Kreditopad je tu!! Nakupte a shrábnete kredity! Více informací

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Platí pouze do pondělní půlnoci!

Světový bestseller o hubnutí: kniha Norbiho tajemství – základy životosprávy Poprvé u nás

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
149 Kč
46 zákazníků

V ceně:

Kniha Norbiho tajemství – základy životosprávy

  • počet stran: 255
  • vazba: pevná vázaná
  • jazyk: český
  • vydání: první
  • rozměry: 148 × 210 × 15 mm
  • ISBN: 978–80–906261–0–2
  • V roce 2015 vydalo nakladatelství Update1

Doručení:

Česká pošta
50 Kč (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

Vězení z vlastního tuku je to nejnebezpečnější. Dostaňte se z něj ven.

Přečtete si skutečný příběh nešťastného mladíka Norberta Schoberta, který měl smutný život právě kvůli tomu, že jeho skutečné já bylo uvězněné pod vrstvami tuku. Byl osamělý, plný úzkosti a nízké sebedůvěry, když v tom se něco zlomilo…

Dnes je Norbert Schobert hubený a spokojený sám se sebou. Díky tomu dál předává své zkušenosti, pomáhá lidem hubnout, pořádá přednášky, víkendová cvičení a motivuje tisíce lidí po celém světě. Zhubněte s ním i vy.

Světový trhák, který otevřeně popisuje stav potravin

Kniha Norberta Schoberta je první a jediná na trhu, která otevřeně mluví o tom, jak nám velcí výrobci potravin cíleně vytvářejí závislost na cukru a sacharidech. Kvůli tomu se nevědomky dostáváte do začarovaného kruhu a jíte víc a víc, protože tělo ve skutečnosti hladoví.

Autor vás velmi čtivě a jednoduše seznámí se základními pravidly nízkosacharidového stravování tak, abyste byli sami schopni vybírat si potraviny v obchodě. Abyste nehladověli a dodali tělu vše, co potřebuje. Kniha jako jediná na trhu obsahuje tabulku glykemických hodnot všech běžných potravin a praktické recepty – může tak být užitečným rádcem i pro diabetiky.

Obezita, cukrovka, rakovina: důsledky špatného stravování

Obezita se každý den šíří společností stále víc a víc a Češi drží smutné evropské prvenství. Je vědecky prokázáno, že z obezity plyne řada vážných chorob včetně diabetu nebo rakoviny. U nás máme přibližně 850.000 diabetiků a další statisíce čekatelů, kteří o své nemoci zatím nevědí. Nebuďte mezi nimi.

Vzkaz od Norberta

„Pomohl jsem s nadváhou tisícům lidí na celém světě. Nabízím pomoc i Tobě. Díky této knize pochopíš, že kalorie a sacharidy jsou bez sledování hladiny cukru v krvi jen relativní údaje. Naučím Tě pracovat se sacharidy a glykemickým indexem – hladinou cukru v krvi. Budeš pánem nad sebou, nad svojí volbou a nad svým apetitem!

Moji metodu se podařilo za klinických podmínek na kontrolované skupině pozdvihnout na vědecky podloženou úroveň na lipidologickém oddělení budapešťské nemocnice sv. Imricha vedeném primářem Doc. MUDr. Gyula Pados, CSc. Teď Ti mohu dát návod na prokazatelně lehké, účinné a zdravé hubnutí. Dokonce i diabetikům mohu poskytnout kvalifikovanou pomoc. Úspěchy se nedějí pouze na poli hubnutí, ale díky mnou propagované životosprávě a produktům Update1 se uzdravilo také mnoho lidí s cukrovkou 2. typu a vysokým krevním tlakem, který je náš tichý zabiják.

Kup si knížku, která zachraňuje! Přečti si můj pravdivý příběh, ať začne Tvůj nový život!“ Norbert Schobert, autor a zakladatel značky Update1.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Update1 s.r.o., Krátká 13, 284 01 Kutná Hora

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny