Velkoplošné fototapety francouzské výroby

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Tapeta XL New York za sklem
Ukončeno
499 Kč
13 zákazníků

V ceně varianty:

Můžete využít do:

20. 2. 2015

Vaše návštěvy si možná pokaždé natlučou nos nebo způsobí bouli na hlavě, když zapomenou, že pláž na vaší stěně není opravdová, ale co, hlavně že vy se ve svém obýváku budete cítit jako v ráji.

Obří tapety nejenže oživí celkový ráz pokoje, navíc propůjčí vašemu bytu novou dimenzi. Pořiďte si originální velkoplošné tapety francouzské výroby a dodejte obyčejným bílým zdem šmrnc a nápad.

Vybrat si můžete jeden z 8 designových modelů v XL rozměrech 3,15×2,32 m

Fototapety jsou tištěny špičkovým fototiskem na tapetový papír o gramáži 120 g/m2Tapety vám budou dodány v praktickém tubusu o délce 120 cm a průměru 8,5 cm.

Tapetování je hračka?

Pokud se rozhodnete pro domácí instalaci, pořádně si nastudujte přiložený návod. Při nesprávné manipulaci nenese výrobce zodpovědnost za zničení tapety.

Základem všeho je pořídit si kvalitní lepidlo a potřeby pro lepení v potřebách pro kutily. Podívejte se na instruktážní video níže a posuďte, zda k instalaci pozvat či nepozvat profesionála.

Kalkulace ceny

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz