Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vodotěsné pouzdro na mobil a další cennosti

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dagmar

Dobry den,
neobdržela jsem objednávku.

wo-men

Dobrý den, zákazníkům zasílame sledovací číslo zásilky do emailu. Zkontroluje ho a případně se obracejte na email info@wo-men.cz, kde Vám dále rádi poradíme. Děkujeme

odpověď

Kateřina Baboráková
před 3 dny
Po obdržení jsem v tom objevila lísteček, že za vložene věci si ručím sama a není zaručena 100% voděodolnost. Tak co to je? Se mám ted bát jako vůbec použít ? Člověk si to kupuje s tím, že by to mělo být voděoodlné a ve skutečnosti to není 100%.

wo-men
před 3 dny
Dobrý den, tuto informaci neuvádíme.


?????????????­????????

Váš popis:

Název nabídky

  • Vodotěsné pouzdro na mobil a další cennosti


Text nabídky

  • Vodotěsné pouzdro na mobil a drobnosti
  • Vodotěsnost je zaručena do hloubky až 6 metrů
wo-men

Dobrý den, ano tyto informace jsou naše. Informace z Vašeho dotazu jsme však neuváděli. Toto pouzdro prodával i jiný prodejce, takže je možné, že jste zakoupila produkt od něho. Vašeho jméno: Kateřina Baboráková nemáme ani v evidenci objednávek za eshop wo-men.cz. Pokud nejste s produktem spojena, obraťte se na prodejce přímo z faktury. Další dotazy s Vámi můžeme vyřešit na emailu. Děkujeme

Jan Kutáč

Dobrý den.
Vejde se mi do pouzdra mobil o rozměrech 8,5cm x 15cm?
Předem děkuji za odpověď.
 J.K.

wo-men

Dobrý den, mobil se Vám do pouzdra vejde. Děkujeme za dotaz.

Kateřina Baboráková

Po obdržení jsem v tom objevila lísteček, že za vložene věci si ručím sama a není zaručena 100% voděodolnost. Tak co to je? Se mám ted bát jako vůbec použít ? Člověk si to kupuje s tím, že by to mělo být voděoodlné a ve skutečnosti to není 100%.

wo-men

Dobrý den, tuto informaci neuvádíme. Je možné, že jste si zakoupila pouzdro již dříve od jiného prodejce, který tuto informaci mohl uvádět. Výrobce pouze uvádí, že se pouzdro nemá dávat do vody nad 45 stupňů. Děkujeme

Romana

Dobrý den, pokud si objednám toto zboží a ještě i jiné zboží u vás, např. reproduktory do sprchy, je možné aby bylo zboží posláno dohromady za jedno poštovné?

wo-men

Dobrý den,

určitě je možné zaslání zboží dohromady při zaplacení pouze jednoho poštovného.

Je možné si objednat libovolné množství zboží z našich aktuálních akcí a zaplatit pouze jedno poštovné.

Děkujeme Vám za dotaz.

Jana Brožová

Dobrý den.
Pouzdro vypadá velice šikovně. ;) Vejde se do něj i LG Flex? Děkuji za odpověď. Jana

wo-men

Dobrý den, mobil se Vám do pouzdra vejde :-) Děkujeme za dotaz.

Michaela

Dobrý den, je možné si koupit 3 pouzdra na jedno poštovné? Díky! :)

wo-men

Dobrý den,

ano, je možné zakoupit více kusů na jedno poštovné.

Děkujeme za dotaz.

Michael

Dobry den, je možné si koupit 3 pouzdra na jedno poštovné?

wo-men

Dobrý den,

ano, je možné zakoupit více kusů na jedno poštovné.

Děkujeme za dotaz.

INFO

Koupil jsem totéž pouzdro od jiného prodejce a chci kolegiálně upozornit na dvě věci. Pozitivní je, že dotykové ovládání funguje i přes fólii. Výrazné negativum ovšem je, že „pouzdro není určeno k používání pod vodou“, jak by se z reklamních fotek mohlo zdát. Čínský výrobce dokonce v přiloženém návodu uvádí „DO NOT USE IN WATER“!!!

wo-men

Dobrý den, děkujeme za Vaše upozornění. Výrobce ovšem uvádí, aby se pouzdro nepoužívalo ve vodě s vysokou teplotou. Takže pokud bude mít voda například 50°C, pouzdro určitě do vody nedávejte.

Jana

Dobry den zajima me kvalita fotek v pozdre treba pod vodou a zajima me jestli muzu do pozdra dat i samsung galaxi s 6 dekuji

wo-men

Dobrý den, s fotkami máme kladnou zkušenost i pod vodou. Do pouzdra se vejdou i větší telefony, měl by se tam vejít i ten Váš. Detail rozměrů najdete přímo v akci. Děkujeme za dotaz.

Petra

Dobry den, jsou fotky vyfocene telefonem v pouzdre kvalitni? Diky P.

wo-men

Dobrý den, máme kladnou zkušenosti s fotkami, měli jsme je kvalitní. Děkujeme za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru