5 či 10 dní s krabičkovou dietou Harmony Servis

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
5denní dieta, program A-life
Ukončeno
1 199 Kč
25 zákazníků

V ceně varianty:

Platí do:

31. 8. 2014

Podmínky uplatnění:

 • Po zakoupení voucheru si dietu objednejte buď na mailu praha@harmonyservis.cz (zašlete své jméno, adresu, tel. číslo a den, kdy chcete začít s odběrem), nebo rovnou telefonicky na t. č. 736 103 390 (připravte si své číslo voucheru), či prostřednictvím on-line formuláře.  
 • Cena dopravného 55 Kč není součástí voucherů, při dodávce dvou nebo více menu platíte za druhé a každé další menu dopravné 45 Kč.
 • Harmony servis se s vámi dále dohodne, kdy a jak dopravu zaplatíte. 
 • Omezení: Krabičky jsou připravovány pouze v pracovní dny.
 • Voucher je možno uplatnit s dovozem pro všechna města v ČR, která společnost pokrývá službami, MIMO PRAHU. V případě nejistoty se na dopravu na vaši adresu zeptejte v diskuzi. 
 • Máte-li zájem o kaloricky vyšší program B-life s hodnotou 6500-7000 kJ, je to možné za doplatek 30 Kč/denně. 
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Kolik krabů se vejde do jedné krabice? To záleží na tom, zda drželi, či nedrželi krabičkovou dietu.

Vyzkoušejte kvalitní a ověřenou dietu Harmony Servis, která vám přináší 5 chutných a zdravých jídel každý den po dobu 5 nebo 10 (všedních) dní.

Budete jíst nejen zdravěji, ale také levněji, než kdybyste si snídaně, svačinky, oběd a večeři kupovali zvlášť.

Jak to funguje?

Čerstvě připravené jídlo vám každý všední den v ranních dovezou až domů nebo do práce. Dle dohody je nechají u vašich dveří, na brance, předají osobně z ruky do ruky, případně je dají do připraveného termoboxu či na jiné smluvené místo.

Podívejte se na zavážená města v Čechách i na Moravě. Cena za dovoz ve výši 55 Kč/den není součástí voucheru. Pokud si objednáte krabičky ve dvou nebo více lidech, za další zavážku na stejné místo už platíte dopravné jen 45 Kč.

Chcete konečně zhubnout nebo jen vylepšit kvalitu svého stravování? Zkuste to s dietou z krabičky. Jen pravidelnou stravou dokážete „nakopnouť“ svůj metabolismus.

Pravidelná strava v přiměřených dávkách dokáže vaše pomalé spalování znovu nastartovat, a tak budete hubnout a zároveň mít spoustu energie.

Kvalita ověřená nezávislým testem

Navíc není krabičková dieta jako krabičková dieta. Redakce MF DNES provedla nezávislý test, ve kterém krabičkové diety hodnotili renomovaní gastronomové, odborníci na výživu z Fóra zdravé výživy a analýzu jejich složení provedl Státní veterinární ústav ČR.

Značka Harmony byla jednou z pouhých tří diet, které nezávislým testem prošly bez ztráty kytičky. 

Jak se jídlo připravuje

Voucher lze využít pouze na program A-life, který obsahuje 4600–5000 kJ/den. Lze dohodnout i využití na program B-life s kalorickou hodnotou 6500–7000 kJ za doplatek 30 Kč/denně. 

Jídlo je denně připraveno z čerstvých potravin bez přidání konzervantů. Menu je vařeno v konvektomatu – tedy na páře a bez přidání tuků. Oproti klasické přípravě jídla se při tomto způsobu zpracování uchová v potravinách většina minerálních látek a vitamínů.

Podívejte se na aktuální jídelníček

Krabičková dieta Harmony nabízí dietní program bez drastických diet. Denně vás čeká vyvážená strava v podobě 5 jídel. Naučíte se tak stravovat zdravě a pravidelně a překonáte své nezdravé návyky. Vše bez práce a bez zbytečného počítání kalorií. 

Vzdejte už marné hladovky střídané přejídáním i „zaručené“ diety z časopisů nebo od kamarádek. Jedině pravidelné a vyvážené stravování vás pomalu ale jistě dovede do cíle s názvem Zdravé a štíhlé tělo. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Po zakoupení voucheru si dietu objednejte buď na mailu praha@harmonyservis.cz (zašlete své jméno, adresu, tel. číslo a den, kdy chcete začít s odběrem), nebo rovnou telefonicky na t. č. 736 103 390 (připravte si své číslo voucheru), či prostřednictvím on-line formuláře.  
 • Cena dopravného 55 Kč není součástí voucherů, při dodávce dvou nebo více menu platíte za druhé a každé další menu dopravné 45 Kč.
 • Harmony servis se s vámi dále dohodne, kdy a jak dopravu zaplatíte. 
 • Omezení: Krabičky jsou připravovány pouze v pracovní dny.
 • Voucher je možno uplatnit s dovozem pro všechna města v ČR, která společnost pokrývá službami, MIMO PRAHU. V případě nejistoty se na dopravu na vaši adresu zeptejte v diskuzi. 
 • Máte-li zájem o kaloricky vyšší program B-life s hodnotou 6500–7000 kJ, je to možné za doplatek 30 Kč/denně. 

Hodnocení podniku

jana semerák

Strava byla výborná a manžel zhubl 10 kg.

22. 7. 2013
Veru

můžu jen doporučit, jídlo chutné, i servis vynikající

28. 5. 2013
Dana

Byla jsem velice spokojená. Včasné dodávky krabiček, dobrá komunikace s firmou. jídlo čerstvé a chuťově výborné.

16. 5. 2013
Jana

Rychlé jednání, chutné jídlo, včasná dovážka

3. 5. 2013
Alena

Jídlo bylo velmi dobré.

26. 4. 2013
marie

Nemá to chybu, vše perfektní, dobré a hubnu.

17. 4. 2013
David

plně dostačující pokud si člověk připlatí na porci pro muže Life B a opravdu jsem netušil, že krmě může být zdravá a vskutku i chutná. Jediné co se mi trochu zajídá je vylézat z postele denně kolem 06,15 … jinak za první týden 3 kila dole :D

15. 4. 2013
Ivana

Od této firmy už jsem krabičky měla (a také od jiných firem) a mohu napsat, že byly zatím nejchutnější a i balení je kvalitní.

11. 4. 2013
Juraj

Jídlo je velice chutné. Nemám při této dietě vůbec hlad. Doporučuji ochutnat.

8. 4. 2013
Markéta

Harmony využívám již
delší dobu, je výborná

6. 4. 2013

Všechna hodnocení