Nástřikové opálení v automatické kabince v hodnotě 390 Kč

2 zákazníci
už jen 23 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

Můžete využít do 18. 11. 2011

Nutné osobní objednání předem!

Nelze telefonicky.

390 Kč 200 Kč
390 Kč 200 Kč
Ukončeno

Řekněte soláriím „NE“

Nabízíme nástřikové opálení těla bez UV záření za pomocí samoopalovacího prostředku DHA ve zcela privátní automatické kabince s 20 tryskami.

Získáte krásně snědou pokožku během jediné návštěvy,  bez jakýchkoliv vedlejších účinků a nebezpečného UV záření. Už nemusíte trávit dlouhé minuty pocením v soláriích a strachovat se, co to s vámi po několika letech udělá.

Jediná aplikace airbrush nástřiku nahradí až 5 návštěv v soláriích.

Jak je to vlastně možné?

Samoopalovací netoxický prostředek, který je během procedury v CLASSICTAN aplikován, funguje na principu chemické reakce horních vrstev pokožky. Cukry dihydroxyacetonu čili DHA přirozeně reagují s proteiny obsaženými v pokožce a tím vytváří kýžený efekt tmavnutí.

Díky nám již neexistuje důvod, proč byste měli žít s pocitem, že jste pobledlý, nevypadáte dobře a špatně se opalujete.

FAQ – Nejčastější otázky a odpovědi

Následující otázky a odpovědi se vám budou snažit  přiblížit jak  CLASSICTAN opalování funguje a co můžete získat tím, když nás přijdete navštívit. Pokud jste přesto svoji odpověď nenašli, rádi vám ji zodpovíme, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Na jakém principu je opalování v CLASSICTAN založen?

Tato metoda opalování je naprostou novinkou na našem trhu a na rozdíl od solárií dosáhnete okamžitě krásného opálení bez použití UV záření, takže je tato procedura naprosto zdravá a navíc bezpečná. U nás může kdokoliv, bez rozdílu typu pleti využít naší privátní plně automatickou kabinku, nechat si na holé tělo nanést velmi jemný sprej připomínající mlhu s látkou DHA a díky automatickému rozprašovacímu systému odejít s krásně snědě opálenou pokožkou během několika minut.

Co je to DHA a jak působí?

DHA neboli Dihydroxyaceton - chemický vzorec C3H6O3 je bezbarvým krystalickým derivátem cukrové křtiny. Který byl schválen FDA USA (Food and Drug Administration, neboli Ústav pro kontrolu potravin a léčiv) již v 60. letech minulého století. DHA vytváří na těle dlouhotrvající opálení, díky reakci s proteinem obsaženým v pokožce. DHA reaguje ihned se svrchní vrstvou pokožky opálením a po několika hodinách dochází ještě k výraznějšímu ztmavnutí.

Kolik let se již DHA používá?

Látka byla objevena již ve 20. letech, spíše náhodně a neměla ve vědě další uplatnění. Až v 50. letech prof. Eva Wittgensteinová z university v Cincinnati prováděla s DHA další zkoušky. DHA bylo používáno při léčbě různých nemocí a často se stávalo, že byla látkou potřísněna kůže, která následně zhnědla. Prof. Eva Wittgensteinová pak pokračoval v experimentování s touto jedinečnou substancí např. při léčbě pacientů trpící ztrátou pigmentu.

Opálená kůže již dávno neevokovala nižší sociální postavení a opálení se tak stalo naopak znakem bohatství a zdraví. Toho využila firma Coppertone a představila jako první na trhu pleťovou vodu s obsahem DHA již v roce 1960 pod názvem Quicktan. V 70-tých letech FDA přidala látku DHA do seznamu schválených kosmetických přísad. V letech 80. byla DHA v USA už běžnou součástí kosmetických přípravků, které získávaly na větší popularitě i díky výzkumům poukazujících na škodlivost UV záření, jako alternativa k UV záření.

Je opalování ve Vaší kabince lepší, než ruční nanášení doma a sprejování v různých salonech?

SAMOZŘEJMĚ! Systém CLASSICTAN je navržen tak, aby dodal vaší pokožce naprosto rovnoměrný, zlatohnědý odstín, který vydrží podle typu pokožky a v závislosti na další péči až 10 dní. Za pomocí samoopalovacích krémů nelze rovnoměrného nanesení v žádném případě docílit a často se vytváří na těle nevzhledné fleky. V salonech trávíte dlouhý čas ručním stříkáním v plavkách, což není příliš příjemné a pohodlné. To v naší kabince CLASSICTAN máte naprosté soukromí, takže se můžete opálit úplně všude. A výsledného efektu docílíte během 1 minuty! Takže ušetříte čas…

Je procedura bezpečná?

Ano, ve všech směrech. Všechny složky našeho roztoku s DHA byly schváleny a používají se již několik desítek let v potravinářství a kosmetickém průmyslu. CLASSICTAN a jemu podobné přístroje byli prověřeny miliony spokojených zákazníků na celém světě. Navíc nejste vystaveni žádným škodlivým paprskům UVA a UVB záření, které pokožku poškozují a způsobují předčasné stárnutí, jako v soláriích. A pozor nikdy Vás v soláriích nevarují, že se nesmíte opalovat, pokud používáte antikoncepční pilulky nebo antibiotika!

