé obočí díky vláskování

4,6 / 5 Salon Ani Praha - Prosek  (mapa) 68 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina Švandová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je metoda vláskování vhodná i v případě, že své obočí nemám téměř žádné, tudíž by nešlo o úpravu, ale o celé nové obočí. Děkuji za odpověď

Salon Ani

Dobrý den,
Tato metoda je pravé pro Vás. Myslím, ze na jednom z obrazku v galerii podobný případ uveden. A nebyl jediný.
Mějte se krásně,
 Olga

Tereza

Dobrý den měla bych zájem o vlaskovani? Kdy máte nejbližší volné termíny? Já jen jestli v tom termínu si seženu hlídání. Děkuji Moritzova

Salon Ani

Dobrý den,
Napište prosím, kdy by jste mohla, připadne několik variant, a něco s toho určitě výběrem.
S pozdravem,
 Olga

Jana Nenene

Dobrý den, je možné se objednat až na 14.9.?Byl by volný nějaký ranní nebo odpolední termín? děkuji Jana

Salon Ani

Bohužel, tato akce přes Slevomat platí do 10.9. Potom platnost kupónu končí. Radši zavolejte a Vymyslime pro Vás nějaký vhodný termín.
S pozdravem,
 Olga

Jitka

Dobrý den,
mohu se zeptat, zda-li je cena včetně korekce?
díky za info :o)
 Jitka

Salon Ani

Dobrý den,
Korekce se platí zvlášť za cenu jednorázového materialu. Doplníte jenom 350,–.
Mějte se krásně,
Olga Zabellová

Lenka

Dobrý den, je možné se objednat i na víkend? Případně, který nejbližší víkend je volný termín? Děkuji

Salon Ani

Dobrý den,
Mužů Vám nabídnout termín na 3.9 v 13:00

Miluše Sobolová

Dobrý den,
máte prosím volno v pondělí 5.9. ? Můžete mi nabídnout termíny ? Děkuji

Salon Ani

Dobrý den,
Jediný termit, který Vám mužů nabídnou na 5.9 je v 8:00. Je to mimo pracovní dobu, proto
dejte, prosím, vědět, jestli ten čas Vám vyhovuje nebo ne.
 Olga

Dana Bohmová

dobrý den cena je za oboje obočí nebo za jedno?mám kupovat dva voutchery nebo jeden .děkuji Dana Bohmová

Salon Ani

Dobrý den,
Uvedena cena je za oba obočí.

Jana

Dobry den – muzu se zeptat zda mate volno 1.9. Kolem treti hodiny? Dekuji

Salon Ani

Dobrý den,
Ano, 1.9 v 13:00 mám zatím volný termín.
S pozdravem,
Olga Zabellová

Helena

Dobrý den, chci se zeptat zda je u Vás možná tzv. „oprava“ nechala jsem si udělat na jaře také obočí metodou vláskování a nejsem spokojená, takže jsem nešla ani na korekci. Díky za odpověd

Salon Ani

Dobrý den,
Musím vidět Vaše obočí. Jinak korekci (opravou) dá se vyřešit hodně.
S pozdravem, Olga
Salon ANI

Andrea

Dobry den, jaky by byl nejblizsi termin objednani?Dekuji

Salon Ani

Dobrý den,
Vyhovuje Vám pátek 12.8 12:00?
Zdravím,
 Olga

Jana

Dobry den, mohu se zeptat jak dlouhou mate praxi v delani permanentniho make-upu? Dekuji

Salon Ani

Dobrý den,
Jistě ze můžete zeptat.
Ale Vaše otázka bychom měla znít, jak bohatou praxi mám.
Permanentu se věnuji rok, ale intenzivně a pilně.

Martina

Dobrý den,chtěla bych si koupit voucher,kdy máte nejbližší volný termín?Děkuji za odpověď s pozdravem Martina Jančová

Salon Ani

Dobrý den,
Nejbližší volný termín je ve čtvrtek 4.8 12:00, nebo v pátek 5.8 10:00
Zdravím,
 Olga

Ana

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli mohu přijít s domalovaným obočím tužkou, jelikož by to asi vypadalo divně jít po ulici s takovým obočím co mám nebo jestli mám přijít úplně odlíčená bez té tužky, děkuji.

Salon Ani

Dobrý den,
Určitě nemusíte se odlíčovát. Jdete do kosmetického salonu. Odlíčím Vás na místě:)
S pozdravem,
 Olga

Lucie Vargová

Dobrý den, jaký by byl nejbližší termín, pokud bych zakoupila voucher? Děkuji

Salon Ani

Dobrý den,
Nejbližší termín je 29.7 v 17:00. Nebo 3.8 od 13:00
Vyberte si:)
Zdravím a těším se naschledanou,
 Olga

Vlaďka

Dobrý den, jsem zrzka 59, nechávám barvit hnědou barvou, část obočí musím dokreslovat- bude vláskování vypadat přirozeně?

Salon Ani

Dobrý den,
Vlaskované obočí vypadají jako pravé. Hnědý pigment mám. Takže se nemusíte bát.
Mějte se krásně,
S pozdravem Olga

Petra

Dobry vecer, chtela bych se prosim Vas zeptat po jake dobe je vetsinou nutna korekce. Dekuji

Salon Ani

Dobrý den,
Doporučuji dělat korekci hned po zahojeni, optimálně 3–4 týdny po zákroku. Ale děla se i do půlroku.
S pozdravem,
 Olga

Jana

Dobry den – chtela bych se zeptat, jake barvou znacku barev u zakroku pouzivate, jelikoz nektere maji tendenci vytvaret neprirozene odstiny do fialova. Dekuji za odpoved.

Salon Ani

Dobrý den.
Používám barvy americké značky Biotouch. Ale „odstíny do fialová“ vytváří spíše černé barvy které na obočí ne používám v žádném případě. Tak že se nemusíte bát.
S pozdrávem,
 Olga

Martina Ulrichova

Dobrý den, zajímá mě, kolik dní před odjezdem k moři je dobré si nechat udělat permanentní makeup obočí. Děkuji

Salon Ani

Dobrý den. Doba hojení – cca 3 týdny. V ideálu tolik dni před sluníčkem a dovolenou se doporučuji udělat PMU obočí.
Mějte se krásně,
 Olga

Helena

Ráda bych věděla, kolik bude stát dovláskování, které je téměř vždy třeba.
 Helena

Salon Ani

Dobrý den.
Korekce se děla za cenu materiálu a bude stát 450,–.
Zdravím,
 Olga

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru