Rostoucí židle s pultíkem pro děti

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Židle Jitro s pultíkem a lněným molitanovým sedákem – Třešeň
Ukončeno
2 700 Kč
55 zákazníků
už jen 25 ks

V ceně varianty:

Můžete využít do:

25. 5. 2014

Jak objednat zboží:

 • Objednávky na e-mailu r.maternova@seznam.cz - uveďte kód voucheru, variantu židličky, adresu, jméno a telefonní kontakt.
 • Dodání službou IN TIME je v ceně voucheru. Zasílání probíhá každý čtvrtek, dodání na uvedenou adresu je poté do druhého dne po odeslání. Přepravce vás bude kontaktovat pomocí sms o době doručení  . V případě, že se vám to nebude hodit, lze domluvit i náhradní termín doručení.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Eshop Maternová Jitro

www.maternova.cz

Židlička Jitro je ČESKÁ, KRÁSNÁ a DOKONALÁ! 

Od 9 měsíců věku  přes první školní zkušenosti až do studentských let se Jitro židlička stává oblíbeným a pohodlným společníkem nejen u jídelního a pracovního stolu. Malý pomocník může

s její pomocí také pracovat s vámi u kuchyňské linky nebo se jen dívat, co maminka zrovna dělá.

Snadno nastavitelný pultík s područkami promění Jitro v klasickou dětskou vysokou židli se vším všudy. Běžnou vysokou dětskou židli ovšem odstavíte hned, jak z ní dítě odroste. Naopak Jitro židlička je přímo připravena na každý další centimetr  tělesné výšky navíc. Stačí sundat pultík, posunout sedák, nastavit podnožku a sedí se dál!

Vyrábí se z bukového dřeva, které vydrží dlouhá léta používání. Patří k ní ještě pohodlný molitanový sedák.

Kvalitní židle pro správné držení těla

Pro správný vývoj a držení těla dítěte je důležité i odpovídající sezení. Židle Jitro jsou proto maximálně nastavitelné a mohou se dítěti přizpůsobit v každém jeho věku. Kvalitní podpora páteře i nohou umožňuje dětem lépe se soustředit, přispívá i k prevenci očních vad a zdravému psychologickému vývoji.

Na židličce Jitro děti sedí ve stejné výšce jako dospělí a nemusí přitom klečet, podkládat si sezení polštářkem atd. To pozitivně ovlivní i jejich psychologický vývoj, zejména citové a společenské vazby. Na židličku si zvládne samo vylézt a může způsobně stolovat po vzoru dospěláků.

 S Jitro rostoucí židlí  investujete nejlépe do zdraví a pohodlí vašeho dítěte.

Parametry židle Jitro

 • Využití: pro děti od 9 měsíců let do 15 let
 • Nosnost židle: dle atestu až 160 kg
 • Celkové rozměry: výška 85 cm, šířka 43 cm, hloubka 48 cm; maximální hloubka sedátka 31 cm, šířka sedátka 40 cm
 • Hmotnost:  7 kg
 • Balení: demontovaná v kartonové krabici o rozměrech 96×50×7 cm


Možnosti nastavení

 • Výška a hloubka sedu: nejvyšší nastavení horního sedátka do výšky 61,5 cm – ke stolu o výšce desky max. 84 cm, nejnižší nastavení horního sedátka do výšky 44 cm – ke stolu o výšce desky min. 70 cm.
 • Výška a hloubka podnožky: možnost nastavení podnožky do maximální výšky od země 56 cm po 4,5 cm až na zem. Židle má 5 výškových poloh sedátka a 10 poloh podnožky.
 • Zádová opěrka umožňuje několik možností nastavení přesně dle výšky beder dítěte. U dětí od dvou let by měla být bederní opěrka nastavena tak, aby podpírala prohnutí páteře směrem dopředu, tzn., aby se zadeček dítěte vešel pod opěrku, aby začínala přesně nad pánevní kostí.
 • Fixace dílů: Sedátko, podnožka i opěrky, leží v drážkách v bocích židle, boky jsou k sobě přitaženy dvěma kovovými svorníky. Tento systém umožňuje velmi rychlé a jednoduché přestavení. Když už je horní, zkrácené, sedátko nedostačující, lze vzájemně zaměnit s podnožkou. Tím získáte větší hloubku sedu.

Původní cena 3495 Kč: výpočet: židle Klasik (barva) 2795 + Komplet pultík 920 =3715 mínus stabilizační botičky (220), které nejsou u staršího typu pultíku, který je předmětem akce = 3495 Kč

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

 • Objednávky na e-mailu r.maternova@seznam.cz - uveďte kód voucheru, variantu židličky, adresu, jméno a telefonní kontakt.
 • Dodání službou IN TIME je v ceně voucheru. Zasílání probíhá každý čtvrtek, dodání na uvedenou adresu je poté do druhého dne po odeslání. Přepravce vás bude kontaktovat pomocí sms o době doručení  . V případě, že se vám to nebude hodit, lze domluvit i náhradní termín doručení.

Hodnocení podniku

Martina
Dana
Pavlína
Martin

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku Maternová

Hodnocení podniku Maternová

4,8/5 (27 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 23
4 4
3 0
2 0
1 0
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.