Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 nebo 6 dnů dovolené pod Čertovou horou v Harrachově včetně polopenze

4,2 / 5 Hotel Šedý Vlk Harrachov (mapa) 124 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jan Dostal

Dobrý den, měli byste místo pro 4 dospělý a 5 detí 3–10let na 14.-16.10.? – já by byla cena? Dík

Hotel Šedý Vlk

DOBRÉ RÁNO PANÉ DOSTÁLE,
VELICE SI VÁŽÍME VAŠEHO PROJEVENÉHO ZÁJMU O NÁŠ HOTEL ŠEDÝ VLK V HARRACHOVĚ A PRO POPTÁVANÝ TERMÍN,
TJ. OD 14. DO 16.10. 2016, VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT JEDEN PĚTILŮŽKOVÝ A JEDEN ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ S POLOPENZÍ A MĚSTSKÝM POPLATKEM, PŘIČEMŽ CENA ZA POBYT DOSP. OS. BY BYLA UHRAZENA POMOCÍ DVOU SLEVOVÝCH POUKAZŮ A DOPLATKOVÁ CENA ZA DĚTI BY BYLA: 302,–-/DÍTĚ/NOC S POLOPENZÍ A MĚSTSKÝM POPL.,
DÁLE SE TAKÉ DOPLÁCÍ MĚSTSKÝ POPL., KTERÝ ČINÍ 17,–-/DOSPĚLÁ OSOBA/NOC.

POKUD VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, TAK SE NA NÁS NEVÁHEJTE KDYKOLI OBRÁTIT.

S PŘÁNÍM PŘÍJEMNÉHO DNE SE LOUČÍ

LUKÁŠ POKORNÝ
RECEPCE HOTELU ŠEDÝ VLK
HARRACHOV

Jitka

Dobrý den,chci se zeptat jestli máte volný termín od 28.10–30.10.2016.Pro 2 osoby=1dítě­.děkuji Stranzali

Gabriela

Dobrý den,
měla bych zájem o pobyt ve vašem hotelu v termínu od 25.9.do 30.9.2016 možný i jiný termín pokud by jste měli plno.Teď to hlavní šlo by to zaplatit na fakturu na podnik?Děkuji s pozdravem Kisova.

David Hančl

Dobrý den, máte volný termín od 23. 9. – 25. 9. 2016 2× 3 lůžkový pokoj? Děkuji

Karol

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný pokoj v termínu 26.-28.10 pro 2 dospělé osoby + 2 děti (10let,8let) + malý pejsek? Jaká by byla cena? Děkuji Karol.

Pavel Nainar

Dobrý den, máte volno v termínu 9–11.9. pro dvě osoby? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle,

mám pro vás dobrou zprávu, termín je ještě volný :-) Určitě však neváhejte s rezervací, aby vám ho někdo nevyfoukl.

Hezký den. Míša

Olga Vojtechova

Dobry den berete prosim poukazky ticket benefit multi dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo,

moc mě to mrzí, ale bohužel akceptujeme pouze Benefity či elektronické Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Radek Doležal

Dobrý den,
máte volný pokoj pro dva na 3 noci v termínu od 21.8 do 26.8
děkuji Radek

Hotel Šedý Vlk

Dobrý den, nabízíme pobyty po 28.8.2016. Ostatní termíny jsou vyprodané.

Romana

Dobrý den, máte prosím volno na 5 nocí od 22–26.8, popř. 3 noci v tomto termínu, 1 dospělá osoba + 2 děti (4 a 5 let).
děkuji, Romana

Hotel Šedý Vlk

Dobrý den, Vámi požadované termíny jsou již vyprodané. Nabízíme termíny po 28.8.2016.

Hana Hedvika Bečáková

dobrý den-máte prosím volný termín od pondělí 25.7 na 4 noci ??? díky

Hotel Šedý Vlk

Dobrý den
máme jediný volný termín 30.7.-1.8. nebo až po 26.8.2016
recepce

Lenka Netopilikova

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké termíny během července a srpna máte volné.
Předem mockrát děkuji za odpověď, Netopilikova.

