200 Kč za dětské zimní palčáky Reima Vaellus v původní hodnotě 298 Kč

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
200 Kč
19 zákazníků

V ceně:

Můžete využít do:

6. 2. 2012

Jak objednat zboží:

Rukavice objednejte v e-shopu www.outdoorbaby.cz běžným způsobem. Zvolte velikost a barvu rukavic. Kód voucheru uveďte do POZNÁMKY v objednávkovém formuláři. Do vaší objednávky můžete přidat jakékoli další zboží z nabídky obchodu. Zboží bude doručeno vámi vybraným způsobem /Česká pošta, PPL, Uloženka, připraveno na osobní odběr/. K vaší objednávce bude přiložena faktura, na které odečteme cenu za již uhrazené rukavice.

Informace o dopravném naleznete zde.

 

Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Outdoorbaby

Kladenská 57/87, Praha - Vokovice

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Oblíbené rukavice finské značky Reima. Extra dlouhé rukavice nedovolí proniknout sněhu nebo vodě do vnitřku rukavic. Navíc mají vyteplenou podšívku, která je v oblasti dlaně zesílená pro zajištění tepelného komfortu dítěte. Snadno se nasazují, svojí délkou umožňují překrytí rukávu a sníh nemá šanci. Uvnitř cedulka na jméno. Voděodolnost 3000 mm.

 

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

Rukavice objednejte v e-shopu www.outdoorbaby.cz běžným způsobem. Zvolte velikost a barvu rukavic. Kód voucheru uveďte do POZNÁMKY v objednávkovém formuláři. Do vaší objednávky můžete přidat jakékoli další zboží z nabídky obchodu. Zboží bude doručeno vámi vybraným způsobem /Česká pošta, PPL, Uloženka, připraveno na osobní odběr/. K vaší objednávce bude přiložena faktura, na které odečteme cenu za již uhrazené rukavice.

Informace o dopravném naleznete zde.