S CLASSICTAN doposud nebyly zaznamenány jakékoliv problémy u zdravého člověka, přesto pokud trpíte některou kožní chorobou jako je ekzém a lupenka poraďte se prosím nejdříve se svým dermatologem.

Je CLASSICTAN vhodný pro lidi, kteří mají normálně problémy s opalováním?

Ano. CLASSICTAN je navržen nejen pro lidi, kteří se nechtějí opalovat běžným způsobem, protože si uvědomují škodlivé účinky UV záření, ale i pro ty, kteří mají světlou pokožku a nebyli nikdy dříve schopni docílit zhnědnutí, ale spíše zčervenání. Díky technologickému postupu již neexistuje důvod, proč by kdokoli z vás měl žít s pocitem, že pobledlý a nevypadá zdravě.

Na slunci se mi vytvářejí pihy. Objeví se mi pihy i u vás?

Ne. V našich produktech není nic, co by způsobovalo zviditelnění pih. Právě naopak. Pihy, či jiné skvrny a vady se po aplikaci stanou naopak mnohem méně viditelné.

Může kůže po aplikaci zapáchat?

Ne více než po soláriích. Výrazně nezapáchá ani nevoní. CLASSICTAN je založen na přírodní bázi, což znamená, že neobsahuje ani alkohol nebo parfém.

Jak dlouho aplikace CLASSICTAN nástřik trvá?

Samotná aplikace trvá 1 minutu. Svléknutí a příprava přibližně 5 minut. Otření přebytků  

Je aplikace vhodná pro těhotné a kojící ženy?

ANO, těhotné a kojící ženy mohou naprosto bez obav využívat služeb CLASSICTAN. I v této životní fázi můžete vypadat krásně a zdravě opálené. K opálení dochází pouze v horní vrstvě pokožky, bez vytváření tepla a do těla se nedostávají žádné škodlivé látky.

Může pokožka při aplikaci DHA získat oranžový odstín, jako u samoopalovacích krémů?

Ne! Toto vám určitě u nás nehrozí. Díky technologii CLASSICTAN získáte pouze krásně zdravé rovnoměrné opálení.

Budu mít po aplikaci lepkavý pocit na těle jako po samoopalovacích krémech?

NE. Ve chvíli, jakmile opustíte kabinku CLASSICTAN a osušíte se od zbytků přípravku, bude kůže jemná a vláčná, nikoliv lepkavá jako u zmiňovaných samoopalovacích krémů.

Je člověk po použití kabinky mokrý?

Přípravek, který je v kabince na tělo nanášen, je tak jemný, že připomíná mlhu. V okamžiku, kdy opustíte kabinku, bude již převážně suchý. Drobné kapičky se mohou objevit na ochlupených rukou či nohou. Tuto přebytečnou vlhkost lze snadno bez obav setřít.

Barví DHA látka po aplikaci oblečení?

Pokud si necháte na sobě spodní prádlo nebo plavky, je možné že se Vám zabarví, bez problémů to však vyperete. Bezprostředně po aplikaci musíte otřít přebytky nástřiku, které na těle zůstaly. Jinak bývá pokožka ihned suchá a látka vstřebaná. Také nedoporučujeme vykonávat po aplikaci náročnější fyzickou námahu, při které by docházelo k pocení a nosit přiléhavé oblečení.

Musí mít lidé během aplikace zakryté vlasy?

NE. Není to nutné, přípravek vlasy nenarušuje ani nebarví. Přesto si můžete pro lepší pocit nasadit koupací čepici, která je k dispozici v salonu.

Co když má člověk pleš? Pokud budu mít na hlavě koupací čepici, tak moje pleš bude bílá a tvář opálená!?

Během aplikace není nezbytně nutné mít na hlavě koupací čepici. Nanášecí směs neovlivňuje barvu vašich vlasů, i když jsou šedivé. A tak i vaše pleš bude krásně snědá.

Co se stane, pokud se mi sprej dostane do očí?

Doporučujeme nechávat během procesu nanášení oči zavřené, jinak může docházet ke dráždění očí a svědění. K poškození očí však dojít nemůže.

Proč je nástřikové opalování ve světě takovým hitem?

Především proto, že je k pokožce šetrné, na rozdíl od klasického opalování na slunci a v soláriích. Také výrazně šetří čas. Pouhá jedna aplikace nahradí až 5 klasických návštěv v soláriích, což je v dnešní době významným faktorem. Výhody rychle objevili dokonce i v Austrálii, kde je nástřikové opalování větším hitem, než v USA…


ClassicTan Studio
Krymská 31, Karlovy Vary, 36001

KV želva Karlovy Vary

Krymská 31, Karlovy Vary

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku ClassicTan Studio

Hodnocení podniku ClassicTan Studio

3,0/5 (1 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 0
4 0
3 1
2 0
1 0
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.