Získejte okouzlující řasy s extra objemem pomocí metody 2D až 8D

Tato nabídka již byla vyprodána.

499 Kč
10 zákazníků

V ceně:

  • Prodloužení řas metodou volume 2D–8D
    (objemové řasy)
  • Délka procedury: cca 60 minut 

Platí do:

30. 9. 2017

Omezení:

Voucher se vztahuje pouze na nové řasy, nelze využít na doplnění řas. Na prodloužení řas dorazte s dokonale odlíčenými řasami a bez kontaktních čoček.

Podmínky uplatnění:

Rezervace: předem na tel. 605 329 999.

Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Make-up Academy

Generála Hrušky 1233/26, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky

Mít pohled hollywoodské hvězdy? Žádný problém.

Získejte okouzlující pohled rámovaný extra hustými řasami. Ve ostravském salonu Make-up Academy vám k němu pomůže kosmetička Petra Kukuliačová, a to za pomoci moderní metody 2–8D.

Od klasické metody „řasa na řasu“ se tato technika prodlužování liší tím, že se na jednu vaši řasu aplikuje rovnou 2 až 8 řas, takže jsou řasy následně několikanásobně hustší. Metodě se rovněž přezdívá „kalifornský“, „hollywoodský“ či „ruský“ objem a kosmetička je přesvědčena, že po vyzkoušení už nikdy nebudete chtít jinou.

Kromě prodlužování řas nabízejí v salonu i kurzy líčení, vizážistické služby, profesionální kosmetiku či masáže. Naplánujte si zkrášlující den a užijte si dokonalou péči! 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: předem na tel. 605 329 999.

Storno podmínky

Rezervovaný termín můžete změnit nebo zrušit nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher bez náhrady a v plné výši propadá.

Hodnocení podniku

4,1/5 dle 18 hodnocení
Kublenka

Prijemna, slusna a mila slecna. Ciste, vonave prostredi. Provedeni ras v poradku. Uz je nosim skoro 2 tydny a porad drzi a vypadaji krasne :) doporucuji.

20. 5. 2017
Šárka
24. 5. 2017

Všechna hodnocení