Léčebné a relaxační balíčky masáží ve studiu Life Energy

21 zákazníků
už jen 29 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Kvalitní  a profesionální služba s použitím přírodních krémů v příjemném prostředí rodinného studia 

Můžete využít do 31. 7. 2015

Máte možnost si vybrat jeden z výše uvedených balíčků, který nám sdělíte při objednávce.

Rezervace: Své termíny si rezervujte na tel: 728 74 75 34 – studio LIFE ENERGY. Při rezervaci termínu prosím uvádějte číslo svého voucheru. Na masáž se dostavte nejdříve 5 minut předem.

Pokud telefon nezvedám, právě masíruji, zkuste prosím poslat sms nebo mě kontaktujte na e-mailovou adresu, ozvu se vám jak to jen půjde.

Preferuji termín vaší návštěvy od Po – Pá od 09.00 – 17.00 hod. Je možné si dohodnout termín v pozdějších hodinách, pokud je to možné. Tyto termíny jsou však omezené. Zbytečně rezervaci neodkládejte a zavolejte prosím co nejdříve od obdržení voucheru. 

Na vaši návštěvu se těší masér a terapeut Pavel Zítek.

Svou rezervaci můžete zrušit nejpozději 24 hodin předem, rádi nabídneme jiný volný termín.

Na masáž nechoďte v případě chřipkového onemocnění, nachlazení, pooperačních stavech a jiných případech, kdy Vám to Váš lékař nedoporučí.

700 Kč 320 Kč
700 Kč 320 Kč
Ukončeno

Vyberte si jeden ze tří nabízených balíčků podle toho, který bude pro Vás ten nejvhodnější.

Léčebný balíček – ošetření Dornovo metodou + Breussova masáž

Jedná se o ošetření pohybového aparátu při akutních problémech či dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Součástí je i Breussova masáž, která je jemnou, silně energetickou masáží zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické blokády.

Breussovou masáží páteře se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a vmasírovává se olej. Jedná se o za studena vylisovaný olivový olej s třezalkou. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru. Nezanedbatelná je automatická masáž akupresurních bodů, především na meridiánu močových cest.

Relaxační balíček I.- antistresová masáž hlavy + ruční lymfatická masáž dolních končetin

Před samotnou antistresovou masáží hlavy dochází k uvolnění ramen a šíje. Masáž kůže na temeni hlavy podporuje růst a výživu vlasů, dochází k uvolnění a odplavení stresu z těla.
Po fyzické stránce přináší masáž hlavy: zlepšení při bolestech hlavy, migréně, ucpaných dutinách, nespavosti, hučení v uších, napětí v čelistních kloubech. Působí antistresově na celé tělíčko.
Po mentální stránce přináší masáž hlavy: uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím, podporuje jasnější koncentraci a myšlení, uvolňuje stagnující energii. Přináší pocit harmonie, klidu a pokoje.

Ruční lymfatická masáž dolních končetin je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a  toxické látky do čistících orgánů jako jsou např ledviny, játra, plíce (plynný odpad),  které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami.

Relaxační balíček II.- antistresová masáž hlavy + aroma masáž

Aromaterapeutická masáž využívá vlastností 100% čistých přírodních éterických olejů k posilnění nebo uvolnění těla. Silice pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se inhalují, čímž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou doteku.

Květa

Prijemna a ucinna masaz. Pan maser pomuze od bolesti, poradi a zajima jej, jak maaz posleze zaucinkovala.

Květa

Prijemna a ucinna masaz. Pan maser pomuze od bolesti, poradi a zajima jej, jak maaz posleze zaucinkovala.

Petra

Pan masér moc příjemný, hezké prostředí a hlavně rozhodně jsme pocítila změnu k lepšímu po pár dnech :)

Julie

Profesionalní přístup, ochota zjistit problém, lidský přístup a vysvětlení problémů .

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku