Dobrodružná hra v přírodě – O potrestaném černokněžníkovi z Trosek

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
189 Kč
17 zákazníků

V ceně:

  • Hra ve formátu pdf (mapička s trasou, zákresy míst uložení krabiček, fotky míst uložení krabiček, popis míst úkrytů krabiček, GPS souřadnice míst úkrytů krabiček, návod, jak hrát hru)
  • Vytištěné části příběhu v krabičkách, úkoly, razítka, poklad
  • Vhodné pro rodinu/skupinu – není vhodné pro velké dětské skupiny
  • Stačí 1 hra pro celou rodinu/skupinu 

Platí do:

3. 9. 2017

Omezení:

Hru je možné hrát až do 3. 9. 2017.

Podmínky uplatnění:

Objednejte si hru v e-shopu a do poznámky zadejte kód ze Slevomatu. Hra vám bude zaslána po kontrole kódu max. do 2 pracovních dnů, většinou však do druhého pracovního dne.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Výhled z Trosek je samo sebou zážitkem a pro někoho i samotný výstup. Pokud se výšlapu nezaleknete, odměnou vám bude krásný výhled až na Ještěd. Po cestě, po které půjdete, navíc nepotkáte příliš turistů, takže se můžete nerušeně kochat výhledy do kraje i na samotnou Babu i Pannu…. a ten poklad na konci za to přeci stojí!

Náš starý známý skřítek Bonifác jednoho dne dostal psaní:

Milý pane Bonifáci,

Píšu Vám za všechny lidi z okolí hradu Trosky. Dozvěděli jsme se od krále na hradu Kost o Vašich statečných činech a o tom, že pomáháte lidem v nouzi. Pomozte nám prosím přemoci zlého černokněžníka Boanergese, který bydlí na hradě Trosky. Černokněžník nám v noci bere veškerou úrodu dříve, než ji stihneme sklidit, dokonce i dobytek ve stájích. Trpíme hlady a bídou. Nemůžeme ani utéci, protože ten, kdo se o to pokusil, toho vždy černokněžník uvěznil na svém hradě a musí mu sloužit až do konce života. Bonifáci, jste naše jediná naděje, prosím, pomozte nám!

Vydejte se společně se skřítkem Bonifácem na dobrodružnou výpravu na hrad Trosky. Porazit černokněžníka Boanergese nebude jen tak, ale jak znám skřítka Bonifáce, určitě si vymyslel nějakou malou lest, aby černokněžníka přemohl. Pomůžete mu? Plňte úkoly v krabičkách, dejte si razítka do hrací karty a na konci vás za odměnu čeká poklad!

Trasa je dlouhá cca. 3 km a není vhodná pro kočárky. 

Hra je vhodná pro děti 5 – 12 let, ale líbit se určitě bude i dospělým.

Krabičky jsou v přírodě ukryté 24 hodin denně 7 dní v týdnu po celé prázdniny, takže můžete vyrazit kdykoliv, není třeba se předem hlásit. Hledat krabičky můžete buď pomocí GPS souřadnic, nebo podle mapičky se zákresy míst úkrytů a fotek míst úkrytů (z dálky i z blízka). Je to vyzkoušené, jde to oběma způsoby.

Hra je pravidelně kontrolovaná. 

Kalkulace ceny

Další informace

Objednejte si hru v e-shopu a do poznámky zadejte kód ze Slevomatu. Hra vám bude zaslána po kontrole kódu max. do 2 pracovních dnů, většinou však do druhého pracovního dne.

Storno podmínky

Po zaslání kódu voucheru již není možné voucher stornovat.

Hodnocení podniku

Lenka

Hra děti bavila, trasa byla šikovně volena. Určitě doporučujeme.

4. 9. 2016
Hana
11. 8. 2016

Všechna hodnocení