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

volné termíny během letních měsíců jsou: 22.-24.7., 21. – 23.7., 13.-16.7., 13.-15.8., 15.-22.8. Pokud byste měla o nějaký termín zájem, určitě neváhejte co nejdříve kontaktovat recepci, aby vám ho někdo nevyfoukl :-)

Hezký den. Míša

Sahin Jana

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli by nebyl volný termín od 18.7do 30.7 na 6.dní pro 1.os.a 1.dítě 11.let.Děkuji Sahin Jana

Hotel Šedý Vlk

DOBRÉ ODPOLEDNE PANÍ SAHIN,

VELICE SI VÁŽÍME VAŠEHO PROJEVENÉHO ZÁJMU O NÁŠ HOTEL ŠEDÝ VLK V HARRACHOVĚ A CO SE TÝČE POPTÁVANÉHO ROZMEZÍ, TAK JEDEN DVOULŮŽKOVÝ POKOJ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT OD 22. DO 25.7. 2016.

POKUD VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, TAK SE NA NÁS NEVÁHEJTE KDYKOLI OBRÁTIT.

S PŘÁNÍM PŘÍJEMNÉHO DNE SE LOUČÍ
LUKÁŠ POKORNÝ
RECEPCE HOTELU ŠEDÝ VLK
HARRACHOV

Pavla Hudáková

Dobrý den chci se zeptat jestli máte volný termín 3.8 až 5.8 a nebo 5.8 az do 7.8

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavli,

moc mě to mrzí, ale oba tyto termíny jsou již obsazené. Volno by bylo od 6.8. – 10.8.

Hezký den. Míša

Petr

Dobrý den mate volny termín pro 2 osoby od 25.7 do 29.7 2016?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

moc mě to mrzí, ale tento termín bohužel již není volný. Pouze termín 22.-24.7. :-)

Hezký den. Míša

Milan Novotný

Dobrý večer,máte volný termín od 10.7 do 15.7.2016,pro 2 dospělé osoby?Případne které další termíny máte volné?Děkuji vám,Novotný.

Slevomat.cz

DObrý den, Milane,

moc mě to mrzí, ale tento termín je již plně obsazen. Volno by bylo například 22.7. – 24.7. :-)

Hezký den. Míša

Klára

Dobrý večer
Byl by volný pokoj v době od 9.7. – 16. 7. 2016, pro 2osoby ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Klárko,

moc mě to mrzí, ale bohužel tento termín je již plně obsazen.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Luboš Nový

Dobrý den,máte volný termín 5.-7.7. jeden dospělý a dvě děti 12 a13 let.a je možnost úschovny na kola,Dík Nový

Hotel Šedý Vlk

DOBRÉ DOPOLEDNE PANE NOVÝ,

VELICE SI VÁŽÍME VAŠEHO PROJEVENÉHO ZÁJMU O NÁŠ HOTEL ŠEDÝ VLK V HARRACHOVĚ,
LEČ BOHUŽEL V POPTÁVANÉM TERMÍNU, TJ. OD 5. DO 7.7. 2016, JE JIŽ KAPACITA NAŠEHO
HOTELU PLNĚ OBSAZENA. JEDEN TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT V ROZMEZÍ
OD 12. DO 16.7. 2016. POKUD VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, TAK SE NA NÁS NEVÁHEJTE KDYKOLI
OBRÁTIT. (recepce@hotel-sedy-vlk.cz; 724950149)

S PŘÁNÍM PŘÍJEMNÉHO DNE SE LOUČÍ
LUKÁŠ POKORNÝ RECEPCE HOTELU ŠEDÝ VLK

Jana Bažantová

Dobrý den máte volný termín od 18.července na 4 dny?ě dospělí 2 děti do 10 let a jaká by byla kalkulace ceny?Děkuju Bažantová

Hotel Šedý Vlk

DOBRÉ RÁNO PANÍ BAŽANTOVÁ,

VELICE SI VÁŽÍME VAŠEHO PROJEVENÉHO ZÁJMU O NÁŠ HOTEL ŠEDÝ VLK V HARRACHOVĚ,
LEČ BOHUŽEL V POPTÁVANÉM TERMÍNU, TJ. OD 18. DO 21.7. 2016, JE JIŽ KAPACITA NAŠEHO
HOTELU PLNĚ OBSAZENA. JEDEN ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT V ROZMEZÍ
OD 29.7. 2016. POKUD VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, TAK SE NA NÁS NEVÁHEJTE KDYKOLI
OBRÁTIT. (recepce@hotel-sedy-vlk.cz; 724950149)

S PŘÁNÍM PŘÍJEMNÉHO DNE SE LOUČÍ
LUKÁŠ POKORNÝ RECEPCE HOTELU ŠEDÝ VLK

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru